+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Koninie

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Konin

BoboWózki - Konin

ul. Chopina 21D,
62-510 Konin

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 782 311 925

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Konin

Specjalnie dla rodziców przygotowaliśmy wyjątkowe produkty w naszym salonie BoboWózki. Konin ma świetnie wyposażoną filię, a w ofercie szereg wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Są to produkty dla dzieci w różnych grupach wiekowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi wózki dziecięce głęboko spacerowe. Konin to miasto, w którym znajdziesz też modele stworzone dla bliźniąt. Nie brakuje wielofunkcyjnych wózków. Niektóre z nich mają od razu w zestawie foteliki samochodowe. Konin to miejscowość, w której te produkty są dostępne dla dzieci w różnych kategoriach wagowych: 0–13 kg, 9–18 kg oraz 15–36 kg. Oferujemy między innymi bezpieczne foteliki samochodowe RWF tyłem. Estetyczne wykonanie, różnorodność kolorystyczna i wysokie noty w testach – tym cechują się modele dostępne w salonie BoboWózki. Konin to miasto ze świetnie wyposażoną filią. Znajdziesz tam fachową obsługę, która pomoże zarówno młodym, jak i doświadczonym rodzicom. Zapraszamy Cię na zakupy w stacjonarnym salonie BoboWózki. Konin ma filię, której znakiem charakterystycznym są produkty najwyższej jakości, pochodzące od producentów znanych dziś na całym świecie. Zależy nam na tym, by wszyscy rodzice znaleźli dokładnie takie produkty, jakich potrzebują. Możesz zajrzeć również do naszego sklepu online. Zapraszamy na zakupy przez Internet – przeprowadzisz je szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Profesjonalne doradztwo

Pomaganie w wyborze najlepszych produktów to coś, co nasi eksperci robią każdego dnia. Po rozmowie z rodzicami i ustaleniu najważniejszych parametrów eksperci bez najmniejszych trudności wskażą najlepsze warianty. W kolejnym kroku wspólnie z rodzicami ustalą szczegóły, by wybrane modele jak najlepiej spełniały potrzeby i oczekiwania rodziców. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wyboru produktów dla pociechy, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Konin ma sklep z przemiłą i doświadczoną obsługą.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Nasi klienci z Konina nie muszą martwić się zwrotami produktów zakupionych online. Czasem bywa tak, że już po zakupie danego wózka, serca rodziców mocniej uderzą na widok innego modelu lub w sprzedaży pojawi się najnowsza, wyjątkowa kolekcja. W takich sytuacjach po zakupie online rodzice w ciągu 100 dni mogą dokonać zwrotu wcześniej zakupionego wózka czy fotelika. Ważne jest to, by nie był on uszkodzony i używany. Po zwrocie modelu ponownie odwiedź nasz sklep dla dzieci. Konin to miasto, w którym znajdziesz wózki z najnowszej kolekcji i tym razem wybierzesz idealny model.

Serwis Door-To-Door

Na zwiększenie komfortu naszych klientów w Koninie przekłada się możliwość dokonania BoboRezerwacji. Z tym rozwiązaniem zakupiony wózek czy fotelik rodzice mogą odebrać w dowolnym momencie, kiedy już będzie taka chęć i konieczność. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich wymarzone produkty nie zostaną wykupione. Nie każdy ma przygotowane miejsce, w którym przechowa wózki dziecięce. Konin to miasto, w którym możesz skorzystać z rezerwacji, by odebrać produkty w dogodnym momencie.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Do podróżowania autem dla dzieci niezbędne są foteliki samochodowe. Konin to miasto, w którym są dostępne zróżnicowane modele. Dla bezpieczeństwa niezbędny jest właściwy montaż. Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób go przeprowadzić, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Konin to miasto, w którym nasi doradcy służą swoją pomocą rodzicom na każdym etapie. Nasza wspólna droga zaczyna się po przekroczeniu drzwi salonu, a kończy dopiero wtedy, kiedy doradcy spełnią wszelkie oczekiwania rodziców. Nie tylko odpowiedzą na wszystkie pytania, ale także po zakupie fotelika pomogą w jego prawidłowym montażu. Odpowiedni montaż jest gwarancją bezpieczeństwa dziecka. To nasz cel, by wspólnie z rodzicami zadbać o nie jak najlepiej.

wózki dziecięce Konin sklep z wózkami Konin foteliki samochodowe Konin

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Koninie

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up