+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Dla dzieci rok po roku

Wózki dziecięce rok po roku, dla dzieci w różnym wieku

Opieka nad kilkorgiem maluchów wymaga od rodziców wiele zaangażowania. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem wieloraczków, czy posiadasz gromadkę smyków w różnym wieku, jednym z najważniejszych akcesoriów do opieki nad niemowlętami lub starszakami jest wózek. W zależności od wieku Twoich pociech przyda się wózek wielofunkcyjny z gondolą lub praktyczna spacerówka, w której podróżują dzieciaki od ok. 6. miesiąca życia. Idealnym rozwiązaniem, by przemieszczanie z dwójką lub nawet trójką smyków było komfortowe, jest z pewnością wózek dla dwojga dzieci w różnym wieku.

Wózki dziecięce rok po roku przeznaczone są dla niemowlaków i starszych dzieci, które dzieli niewielka różnica wieku. Wózek dla 2 dzieci w różnym wieku to niezastąpiony pomocnik każdej mamy, która pragnie zapewnić swoim maleństwom jednakową opiekę, podczas gdy pozostali członkowie rodziny są w pracy lub w szkole.

Wózki dla dwójki dzieci w różnym wieku ułatwiają sprawne dotarcie na plac zabaw, uprzyjemniają podróż z domu do żłobka lub przedszkola, a także odbieranie starszaka z zajęć poza domem, gdy jednocześnie opiekujesz się kilkumiesięcznym smykiem.

...

Wózki dziecięce rok po roku są coraz częściej wybierane przez rodziców, którzy chcą czerpać radość ze wspólnie spędzanego czasu z najmłodszymi. Nowoczesne, dobrze zaprojektowane wózki dla dwójki dzieci w różnym wieku, mimo swoich większych rozmiarów, są lekkie i bardzo zwrotne. Z łatwością wjedziesz nimi na wysokie krawężniki, a dzięki zaawansowanym systemom zawieszenia Twój szkrab podczas drzemki nie poczuje drgań na nierównym podłożu.

Jeśli zdecydujesz się na wózki dla rodzeństwa w różnym wieku, dzieciaki będą mogły zająć się różnymi czynnościami podczas spaceru – to szczególnie ważne, gdy bobas śpi, a przedszkolak chce oglądać świat wokół niego.

Dla kogo wózki dziecięce rok po roku?

Wózki dziecięce rok po roku od wielu lat stają się alternatywą dla dwóch osobnych wózków dziecięcych. Trudno wyobrazić sobie spacer z dwójką niemowląt w osobnych gondolach – na dwóch stelażach – do takich wypraw potrzebna jest dwójka opiekunów, co niekiedy wyklucza samotny spacer z maluszkami.

Wózki dla dzieci w różnym wieku trafiają do gustu rodzicom, którzy chcą zaoszczędzić miejsce do przechowywania w domu lub zmieścić wózek dziecięcy w bagażniku samochodu. Przy dwójce małych podopiecznych tylna kanapa samochodu wypełniona jest fotelikami samochodowymi dla najmłodszych. Wózki podwójne dla dzieci w różnym wieku pozwalają sprawnie spakować się na wakacje i dają większą wolność rodzinom, które chcą spędzać aktywne weekendy na świeżym powietrzu.

Wózki dla dzieci rok po roku zostały zaprojektowane z myślą o sprostaniu wymaganiom tych rodziców, którym zależy zarówno na przewożeniu malutkiego dziecka, jak i starszaka. W wózkach dla dzieci w różnym wieku zastosowano funkcjonalne rozwiązania, które przede wszystkim umożliwiają sprostanie powyższym wymogom.

Narodziny drugiego dziecka krótko po pojawieniu się na świecie pierwszego są stresujące dla rodziców − z uwagi na obciążenie i konieczność maksymalnego poświęcenia czasu i uwagi. W takiej sytuacji szukasz zapewne rozwiązań, które ułatwiłyby codziennie czynności, np. spacery z wózkiem. Wózki rok po roku to propozycja, którą producenci kierują do zainteresowanych bezpiecznym, komfortowym spędzaniem czasu z dwójką dzieci naraz na świeżym powietrzu. Wózki dziecięce dla dwójki to fantastyczny sposób, który daje wiele możliwości i pozwala na nowe rozwiązania.

