+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Lublinie

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Lublin

BoboWózki - Lublin

ul. Mełgiewska 2,
20-209 Lublin

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 512 203 615

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Lublin

Mieszkasz w Lublinie i oczekujesz przyjścia na świat nowego członka rodziny? U nas znajdziesz najlepsze wózki dziecięce w Lublinie, które sprostają wymaganiom zarówno rodziców, jak i małych podróżników. Dla każdego, kto chce zadbać o najwyższy komfort malucha, zarówno podczas krótkich spacerów, jak i długich wypraw, polecamy wózki i foteliki samochodowe z naszego sklepu internetowego oraz punktu stacjonarnego BoboWózki Lublin. W naszej ofercie znalazły się wygodne, a co ważniejsze bezpieczne – wózki wielofunkcyjne, 3w1 z fotelikiem, spacerowe, wózki głębokie, głęboko-spacerowe i bliźniacze; oraz foteliki RWF i modele dostosowane do wieku, wagi i wzrostu dziecka: 0-13kg, 9-18kg i 15-36kg. Jeśli szukasz wózka lub fotelika w Lublinie, a także akcesoriów do nich, koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Wszystkie produkty zobaczysz, odwiedzając sklep dla dzieci. Lublin to miasto, w którym znajdziesz naszą filię. Wśród wielu atrakcyjnych modeli, różniących się między sobą nie tylko kolorem tapicerki, ale także dodatkowymi funkcjami, każdy rodzic znajdzie produkt spełniający potrzeby jego i maluszka. Oferujemy doskonałe produkty, fachową obsługę klienta, doradztwo i pomoc podczas montażu, a także atrakcyjne ceny. Wszystko to znajdziesz, odwiedzając nasz stacjonarny salon wózków dziecięcych. Lublin to idealne miejsce do uzupełnienia wyprawki dla dziecka.

Profesjonalne doradztwo

Wiemy, że zakup pierwszego wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego może być niemałym stresem, dlatego rodzicom z Lublina oferujemy fachowe doradztwo w naszym punkcie BoboWózki Lublin. Wahasz się pomiędzy np. wózkiem 2w1 wielofunkcyjnym a wózkiem spacerowym z dodatkową gondolą? Pomożemy! Z nami zakup wózka i fotelika, przez Internet lub stacjonarnie w Lublinie, będzie niezwykle prosty. Możesz nam śmiało zaufać. Wystarczy, że odwiedziesz nasz sklep dla dzieci. Lublin na pewno zachwyci Cię bogatym asortymentem, dzięki czemu o wiele łatwiej dokonasz wyboru!

Aż tyle dni na zwrot wózka

Zdarza się, że klientom nie odpowiadają kupione przez internet wózki dziecięce. Lublin z punktem stacjonarnym umożliwia zwrot wózków zakupionych online w ciągu 100 dni (pod warunkiem że są nieuszkodzone i nie były używane). Możesz także odwiedzić sklep stacjonarny i na żywo obejrzeć oraz przetestować wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Lublin to miasto, w którym oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana. To ułatwi Ci znalezienie modelu, który stuprocentowo spełnia Twoje oczekiwania i zapewnia dziecku komfort oraz bezpieczeństwo.

Serwis Door-To-Door

Wózek dziecięcy i fotelik samochodowy wybrane, ale na razie nie masz miejsca, aby je przechowywać? Klienci sklepu online, jak i sklepu stacjonarnego w Lublinie mogą skorzystać z funkcji BoboRezerwacja. Po wpłacie zadatku zarezerwujemy dla Ciebie wybrany model, na którego odbiór w salonie BoboWózki Lublin będziesz mieć aż 9 miesięcy. Nasi klienci mogą rezerwować foteliki samochodowe i wózki dziecięce. Lublin jest miastem, w którym możesz je odebrać w dogodnym dla siebie momencie. Może to być nawet już po narodzinach dziecka! To wygodna opcja dla tych rodziców, którzy nie chcą potem martwić się zakupami, a przy tym nie mają miejsca na trzymanie wózka w domu np. z powodu remontu czy przeprowadzki.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Nie wiesz, jak zamocować fotelik dla dziecka, aby spełniał swą funkcję i gwarantował mu bezpieczeństwo? Kupując fotelik samochodowy z naszej oferty, nie musisz się o to martwić. Od wielu lat pomagamy mieszkańcom Lublina poprawnie montować foteliki 0 13 kg, foteliki 9-18kg i 15-36kg, tak aby maluch mógł zawsze podróżować komfortowo i bezpiecznie. Zawsze chętnie pomagamy klientom, którzy stawiają na nasze foteliki samochodowe. Lublin to miejsce, w którym nasz wykwalifikowany personel szybko dobierze odpowiedni fotelik, a także pokaże Ci, jak wygląda jego profesjonalny montaż. To gwarancja bezpiecznego podróżowania z dzieckiem. Dotyczy to zarówno wyjazdów na terenie miasta, jak i dalszych wycieczek po całej Polsce!


BoboWózki Lublin wózki dziecięce Lublin foteliki samochodowe Lublin

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Lublin

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up