+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Koninie

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Konin

BoboWózki - Konin

ul. Chopina 21D,
62-510 Konin

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 782 311 925

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Konin

Specjalnie dla rodziców z Konina przygotowaliśmy wyjątkowe produkty w naszym salonie w Koninie. W ofercie znajduje się szereg wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, które będą doskonałe dla dzieci w każdej grupie wiekowej. Naszym znakiem charakterystycznym są produkty najwyższej jakości, pochodzące od producentów znanych dziś na całym świecie. Zależy nam na tym, by wszyscy rodzice znaleźli dokładnie takie produkty, jakich potrzebują, dopasowanych jak najbardziej do ich potrzeb.

Profesjonalne doradztwo

Pomaganie w wyborze najlepszych produktów to coś, co nasi eksperci robią każdego dnia. Po rozmowie z rodzicami, ustaleniem najważniejszych parametrów, eksperci BoboWózki w Koninie bez najmniejszych trudności wskażą najlepsze warianty. W kolejnym kroku wspólnie z rodzicami ustalą szczegóły, by wybrane modele jak najlepiej spełniały potrzeby i oczekiwania rodziców.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Nasi klienci z Konina nie muszą martwić się zwrotami produktów zakupionych online. Czasem bywa tak, że już po zakupie danego wózka, serca rodziców mocniej uderzy na widok innego modelu, lub w sprzedaży pojawi się najnowsza, wyjątkowa kolekcja. W takich sytuacjach po zakupie online rodzice w ciągu 100 dni mogą dokonać zwrotu wcześniej zakupionego wózka czy fotelika. Ważne jest to, by nie był on uszkodzony i używany.

Serwis Door-To-Door

Na zwiększenie komfortu naszych klientów w Koninie przekłada się możliwość dokonania BoboRezerwacji. Z tym rozwiązaniem zakupiony wózek czy fotelik rodzice mogą odebrać w dowolnym momencie, kiedy już będzie taka chęć i konieczność. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich wymarzone produkty nie zostaną wykupione.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Nasi doradcy w salonie BoboWózki Konin służą swoją pomocą rodzicom na każdym etapie. Nasza wspólna droga zaczyna się po przekroczeniu drzwi salonu, a kończy dopiero wtedy, kiedy doradcy spełnią wszelkie oczekiwania rodziców. Nie tylko odpowiedzą na wszystkie pytania, ale także po zakupie fotelika pomogą w jego prawidłowym montażu. Tylko odpowiedni montaż jest gwarancją bezpieczeństwa dziecka. To nasz cel, by wspólnie z Wami zadbać o nie jak najlepiej.

BoboWózki Konin sklep z wózkami Konin foteliki samochodowe Konin

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Koninie

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.