+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Baby Jogger

Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie ruch na świeżym powietrzu i możliwość swobodnego realizowania swoich pasji, Baby Jogger to marka dla Ciebie. Amerykańskie wózki Baby Jogger wymyślił 30 lat temu Phil Beachler, którego wieloletnim hobby było bieganie. Po urodzeniu jego synka nie chciał tracić sposobności dalszego uprawiania sportu, a jednocześnie marzył, aby poświęcać dziecku jak najwięcej czasu i bezcennej uwagi. Tak powstały wyjątkowo zwrotne wózki dziecięce marki Baby Jogger, które sprawdzą się w każdym terenie i dadzą Ci najwyższy komfort użytkowania. Wszystko po to, by zapewnić najmłodszym członkom rodziny komfort i wygodę.

...

Czy znasz już wózek Baby Jogger City Mini GT2 ?

Luksusowa marka Baby Jogger to niezawodność i ponadprzeciętna wytrzymałość. Spacerówki Baby Jogger poradzą sobie na górskim szlaku, na plaży i w miejskiej dżungli, wśród wąskich uliczek i na nierównych chodnikach. Cechuje je niewielka waga i nowoczesne materiały, wykorzystane do ich produkcji. Wózek spacerowy Baby Jogger stanowi najlepsze wyposażenie dla aktywnej fizycznie i lubiącej wyzwania rodziny.

Baby Jogger wyróżnia także nowoczesny design i sprytne rozwiązania, które ułatwiają przemieszczanie się i codzienną aktywność. Wszystkie wózki dziecięce Baby Jogger posiadają wysokiej klasy zawieszenie i amortyzatory, które skutecznie niwelują wstrząsy. Regulowana długość rączki oraz nachylenia siedziska sprawiają, że uprawianie sportu z dzieckiem w wózku spodoba się nawet początkującym sportowcom.

Spacerówki Baby Jogger to synonim bezpieczeństwa Twojego dziecka. Modele wózków wyposażone w hamulec ręczny są przydatne podczas marszobiegu, pozwalają nawet na jazdę na rolkach lub wrotkach. Wózki Baby Jogger z łatwością zmienisz z wózka spacerowego na wózek głęboki, dzięki zamontowaniu miękkiej i wykonanej z oddychających materiałów gondoli. Jeśli Twoje dziecko zmorzy sen, szybko ustawisz siedzisko do pozycji leżącej.

Wózki Baby Jogger – od niemowlęcia do przedszkolaka

Baby Jogger to szeroka gama produktów, które będą towarzyszyć Twojemu dziecku od pierwszych dni jego życia aż do momentu, gdy osiągnie pełną samodzielność w poruszaniu się. By ułatwić kompletowanie dziecięcej wyprawki, Baby Jogger przygotowała modele wózków 3w1 oraz 2w1. Podstawą zestawu jest lekki, wykonany z antykorozyjnych materiałów stelaż, na którym umieścisz gondolę dla noworodka. To także baza dla wózka spacerowego, jak również fotelika samochodowego, który zamontujesz na stelażu jedną ręką.

Obszerna gondola będzie wygodna dla dorastającego niemowlęcia. Wykonana z oddychających materiałów, zapobiegnie przegrzaniu się dziecka w upalne dni. Gdy Twój maluch osiągnie odpowiedni wiek, możesz zamienić wózek głęboki na spacerówkę. Spacerówki Baby Jogger umożliwiają zamontowanie siedziska zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Możesz dowolnie modyfikować jego ustawienie, a budka przeciwsłoneczna z filtrem ochroni dziecko przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Baby Jogger to także wózki bliźniacze, w których siedziska lub gondole montowane są w linii pionowej, lub obok siebie. Takie rozwiązanie to optymalna opcja, gdy masz bliźnięta lub dwoje dzieci w podobnym wieku. Niewielkie wymiary wózków bliźniaczych to wygoda podczas miejskich spacerów i ułatwienie podczas wjeżdżania do sklepu. Wózek spacerowy Baby Jogger dla rodzeństwa dostępny jest również w wersji z dodatkowym siedziskiem do wózka. Wybrany wózek spacerowy Baby Jogger uzupełnisz o ciepły śpiwór, torbę na zakupy i torbę podróżną.

Wózki Baby Jogger – wybór aktywnego rodzica

Wózki dziecięce Baby Jogger stworzono z myślą o rodzicach, którzy lubią wypoczynek na świeżym powietrzu. Spacerówki Baby Jogger przypadną Ci do gustu, jeśli aktywność fizyczna jest Twoją pasją, i chcesz ją dzielić z dzieckiem. Wózki są lekkie, można nimi kierować przy pomocy jednej dłoni, a materiały użyte do ich wykonania chronią dziecko przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Spacerówki Baby Jogger sprawdzą się podczas wakacyjnych wypraw i dadzą Ci łatwość przemieszczania się. Duże pompowane koła możesz odczepić, aby bez trudu umieścić wózek w bagażniku. Siedzisko jest wentylowane, a wielopozycyjna budka z okienkiem pozwoli Ci zapewnić dziecku optymalną ochronę podczas wspólnych wypraw. To dobra marka dla rodziców, którzy dbają o komfort dzieci, a jednocześnie nie chcą rezygnować z własnych przyjemności.

Zobacz również: wózki Stokke, wózki Thule, wózki Mima, wózki EasyGo, wózki Adamex

Baby Jogger to także wygodne rozwiązanie, gdy masz więcej niż jedno dziecko. Możesz zamontować dodatkową dostawkę dla wózka, która ułatwi przemieszczanie się ze starszakiem. Możesz także wybrać wózek z dwoma siedziskami, gdy Twoje pociechy dzieli niewielka różnica wieku. Stelaż pozwala na zamontowanie siedziska przodem i tyłem do kierunku jazdy. Do wyboru masz wiele opcji – wykorzystaj dwie gondole, połącz spacerówkę z wózkiem głębokim lub zamontuj fotelik samochodowy.

Wózki dla dwójki dzieci mogą mieć siedziska ułożone w linii poziomej obok siebie, lub jedno za drugim. Dzięki temu możesz wybrać najlepszy model dopasowany do Twoich potrzeb, by bez trudu wjechać do sklepu lub umożliwić maluchom stały kontakt podczas spaceru. Szeroki kosz na zakupy i kieszonka na drobiazgi pomogą w realizacji codziennych obowiązków. Spacery z Baby Jogger staną się prawdziwą przyjemnością!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up