Wózek dla dwojga dzieci w różnym wieku zastąpi nosidło lub chustę, gdy niezbyt komfortowe jest dla Ciebie jednoczesne pchanie wózka i noszenie drugiego niemowlęcia na plecach. Wózki dla dwójki dzieci w różnym wieku bez trudu zapakujesz także niezbędnymi akcesoriami na dalsze wyprawy z najmłodszymi domownikami, gdyż pod ich stelażem znajduje się obszerny kosz zakupowy z łatwym dostępem do wszystkich przedmiotów.

Poznaj dostępne wózki dziecięce „rok po roku”

W ofercie sklepu BoboWózki znajdziesz wózki dziecięce rok po roku stworzone przez cenionych producentów. Są one bezpieczne dla dzieci, a ich konstrukcja została przemyślana tak, aby zapewniać największą użyteczność rodzicom. Jako że potrzeby bywają różne, w asortymencie znajdziesz zarówno wózek podwójny rok po roku z ułożeniem siedzisk obok siebie, jak i jedno za drugim. W ten sposób dobierzesz model, który bardziej przekonuje Cię do siebie od strony praktycznej. Wózki dziecięce rok po roku zaskakują szeroką gamą możliwości, jakie oferują.

Wózki dla rodzeństwa zostały przygotowane z lekkich materiałów, co ułatwia ich prowadzenie, a także przenoszenie. Dzięki składanym konstrukcjom łatwo je przechowasz czy przewieziesz w bagażniku samochodu. Bogata oferta wzorów i kolorów sprawia, że możesz zdecydować się na model dostosowany do Twojego gustu. Wszystkie materiały wykorzystane w procesie produkcji są bezpieczne dla maluchów.

Wózek dla 2 dzieci w różnym wieku może łączyć kilka różnych funkcji. Nawet jeśli Twoje dzieci dzieli niewielka różnica wieku, po narodzinach drugiego niemowlęcia starszy smyk z pewnością korzysta już ze spacerówki. Wózki dla dzieci w różnym wieku mogą także składać się z dwóch siedzisk spacerowych, gdyż ich poszczególne parametry można ustawić zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego z dzieci. W praktyce oznacza to, że jeden dwulatek może odpoczywać w pozycji leżącej podczas drzemki, a w tym samym czasie czterolatek siedzieć wyprostowany w swojej części wózka, ze smaczną przekąską lub butelką wody.

Wózek dla dzieci rok po roku − zalety

W przeciwieństwie do wózków bliźniąt, wózek dla starszego i młodszego dziecka nie jest zazwyczaj wyposażony w dwa takie same siedziska z przyczyn technicznych. Podczas gdy noworodek potrzebuje stale leżeć w bezpiecznym środowisku, starsze dziecko, które samodzielnie siedzi, chce oglądać świat z tej właśnie pozycji. Z tego powodu wózki dla rodzeństwa mają zwykle w zestawie dwa siedziska spacerowe, a także dodatkową, pojedynczą gondolę dla młodszego dziecka.

Takie wózki dziecięce pozwolą Wam jak najlepiej dopasować się odpowiednio do aktualnych potrzeb dzieci, by wszelkie ich potrzeby i wymagania były spełnione w komfortowy i przede wszystkim bezpieczny sposób.

Istnieją dwa sposoby, w jakie mogą być ustawione osobne siedziska w ramie tego rodzaju wózka dla dziecka. Popularniejsze, a tym samym dostępne w większej różnorodności wersji i barw, są wózki dla rodzeństwa z siedziskami zlokalizowanymi obok siebie. W takim przypadku dzieci widzą się i mają ze sobą kontakt, co może być zarówno zaletą, jak i wadą. Co jednak ważniejsze, jako rodzic masz do nich równy dostęp, bo znajdują się one w takiej samej odległości względem Ciebie.

Alternatywnym rozwiązaniem jest wózek dla dzieci rok po roku, w którym siedziska są ułożone poniekąd jedno za drugim, a często w praktyce − również jedno nad drugim. Takie ułożenie sprawia, że widzisz oboje dzieci i możesz je obserwować. Jeden maluch nie przeszkadza drugiemu, dzięki czemu ciągle mówiący po swojemu roczniak nie będzie wciąż budził noworodka czy niemowlęcia. Jednocześnie jednak wózki rok po roku w tym ustawieniu sprawiają, że nie masz równego dostępu do dzieci. Dodatkowym argumentem za takim ustawieniem siedzisk jest to, że z wąskim wózkiem o wiele łatwiej wjedziesz do sklepu i zmieścisz się na wąskim chodniku.

