+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Głęboko-spacerowe

Wózki dziecięce głęboko spacerowe

Dziecięce wózki głęboko spacerowe służą od pierwszych dni życia dziecka, aż do ok. trzeciego roku, gdyż wersje spacerowe wózków są przeznaczone zwykle do 15kg wagi dziecka. Gondole głębokie w wózkach przystosowane dla dzieci od urodzenia są odpowiednio wyprofilowane i wyposażone w miękki materacyk, by były dla dziecka przytulne i chroniące. Gondole powinny zapewniać dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas spacerów. Wersje spacerowe w wózkach głęboko spacerowych montowane są najczęściej w obu kierunkach jazdy - ustawienie twarzą do rodzica świetnie sprawdza się w pierwszym etapie korzystania z tej wersji wózka.

...

Wózek głęboko-spacerowy − bogata oferta cenionych producentów

Praktyczny, wygodny i zaplanowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dziecka − taki jest zazwyczaj wózek głęboko-spacerowy, znany również jako wózek wielofunkcyjny albo wózek 2w1. Oznacza to, że w zestawie znajdują się dwa rodzaje nadwozia, a także jedna rama, najczęściej wykonana z lekkiego aluminium. To wygodne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie przepadasz za częstym zakupem wyposażenia dla dzieci.

W ofercie sklepu BoboWózki zgromadzone są różne modele wózków wielofunkcyjnych, które zaspokoją większość potrzeb i oczekiwań rodziców. Znajdziesz tutaj wózek głęboko-spacerowy w dowolnym kolorze, który dopasujesz do swoich preferencji. Możesz wybierać produkty zarówno spośród linii standardowej, jak i premium. Zróżnicowane materiały wykorzystywane w procesie produkcji zawsze są bezpieczne dla dzieci. Dzięki temu masz pewność, że wózek głęboki i spacerówka są zaprojektowane z myślą o maluchu.

Każdy wózek dziecięcy głęboki zależnie od tego, kto jest jego producentem, oferuje inne, ciekawe rozwiązania technologiczne. Będą one dla Ciebie ważne, szczególnie jeśli zależy Ci na odpowiednim systemie amortyzacji, lekkiej wadze każdej z części zestawu albo akcesoriach dodatkowych. Zwróć uwagę na to, co oferuje interesujący Cię wózek głęboki ze spacerówką, aby dokonać najlepszego wyboru.

Pamiętaj, że wózki głęboko-spacerowe znajdziesz również w dodatkowej opcji wózków 3w1. Oznacza to, że standardowy zestaw ramy i dwóch siedzisk uzupełniony jest o bezpieczny pierwszy fotelik samochodowy dla noworodka i niemowlaka. Ma on formę nosidełka dla noworodka, a z uwagi na kompatybilność może być wpinany do ramy wózka dziecięcego podobnie jak gondola i spacerówka. Zwróć jedynie uwagę przy zakupie, czy zestaw nie wymaga wzbogacenia o adaptery do fotelika.

Zobacz, co wyróżnia wózki głęboko-spacerowe

Każdy wózek głęboko-spacerowy to produkt, który został stworzony nie tylko z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dziecka, ale również dbałości o wygodę rodzica. To właśnie z tego powodu umożliwia on zakup jednego produktu zamiast kilku osobnych, co jest korzystniejsze finansowo, a także wygodniejsze dla rodziców zajętych opieką nad dzieckiem. Wózek dziecięcy głęboki i spacerowy mogą służyć Twojej pociesze od chwili narodzin nawet do ukończenia piątego roku życia − to jednak może różnić się w zależności od modelu.

Wózki głębokie tylko z gondolą bardzo długo były chętniej wybierane z uwagi na więcej miejsca dla dziecka, niższą wagę, a także wygodniejszą formę. Jednak dzisiejsze wózki wielofunkcyjne już dawno pożegnały te problemy, z którymi borykały się na początku pojawienia na rynku. Obecnie wózki głęboko-spacerowe są lekkie dzięki wykorzystaniu takich materiałów jak na przykład aluminium. Gondola może mieć duży rozmiar i osiągać nawet ponad 80 cm długości, dzięki czemu sprawdza się również zimą.

Współczesny wózek głęboki, podobnie jak i spacerowy z zestawu, można o wiele łatwiej przenieść czy przewieźć. Wszystko to zawdzięczane jest lekkim materiałom oraz składanej konstrukcji wózków dziecięcych. Wystarczy wypiąć siedzisko i złożyć je osobno (niektóre modele mają nawet opcję składania gondoli), a potem postąpić tak samo z ramą. Czasem wózek głęboko-spacerowy umożliwia nawet odpięcie kół, co dodatkowo gwarantuje oszczędność miejsca, zwłaszcza w bagażniku auta.

Dostępny w zestawie wózek głęboki oferuje wiele różnych funkcjonalności. Może mieć na przykład podnoszoną część oparcia, co sprawia, że dzieci z tendencją do ulewania mają komfort podczas jazdy czy drzemki. Wypinane siedzisko powoduje, że nie musisz budzić dziecka, aby znieść wózek po schodach. Wystarczy, że wypniesz wózek głęboki w formie gondoli z ramy, wniesiesz go na górę wraz ze śpiącym dzieckiem, a ramą zajmiesz się na przykład później.

Kiedy warto wybrać wózek głęboko-spacerowy?

