+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Siedlcach

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Siedlce

BoboWózki - Siedlce

ul. Janowska 38,
08-110 Siedlce

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9:00-18:00,
Sob. 9:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 570 022 111

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Siedlce

Naszym klientom salonu stacjonarnego w Siedlcach i sklepu internetowego gwarantujemy szerokie możliwości wyboru, by mogli dopasować produkty spełniające wszystkie potrzeby i oczekiwania. Wyróżnia nas to, że jesteśmy profesjonalistami, a nasza praca to jednocześnie nasza pasja i zainteresowanie. Kładziemy nacisk na to, by rodzice mogli dobrać najlepsze dla siebie produkty. To właśnie dlatego oferta salonu stacjonarnego i sklepu internetowego jest tak bogata. Rodzice znajdą u nas wózki dziecięce o bardzo zróżnicowanych parametrach, a także foteliki samochodowe. Wspólnie z rodzicami dopasujemy produkty, które będą najlepiej spełniały potrzeby i oczekiwania rodziców, ale również małych pasażerów.

Profesjonalne doradztwo

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala zrozumieć potrzeby i oczekiwania rodziców. Dzięki temu eksperci w salonie w Siedlcach wysłuchają pytań i wątpliwości rodziców, by następnie rozwiać ich niepewność i doradzić w doborze właściwego wózka czy fotelika samochodowego.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Specjalnie dla naszych klientów z Siedlec i okolic przygotowaliśmy możliwość zwrotu zakupionego przez Internet produktu. Rodzice mają na to aż 100 dni od momentu zakupu. Ważne, by kupiony wózek, czy fotelik, nie był używany i nie posiadał śladów zniszczeń.

Serwis Door-To-Door

BoboRezerwacje przygotowane specjalnie dla naszych klientów z Siedlec to rewelacyjne rozwiązanie. Niekiedy rodzice nie mają na tyle miejsca do przechowywania przed narodzinami dziecka, by móc kupić wózek jeszcze w okresie ciąży, dlatego warto skorzystać na ten czas z rezerwacji w naszym salonie.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Nasi klienci z Siedlec mogą liczyć na pomoc naszych ekspertów w montażu fotelika w samochodzie. Montaż fotelika przysparza rodzicom często wielu zmartwień i kłopotów, dlatego nasi eksperci wychodzą z pomocą dłonią, by zapewnić rodzicom i dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Gwarantujemy również dostawę zakupionych w sklepie internetowym produktów.

BoboWózki Siedlce sklep z wózkami Siedlce foteliki samochodowe Siedlce

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Siedlcach

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.