+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Z fotelikiem Britax

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem Britax

Do jednych z najczęściej polecanych rozwiązań w przypadku zakupu produktów dla dzieci należy wózek 3w1 z fotelikiem. Warto go wybrać z kilku prostych przyczyn. Po pierwsze, wózek z fotelikiem samochodowym 3w1 to zestaw na wiele lat, a często nawet na cały okres użytkowania przez dziecko wózka. Po drugie, zwykle jest jako cały pakiet dostępny w korzystnej cenie. Po trzecie, bogaty wybór sprawia, że wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem samochodowym można dopasować do potrzeb i preferencji każdego rodzica. Proponowane przez nasz sklep internetowy wózki dziecięce w zestawach 3w1 to przede wszystkim szeroka paleta pięknych kolorów i ciekawych, modnych wzorów.

...

Wózek 3w1 z fotelikiem − co znajdziesz w zestawie?

Zestawy, w których znajdują się wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem, obejmują zazwyczaj wózek 2w1 oraz dodatkowy fotelik samochodowy. Wózek dla dziecka występuje w wersji z wymiennym siedziskiem. Oznacza to, że w komplecie znajduje się pojedyncza rama ze specjalnym zatrzaskiem, w którym możesz zamontować gondolę albo siedzisko spacerowe. Dzięki temu wózek 3w1 z fotelikiem będzie służył Twojemu dziecku począwszy od narodzin aż do ukończenia czwartego roku życia!

Wózek głęboki z fotelikiem samochodowym zawiera oczywiście też fotelik do auta. Najlepiej, aby przeszedł on wszystkie istotne testy. Dzięki temu masz pewność, że jest bezpieczny oraz faktycznie chroni Twoje dziecko przed ryzykiem poważnego uszczerbku na zdrowiu w razie zderzenia. Wózek z fotelikiem samochodowym często jest dostępny w formie zestawienia produktów dwóch marek. Gdy stawiasz na bezpieczeństwo, możesz wybrać fotelik samochodowy ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami. Zazwyczaj służy on dziecku do ukończenia pierwszego roku życia. Wózek dziecięcy z gondolą i fotelikiem, po zdjęciu siedziska, pozwala wpiąć fotelik w ramę wózka.

Wózki dziecięce z fotelikiem − zobacz zalety tego rozwiązania

Wózek z fotelikiem oznacza przede wszystkim jednokrotny zakup sprzętu, który przydaje się przez dłuższy czas. Zazwyczaj wszystkie elementy zestawu do siebie pasują. Ramy możesz używać nie tylko w zestawie z siedziskami, ale również samym fotelikiem samochodowym. To sprawia, że taki zestaw 3w1 jest wygody w użytkowaniu.

Zazwyczaj wózek gondola z fotelikiem jest nieco cięższy z uwagi na większe rozmiary. Rekompensuje to jednak innymi właściwościami. Specjalna konstrukcja ramy jest składana do niewielkich rozmiarów, a w wielu modelach ma również wypinane tylne koła. Wózek z gondolą i fotelikiem pozwala w ten sposób zaoszczędzić sporo miejsca, umożliwiając przechowywanie w wygodny sposób albo łatwe przewożenie samochodem.

Dodatkowo wózek 3w1 z fotelikiem samochodowym jest też o wiele lepiej amortyzowany. Sprawia to, że wózek z gondolą i fotelikiem lepiej pokonuje nietypowe podłoża. Szczególnie docenisz to udogodnienie, jeśli będziesz prowadzić wózek spacerowy z fotelikiem po nierównościach, na przykład nieutwardzonej drodze.

Obie wersja nadwozia – spacerowe i głębokie – mają ten sam styl wykończenia. Dzięki temu wózek gondola z fotelikiem będzie Ci się podobał równie mocno jak jego wersja spacerowa. Co więcej, taki sam styl oznacza również dopasowanie do wyglądu ramy. Bez trudu możesz kupić taki wózek głęboki z fotelikiem, który będzie dopasowany także pod kątem tapicerki w samym foteliku samochodowym.

