+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Mima Xari

Moment, w którym wózek marki Mima otrzymał główną nagrodę na targach Kind + Jugend w Kolonii, całkowicie zmienił jego postrzeganie przez specjalistów oraz konsumentów. Te zjawiskowe wózki dziecięce zwane Xari, na zawsze odmieniły wizerunek marki Mima. W każdym zestawie otrzymujemy zarówno wersję gondolową dla noworodka, jak również część spacerową dla starszego, samodzielnie siedzącego dziecka. Obydwa siedziska są niezależne od siebie, montowane zamiennie. W ofercie marki Mima proponowane są również wygodne wózki spacerowe typu parasolka (np. model Bo) oraz funkcjonalne krzesełka do karmienia - model Moon 3w1, czyli modyfikowane dla wieku 0-6 miesiący, 6-36 miesięcy i 36 miesięcy aż do 45 kg.

Zakres cenowy
66zł
6054zł

Arcymistrzowski styl wózka Mima

Solidne koła w wózku sprawdzają się na wielu zróżnicowanych terenach, w tym na piaszczystych drogach jak i na błotnistych leśnych ścieżkach. Wózek w przemyślany sposób stworzony został dla aktywnych rodziców mieszkających głównie w mieście, ceniących sobie zmysłową elegancję, a przy tym niepowtarzalny styl. Z tym wspaniałym wózkiem możesz wzbudzać zainteresowanie podczas spacerów, kiedy tylko zechcesz. Używając wersji spacerowej wózka dziecko może patrzeć na rodzica, albo oglądać trasę spaceru - siedzisko ma możliwość ustawienia w dwóch kierunkach.

Wózek który zapewni uśmiech podczas spaceru

Każdy spacer w wózku Mima Xari to nieustający uśmiech dziecka i niesamowita radość podczas spacerowania. Mima Xari to łatwy w obsłudze wózek wielofunkcyjny, który jest genialny podczas przemieszczania się po mieście i idealny dla tych wszystkich, którzy uwielbiają podróże ze swoim dzieckiem. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, a dodatkowo system składania gondoli jest w stanie sprowadzić ją do niewielkich rozmiarów, oszczędzając tym samym bardzo cenne miejsce w samochodzie. Do wózka Xari dodatkowo przygotowany został bardzo praktyczny i obłędnie wyglądający zestaw zimowy, który również gorąco polecamy. Foteliki samochodowe najlepszych firm są kompatybilne z modelem tego wózka.

Zobacz również: wózek Babyzen, wózki Espiro, wózki GB, wózki Bebetto, wózki Silver Cross

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.