+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Przyczepki rowerowe


Przyczepki rowerowe i foteliki rowerowe

Przyczepki i foteliki pozwalają rodzicowi wciąż cieszyć się przyjemną aktywnością na świeżym powietrzu, a dla maluszka są okazją do odkrywania świata w inny sposób niż dotychczas. To produkty skonstruowane w taki sposób, żeby zapewniać dziecku bezpieczeństwo. Znajdziesz tu fotelik rowerowy na bagażnik oraz do montażu na przedniej części jednośladu. Produkty wyposażono w rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo małym pasażerom dwóch kółek. Przyczepka rowerowa dla dzieci jest przeznaczona do montażu z tyłu. Mocuje się ją do roweru na specjalny zaczep. Przyczepka na rower dla dziecka jest wyposażona we własne kółka, dzięki czemu porusza się tak sprawnie. Co ważne wiele modeli można przekształcić w spacerówkę. Wystarczy zdemontować zaczep, a w jego miejsce przymocować koło. Zarówno foteliki, jak i przyczepki rowerowe dla dzieci są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, więc bez trudu znajdziesz idealny model dla chłopca lub dziewczynki.

...

Fotelik i przyczepka rowerowa dla dzieci – czym się wyróżniają?

Fotelik rowerowy wyróżnia się wytrzymałością. W sklepie BoboWózki wybierzesz spośród modeli, których siedzenie powstało z miękkiej i wodoodpornej pianki EVA. Takie siedzisko na rower dla dziecka zapewnia maluszkowi wygodę. Wyróżnia się też odpornością na szkodliwe działanie deszczu. Fotelik na rower dla dziecka jest bezpieczny w użytkowaniu dla maluszka. Producenci stosują rozwiązania takie jak podnóżki zintegrowane z osłonami szprych. Skutecznie zapobiegają one włożeniu stopy w kręcące się koło. Fotelik na rower jest też wyposażony w trzypunktowe pasy. Zapobiegają one wysunięciu się maluszka z siedziska. Dzięki temu podczas przejażdżki możesz cieszyć się spokojem. Oferujemy przyczepki, które również są wyposażone w rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo małemu smykowi. Mają pięciopunktowe pasy, które chronią podczas szybkiej jazdy rowerem oraz w trakcie pokonywania nierówności. Występują w wersji z tylnym światłem. Dzięki niemu przyczepka do roweru dla dziecka staje się bardziej widoczna dla innych uczestników ruchu. Komfort maluszkowi gwarantują amortyzatory. Zmniejszają nieprzyjemne drgania na trasie z dziurami i wybojami. Przyczepki chronią malca przed różnymi warunkami atmosferycznymi, a także przed owadami. Są zabudowane delikatną siatką, która nie utrudnia oglądania świata, ale zapobiega dostawaniu się do środka insektów. Mają regulowaną osłonę przeciwsłoneczną, dzięki której zawsze zapewnisz smykowi cień.

Przyczepka i fotelik – kiedy się sprawdzą?

Fotelik rowerowy jest przeznaczony dla dzieci od 9. miesiąca aż do 5. roku życia. Producenci zalecają stosowanie produktów do osiągnięcia przez pociechę wagi 22 kg. Czekają na Ciebie również przyczepki, które mogą być stosowane, odkąd dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć. Zazwyczaj jest to po 6. miesiącu życia. Pociecha może korzystać z przyczepki, aż osiągnie 22 kg wagi. Są też modele przeznaczone dla maluchów od 2. do 7. roku życia. Wyróżniają się jeszcze większym maksymalnym obciążeniem, które wynosi 36 kg. Produkty przeznaczone do zamontowania na rowerze sprawdzą się dla każdego rodzica, który nie chce rezygnować z aktywności fizycznej i jednocześnie pragnie spędzać z pociechą jak najwięcej czasu. Fotelik lub przyczepka rowerowa dla dzieci to doskonałe rozwiązanie, żeby poznawać z maluszkiem nieco dalsze zakątki niż te, które udaje się zwiedzać wózkiem. Niektóre przyczepki są wielofunkcyjne. Posłużą do roweru, ale też biegania, spacerowania i biegów narciarskich. Wszystko zależy od specjalnego dodatkowego zestawu, który pozwoli błyskawicznie zmienić przeznaczenie przyczepki.

Fotelik rowerowy i przyczepka – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz fotelik lub przyczepkę, koniecznie sprawdź ich maksymalne obciążenie. Jak wiesz, w przypadku przyczepki zazwyczaj jest to 22–36 kg. Możesz jednak znaleźć modele, które są przeznaczone dla rodzeństwa. Taka przyczepka dla dziecka do roweru wytrzyma aż 45 kg. Wnętrze jest tak zaprojektowane, żeby każde z maluszków mogło cieszyć się maksymalnym komfortem. Przyczepka rowerowa dla dzieci 2-osobowa to doskonałe rozwiązanie, gdy między pociechami jest niewielka różnica wieku lub to bliźnięta. Zwróć też uwagę na łatwość składania przyczepki, jeśli planujesz dalsze podróże. Wiele modeli po złożeniu i rozmontowaniu części akcesoriów bez trudu zmieścisz do typowego bagażnika samochodu. Podczas szukania idealnego fotelika zwróć uwagę, czy ma on funkcję odchylania oparcia. To rozwiązanie, dzięki któremu możesz zapewnić maluszkowi wygodną, półleżącą pozycję – idealną do drzemki. Co ważne nie potrzebujesz nawet narzędzi, żeby odchylić oparcie. Sprawdź, czy fotelik rowerowy dla dziecka ma na zagłówku odblask. Element spowoduje, że w słabych warunkach oświetleniowych Twój jednoślad będzie bardziej widoczny.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up