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo dziecka, to świetnym wyborem będzie wózek 3w1 z fotelikiem Isofix. Takie rozwiązanie świetnie pasuje do wszystkich nowszych modeli samochodów. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni fotelik, który będziesz mógł wpiąć w system zainstalowany w aucie. Wózek 3w1 z fotelikiem Isofix znacznie zwiększa bezpieczeństwo dziecka podczas podróży samochodem. Fotelik samochodowy jest dodatkowo stabilizowany, co ma znaczenie podczas wypadku. Z tego powodu wózki dziecięce z fotelikiem warto wcześniej sprawdzić pod kątem testów i certyfikatów.

U kogo sprawdzi się wózek 3w1 z fotelikiem samochodowym?

Na dobrą sprawę wózek głęboki z fotelikiem samochodowym oraz spacerówką to rozwiązanie przeznaczone dla większości rodziców i dzieci. Tego rodzaju produkt jest przede wszystkim zabezpieczeniem potrzeb dziecka na dłuższy czas. Wózek wielofunkcyjny 3w1 z fotelikiem sprawia, że nie musisz martwić się o zakup kolejnego sprzętu, gdy nie masz czasu albo po prostu ochoty na większe zakupy. Twoje dziecko zawsze ma to, czego potrzebuje – zapewni mu to wózek 3w1 z fotelikiem.

Wózki głębokie z fotelikiem będą szczególnie dobrym rozwiązaniem, gdy planujesz niewielką różnicę wieku między dwojgiem dzieci. W takim przypadku jedno dziecko będzie już chodzić samodzielnie, a Ty możesz od nowa użytkować wózek dziecięcy z fotelikiem samochodowym bez obawy o jego dobrą jakość. Spokojnie wytrzyma on korzystanie z niego przez kolejne dziecko. Często wózek wielofunkcyjny z fotelikiem przeznaczony jest również dla bliźniąt albo dzieci urodzonych rok po roku.

Jeśli zależy Ci na konkretnych właściwościach ramy, na przykład jej systemie amortyzacji, to tym lepiej jest wybrać wózek głęboki z fotelikiem w zestawie. Dzięki temu ta sama rama będzie Ci służyć zarówno do wpięcia gondoli, jak i fotelika samochodowego na krótsze wypady. Potem z kolei, przy większej wadze dziecka, amortyzacja przydaje się jeszcze bardziej. Dzięki temu wózek dziecięcy z fotelikiem samochodowym będzie Ci służyć przez kolejne miesiące, a czasem nawet lata!

Warto wybrać najlepszy fotelik, bo dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo

Gdy wsiadamy do samochodu z dziećmi, często zastanawiamy się - czy na pewno zrobiliśmy już wszystko, by zapewnić dla dzieci najwyższy poziom bezpieczeństwa? Poza atrakcyjnością modową, na pierwszym miejscu najwyższym priorytetem w fotelikach dla dzieci zawsze powinno być bezpieczeństwo. Ważne jest by producent fotelików już w fazie rozwoju produktu trzymał się tej zasady, a po kolejnych etapach poddawał swój fotelik wielu testom zderzeniowym, zanim zostanie przekazany do powszechnej sprzedaży i użytkowania dla dzieci.

Zobacz również: wózki Premium, z fotelikiem BeSafe, z fotelikiem Cybex, z fotelikiem Avionaut, z fotelikiem Maxi Cosi

Szeroka gama akcesoriów pod wózek Peg Perego

Unikalnie zaprojektowane wózki dla dzieci zawierają elementy, które zapewniają maksymalny komfort przy poruszaniu się z wózkiem wielofunkcyjnym 3w1 zarówno po ulicach miast jak i poza nimi. W każdej z chwil możemy zamienić wózek głęboki z gondolą w wersję spacerówki lub z łatwością zamontować do wózka fotelik samochodowy, tworząc w ten sposób wielofunkcyjny system podróżny. Do każdego wózka możemy też zaproponować również przydatne i praktyczne akcesoria do wózka, takie jak pojemne i bogato wyposażone torby pielęgnacyjne z przewijakiem, parasolki przeciwsłoneczne montowane na rączce wózka, moskitiery chroniące dzieci przed insektami, osłony przeciwdeszczowe okrywające wózek przed deszczem, śniegiem, czy też np. praktyczne uchwyty na kubek. Zachęcamy by bliżej zapoznać się z Peg Perego i poszczególnymi rodzajami oferowanych akcesoriów, by wszystkie Państwa spacery były zawsze komfortowe i przyjemne.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up