+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Z fotelikiem MaxiCosi

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem MaxiCosi

Foteliki Maxi Cosi to jedne z najchętniej wybieranych modeli pierwszych fotelików dla niemowląt. Wózek 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi wyróżnia nowoczesny design, a także przystępna cena i możliwość korzystania z nich w różnych typach samochodów. Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi to ciekawa propozycja dla rodziców, którzy chcą korzystać na co dzień z praktycznych rozwiązań podczas opieki nad ich maluszkiem. Wózek z fotelikiem Maxi Cosi pozwoli Ci bezpiecznie dotrzeć na miejsce, a Twojemu maluszkowi zagwarantuje odpoczynek po intensywnym dniu na placu zabaw.

...

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem z chęcią wybiorą klienci, którzy chcą dopasować idealny zestaw do aktualnych potrzeb ich niemowlęcia. Dzięki specjalnym adapterom lub stelażowi wózka, który jest kompatybilny z nosidełkiem dla najmłodszych wózki dziecięce z fotelikiem MaxiCosi pozwolą Ci szybko dotrzeć do celu z bobasem. Wózki z fotelikiem dziecięcym sprawdzą się także wtedy, gdy chcesz mieć swobodę przemieszczania się podczas drogi do przedszkola lub gdy wybierasz się na rodzinne wakacje.

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem MaxiCosi – co zawiera zestaw?

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem to uniwersalny komplet akcesoriów dla smyka, który rośnie wraz z malutkim użytkownikiem. Podstawą jest stelaż, na którym w pierwszej kolejności możesz zamontować gondolę dla bobasa – będziesz mógł z niej korzystać od urodzenia dziecka do ok. 6. miesiąca życia. Następnie wózki dziecięce z fotelikiem MaxiCosi zmieniają się w spacerówkę dla starszaka. W tej wersji wózki z fotelikiem MaxiCosi będziesz użytkować nawet przez kilka lat, aż do zakończenia przygody z wózkowaniem.

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem MaxiCosi obejmują na końcu sam fotelik, czyli pierwsze nosidełko niemowlęce, zwykle przeznaczone dla maluchów od 0 do 13 kg. Wózek z fotelikiem Maxi Cosi wykorzystuje najczęściej specjalne adaptery, które szybkim ruchem wepniesz w ramę spacerówki, a następnie zamontujesz na nich fotelik. Dzięki temu nawet gdy Twoje maleństwo uśnie w trakcie podróży, będziesz mógł je spokojnie przełożyć z fotelikiem z auta do wózka lub odwrotnie – to ogromna wygoda, gdy chcesz mieć swobodę podróżowania z niemowlęciem.

W ramach zestawów wózków dziecięcych 3w1 z fotelikami samochodowymi Maxi Cosi oferujemy również dodatkowe bazy do fotelika, czyli specjalne platformy, które pozwalają stworzyć zestawy 4w1, gdzie bardzo praktycznym elementem jest wygodna baza pod fotelik dla komfortowego i bezpiecznego wpięcia fotelika w aucie. Baza, w zależności od zastosowanego rozwiązania w danym modelu, mocowana jest w aucie poprzez nowoczesny system isofix lub też standardowo pasem samochodowym.

Bezpieczeństwo fotelików samochodowych Maxi Cosi

Wszyscy rodzice chcą mieć pewność, że dla ich dziecko jest zapewnione maksymalne bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Specjalistom od wózków dziecięcych i fotelików samochodowych Maxi Cosi zależy na tym, by dostarczać rodzicom mobilnych, bezpiecznych, intuicyjnych i łatwych w obsłudze rozwiązań dla dzieci, którym naturalnie można w pełni zaufać. Z Maxi Cosi rodzice wiedzą, że ich największe skarby są w najlepszych rękach, dlatego też swobodnie mogą poznawać nowy wymiar życia i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami.

Wózki z fotelikiem dziecięcym Maxi Cosi ułatwią Ci codzienną opiekę nad maleństwem. Foteliki Maxi Cosi spełniają najwyższe europejskie normy bezpieczeństwa i chronią smyka przed ewentualnymi konsekwencjami zderzenia. Są przy tym bardzo lekkie i intuicyjne w obsłudze, a proponowane w zestawie z fotelikiem akcesoria dla maluchów gwarantują ogromną wygodę zarówno dziecku, jak i jego opiekunom. Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem MaxiCosi to nowoczesne rozwiązania i jakościowe sprzęty z intuicyjną obsługą, dostępne w bardzo przystępnej cenie.

Wybierz odpowiedni wózek i fotelik dla noworodka

Dla zwolenników łatwego manewrowania naturalnie bardzo dobrym rozwiązaniem są oczywiście wózki, w których przednie koła są obrotowe. Wózki takie najlepiej sprawdzają się tam, gdzie często trzeba skręcać, omijać przeszkody, zawracać, tak więc eliminują ewentualne kłopoty w prowadzeniu wózka np. na zakupach, gdzie są wąskie przejazdy i należy poruszać się slalomem. Natomiast najlepszy fotelik samochodowy będzie taki, który poza najwyższym stopniem bezpieczeństwa odpowiada potrzebom dziecka, jest łatwy w montażu i obsłudze, ale odpowiednio też pasuje też do samochodu, w którym ma być montowany.

Proponowane przez nas wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem są dostępne w różnych opcjach – znajdziesz tu komplety z wózkami sportowymi, o dużych, dobrze amortyzowanych kołach i z zaawansowanym systemem zawieszenia. Wózki dziecięce z fotelikiem MaxiCosi w wersji miejskiej mają klasyczny kształt, pozwalają na ustawienie siedziska wózka spacerowego w kilku pozycjach i jego montaż w obu kierunkach jazdy. Wózki z fotelikiem MaxiCosi są także dostępne w kategorii premium – z gondolami stylizowanymi na vintage lub personalizowanymi detalami na budce przeciwsłonecznej lub siedzisku.

Wózek 3w1 z fotelikiem Maxi Cosi pomoże Ci czerpać przyjemność ze wspólnego czasu z maluszkiem. Gdy zdecydujesz się na nowoczesny komplet pasujących do siebie akcesoriów dla malucha, zaoszczędzisz czas i zrobisz oszczędności w domowym budżecie. Wózek z fotelikiem dziecięcym Maxi Cosi łatwo zmieścisz w bagażniku samochodu, podczas gdy Twoje maleństwo będzie bezpiecznie zapięte w foteliku na tylnym siedzeniu samochodu. Możesz dopasować do nich szereg przydatnych gadżetów, takich jak folia przeciwdeszczowa, dedykowany śpiworek lub moskitiera.

Wraz z dorastaniem Twojego smyka zmieniają się jego potrzeby. Zestaw wózków w połączeniu z fotelikiem dla niemowlęcia będziesz mógł z czasem zamienić na praktyczną spacerówkę, a nosidełko zastąpić fotelikiem dla starszaka. Poznaj szeroką ofertę naszego sklepu z wyjątkowymi zestawami wózków dziecięcych i najnowszych modeli fotelików dla niemowląt Maxi Cosi. Dzięki nim każdy dzień z Twoją pociechą będzie przynosił Ci ogrom satysfakcji.

Zobacz również: z fotelikiem Cybex, z fotelikiem Avionaut, wózki polskie, foteliki RWF, artykuły dziecięce

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up