Już od pierwszych chwil po narodzinach dziecka warto zainwestować w wózek dla dziecka, który będzie zgodny z Twoją wizją używania tego rodzaju produktu. Same wózki głębokie tylko z gondolą są zazwyczaj przydatne przez minimum 6 miesięcy życia dziecka. Gondola jest o tyle wygodna, że zapewnia maluszkowi zdrową pozycję leżącą i ochroni na przykład przed wiatrem. Nadaje się dla dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć.

Gdy dziecko zaczyna już siadać samo, konieczna jest siedzisko spacerowe, które umożliwia zachowanie pozycji siedzącej z opcją obniżenia oparcia aż do leżenia. Możesz kupić ją osobno, jednak często jest to rzecz potrzebna z dnia na dzień. Dodatkowo modele dostępne w zestawach wózków wielofunkcyjnych sprawdzają się lepiej z uwagi na zabezpieczone, siedzisko spacerowe. Taki wózek spacerówka będzie idealna na początek tej fazy użytkowania, gdy dziecko samodzielnie siada.

Wózki głęboko-spacerowe znacznie oszczędzają Twój czas, a także fundusze. Nie musisz szukać kilku różnych modeli − wystarczy, że wybierzesz jeden wózek z lekką ramą i wymiennymi siedziskami. Unikniesz w ten sposób ponownego poświęcania czasu na analizę rynku i wybieranie osobno wózka spacerówki − najpierw dla mniejszego, a potem już starszego i chodzącego dziecka. Wszystko kupujesz za jednym razem, co jest niezwykle wygodne.

Wybierz najlepszy wózek dla swojego dziecka

Wybór wózka dla dziecka z naszą pomocą to szansa na szybki i wygodny zakup luksusowego produktu. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu szeroką ofertę wysokiej jakości wózków dziecięcych, wśród których znajdują się też funkcjonalne i komfortowe wózki dziecięce głęboko spacerowe. Służymy profesjonalnym wsparciem podczas wyboru konkretnego modelu wózka. Jeśli zastanawiają się Państwo, który model dziecięcego wózka głęboko spacerowego w najwyższym stopniu spełni założone wymagania dotyczące cech, funkcji czy wyglądu, w przejrzysty sposób przedstawimy propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do sklepów stacjonarnych z najlepszymi wózkami i fotelikami w całym kraju. Eksperci BoboWózki oczekują na Państwa w miastach jak: Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Zamość, Łódź, Radom, Białystok, Koszalin, Bydgoszcz, Warszawa.

Zobacz kategorie: wózki Premium, wózki spacerowe, wózki 3w1, wózki bliźniacze, foteliki samochodowe

Przydatne informacje jak wybrać wózek a jak foteliki

Przed zakupem wózka głęboko spacerowego warto także ustalić cenę lub przynajmniej przedział cenowy, jaki planujecie Państwo poświęcić na ten zakup. Potem wystarczy już tylko wybrać się do jednego ze sklepów BoboWózki, stacjonarnie lub online. Oferujemy możliwość testowania wózków pod kątem sprawności poruszania się po różnych terenach czy dopasowania wózka dziecięcego do auta.

Wymarzony pojazd dla dziecka może posiadać dodatkowe udogodnienia

Popularne akcesoria wózka głęboko-spacerowego:

  • torba pielęgnacyjna,
  • moskitiera,
  • folia p/deszczowa,
  • parasolka,
  • uchwyt na kubek.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych wózków dziecięcych głęboko spacerowych.

Czym różnią się wózki spacerowe od wózków głęboko-spacerowych?

Dziecięce wózki głęboko-spacerowe służą od pierwszych dni życia malucha, natomiast wózki spacerowe przeznaczone są dla dzieci, które samodzielnie siedzą. Przeważnie następuje to między 6. a 7. miesiącem życia.

Jakie są najważniejsze cechy wózków dziecięcych głęboko-spacerowych, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo dla dziecka?

Wygodę i bezpieczeństwo malucha w wózku głęboko spacerowym zapewniają przede wszystkim 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. To właśnie one chronią malucha przed wypadnięciem. Dobre wózki głęboko-spacerowe posiadają hamulce, które blokują dwa koła jednocześnie. Dzięki nim pojazd stoi nieruchomo również na pochyłym terenie.

Czy wózki dziecięce głęboko-spacerowe są odpowiednie dla różnych typów terenu, takich jak nierówne chodniki czy teren parkowy?

Tak. Wózki dziecięce głęboko-spacerowe są odpowiednie dla różnego typu terenu. Odpowiadają za to duże, pompowane koła, które dobrze się sprawdzają w lesie, na wyboistych drogach, chodnikach oraz podczas pokonywania wysokich krawężników w mieście. Wiele modeli wózków wielofunkcyjnych posiada amortyzatory. Ten mechanizm odpowiada za stabilność wózka i komfort jazdy dziecka, gdyż chroni malca przed wstrząsami na nierównym podłożu.

Jakie są zalety wózków dziecięcych głęboko-spacerowych, które ułatwiają codzienne użytkowanie dla rodziców?

Codzienne użytkowanie wózków dziecięcych głęboko-spacerowych ułatwia szereg akcesoriów dostępnych w zestawie. Mowa tutaj o folii przeciwdeszczowej, która zabezpiecza malca przed niepogodą. Budki dobrych wózków głęboko spacerowych posiadają również otwory wentylacyjne i filtr przeciwsłoneczny UV50, aby chronić dziecko przed ostrym słońcem. Nad komfortem jazdy malca czuwa również odpinany pałąk bezpieczeństwa i regulowany podnóżek. Kolejną zaletą wózków dziecięcych głęboko spacerowych jest funkcjonalny system składania. Bez większych problemów można je złożyć do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu przechowywanie wózka nie stanowi żadnej trudności.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up