+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce głęboko spacerowe

Wózki głęboko spacerowe służą od pierwszych dni życia dziecka, aż do ok. trzeciego roku, gdyż wersje spacerowe wózków są przeznaczone zwykle do 15kg wagi dziecka. Gondole w wózkach przystosowane dla dzieci od urodzenia są odpowiednio wyprofilowane i wyposażone w miękki materacyk, by były dla dziecka przytulne. Gondole powinny zapewniać dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas spacerów. Wersje spacerowe w wózkach głęboko spacerowych montowane są najczęściej w obu kierunkach jazdy - ustawienie twarzą do rodzica świetnie sprawdza się w pierwszym etapie korzystania z tej wersji wózka.

...
Zakres cenowy
995zł
14999zł

Wybierz najlepszy wózek dla swojego dziecka

Wybór wózka dla dziecka z naszą pomocą to szansa na szybki i wygodny zakup luksusowego produktu. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu szeroką ofertę wysokiej jakości wózków dziecięcych, wśród których znajdują się też funkcjonalne i komfortowe wózki dziecięce głęboko spacerowe. Służymy profesjonalnym wsparciem podczas wyboru konkretnego modelu wózka. Jeśli zastanawiają się Państwo, który model dziecięcego wózka głęboko spacerowego w najwyższym stopniu spełni założone wymagania dotyczące cech, funkcji czy wyglądu, w przejrzysty sposób przedstawimy propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do sklepów stacjonarnych z najlepszymi wózkami i fotelikami w całym kraju. Eksperci BoboWózki oczekują na Państwa w miastach jak : Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Zamość, Łódź, Radom, Białystok, Koszalin, Bydgoszcz.

Zobacz kategorie: wózki Premium, wózki spacerowe, wózki 3w1, wózki bliźniacze, foteliki samochodowe

Przydatne informacje jak wybrać wózek a jak foteliki

Przed zakupem wózka głęboko spacerowego warto także ustalić cenę lub przynajmniej przedział cenowy, jaki planujecie Państwo poświęcić na ten zakup. Potem wystarczy już tylko wybrać się do jednego ze sklepów BoboWózki, stacjonarnie lub online. Oferujemy możliwość testowania wózków pod kątem sprawności poruszania się po różnych terenach czy dopasowania wózka dziecięcego do auta.

Wymarzony pojazd dla dziecka może posiadać dodatkowe udogodnienia

Akcesoria wózka - głęboko-spacerowy

  • torba pielęgnacyjna,
  • moskitiera,
  • folia p/deszczowa,
  • parasolka,
  • uchwyt na kubek.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych wózków dziecięcych głęboko spacerowych.

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.