+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem MaxiCosi

W ramach zestawów wózków dziecięcych 3w1 z fotelikami samochodowymi Maxi Cosi oferujemy również dodatkowe bazy do fotelika, czyli specjalne platformy, które pozwalają stworzyć zestawy 4w1, gdzie bardzo praktycznym elementem jest wygodna baza pod fotelik dla komfortowego i bezpiecznego wpięcia fotelika w aucie. Baza, w zależności od zastosowanego rozwiązania w danym modelu, mocowana jest w aucie poprzez nowoczesny system isofix lub też standardowo pasem samochodowym.

...
Zakres cenowy
1798zł
6895zł

Bezpieczeństwo fotelików samochodowych Maxi Cosi

Wszyscy rodzice chcą mieć pewność, że dla ich dziecko jest zapewnione maksymalne bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Specjalistom od wózków dziecięcych i fotelików samochodowych Maxi Cosi zależy na tym by dostarczać rodzicom mobilnych, bezpiecznych, intuicyjnych i łatwych w obsłudze rozwiązań dla dzieci, którym naturalnie można w pełni zaufać. Z Maxi Cosi rodzice wiedzą, że ich największe skarby są w najlepszych rękach, dlatego też swobodnie mogą poznawać nowy wymiar życia i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami.

Wybierz odpowiedni wózek i fotelik dla noworodka

Dla zwolenników łatwego manewrowania, naturalnie bardzo dobrym rozwiązaniem są oczywiście wózki w których przednie koła są obrotowe. Wózki takie najlepiej sprawdzają się tam gdzie często trzeba skręcać, omijać przeszkody, zawracać, tak więc eliminują ew. kłopoty w prowadzeniu wózka np. na zakupach gdzie są wąskie przejazdy i należy poruszać się slalomem. Natomiast najlepszy fotelik samochodowy będzie taki, który poza najwyższym stopniem bezpieczeństwa odpowiada potrzebom dziecka, jest łatwy w montażu i obsłudze, ale odpowiednio też pasuje też do samochodu, w którym ma być montowany.

Zobacz również: z fotelikiem Cybex, z fotelikiem Avionaut, wózki polskie, foteliki RWF, artykuły dziecięce

Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.