Wózki dla rodzeństwa w różnym wieku jedno za drugim, dzięki odpowiednim systemom stabilizacji nie przewracają się, nawet jeśli podróżuje w nich tylko jeden maluszek. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje pociechy zawsze bezpiecznie dotrą do celu.

Zobacz również: łóżeczka dla dzieci, meble dziecięce, foteliki samochodowe, wózki spacerowe, wózki dziecięce 3w1

Wózki dziecięce rok po roku to rozwiązanie bardzo wygodne pod względem przechowywania oraz przewożenia. Siedziska są wyjmowane, dlatego bez problemu schowasz je w dowolne miejsce. Co więcej, dziecko w gondoli może wygodnie spać nawet wtedy, gdy spacer się kończy − samo głębokie siedzisko wypniesz z ramy i przeniesiesz do domu, nie budząc malucha. Z uwagi na dużą konstrukcję wózek podwójny rok po roku ma zwykle ramę wykonaną z lekkiego materiału. Jest ona również składana, a w niektórych modelach ma dodatkowo zdejmowane koła.

Z czasem, gdy młodsze dziecko zacznie samodzielnie siadać, gondolę zamienisz na siedzisko spacerowe, a mieszany wózek − na wózek spacerowy rok po roku. To świetny układ, bo zwykle starsze dziecko jest na tyle małe, że nie pokona dalszego dystansu na nogach, zaś młodsze potrzebuje głównie siedzenia podczas spaceru. Wózek spacerówka rok po roku jest zazwyczaj wyposażona w osobne pasy bezpieczeństwa na każdym siedzisku.

Warto pamiętać, że wózki dziecięce rok po roku mają często dodatkowe akcesoria oraz udogodnienia, dzięki którym spacer jest szczególnie komfortowy. Standardem jest duży kosz zakupowy pod siedziskami − idealny na wycieczkę do sklepu, ale również podczas zwykłego spaceru po parku. Torba przy rączce pomoże Ci w przechowywaniu wszystkich niezbędnych rzeczy, podczas gdy regulowaną prowadnicą dostosujesz wózek dziecięcy do swojego wzrostu, aby jego prowadzenie było wygodne.

Wózki dla rodzeństwa − kiedy je wybrać?

Jeśli między Twoimi dziećmi jest około roczny odstęp wiekowy, na pewno szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci pogodzić różne potrzeby pociech. Wózki dla rodzeństwa z taką różnicą wieku to zazwyczaj produkty tak przemyślane, aby spacery były komfortowe oraz bezpieczne dla każdego. Pomimo większych rozmiarów modele te łatwo się prowadzą, a przy okazji mają wiele różnych udogodnień, które zmniejszają ich wagę czy ułatwiają przechowywanie. Takie wózki dziecięce zostały zaprojektowane w ten sposób, by jak najbardziej ułatwić rodzicom codzienne funkcjonowanie z dwójką pociech o niewielkiej różnicy wieku.

Wózki rok po roku wyposażone w gondolę to świetny wybór, jeśli szukasz czegoś, co możesz użytkować od razu po narodzinach drugiego dziecka. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie zupełnie uniezależnić się od sytuacji czy możliwości osób trzecich. To również wygodne rozwiązanie, gdy chcesz odpocząć na świeżym powietrzu. Z kolei wózek spacerówka rok po roku bez gondoli to dobry wybór w momencie, gdy młodsze dziecko zaczęło już samodzielnie siadać i stabilnie siedzi.

Jeden wózek dziecięcy, a tak wiele możliwości

Wózki podwójne z serii „rok po roku” zostały zaprojektowane w taki sposób, aby możliwa była ich dalsza rozbudowa, a tym samym dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Nasz sklep internetowy dysponuje wózkami dziecięcymi rok po roku, które posiadają jedną gondolę dla noworodka. Może być ona klasyczna i sztywna bądź też mieć postać lekkiego nosidełka z usztywnionym dnem. Do każdego modelu możesz dokupić praktyczne śpiworki, torbę pielęgnacyjną oraz folię przeciwdeszczową, i wiele innych dziecięcych gadżetów. Wózki dziecięce dla dzieci w różnym wieku gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Wiedząc już, jakie wózki dziecięce znajdują się w kręgu Waszych potrzeb, zapoznajcie się z ofertą sklepu BoboWózki, by wybrać najlepsze rozwiązanie.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up