+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Polskie bestsellery

Polskie wózki dziecięce

Polscy producenci wózków dziecięcych już od wielu lat z powodzeniem konkurują z zagranicznymi firmami, które oferują bezpieczne i jakościowe produkty dla dzieci. Jeśli interesują Cię niezawodne wózki dziecięce, polskie marki mają szeroką ofertę wózków głębokich, lekkich i zwrotnych spacerówek i modeli 3w1, dzięki którym zyskasz ogromne ułatwienie w opiece nad maluszkiem. Polskie wózki dziecięce są także odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy chcą wspierać rodzime marki i popierają zasady zrównoważonego handlu. Niemal każdy polski producent wózków dziecięcych posiada w swojej ofercie wózki dla noworodków, wózki rosnące wraz z małym pasażerem i ergonomiczne spacerówki dla starszaków.

...

Każdy i wymagający rodzic powinien dowiedzieć się, jak ciekawą propozycję dla swoich Klientów przygotowały polskie firmy wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, a także sprzętu sportowego dla najmłodszych i akcesoriów, przydatnych podczas każdej pory roku i zmiennych warunków atmosferycznych. Wózki dziecięce polskie często są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, a jednocześnie wykorzystują najważniejsze rozwiązania technologiczne, by rodzicom i dziecku było jak najwygodniej. Nowoczesny polski wózek dziecięcy, który znajdziesz w naszej ofercie, jest lekki i łatwy do złożenia oraz intuicyjny w obsłudze. Dzięki niemu opieka nad maleństwem będzie przyjemnym doświadczeniem. Polskie wózki dziecięce są produkowane w naszym kraju przede wszystkim w regionie Częstochowy. Funkcjonuje tu wiele nowoczesnych firm produkujących polskie wózki dziecięce. Jest to szczególnie związane z ciekawą historią tego regionu.

Wózki polskie produkowane są obecnie przy wykorzystaniu najnowszych technologii, a uznanie zyskują już niemal na całym świecie. Ponadto modne w naszym kraju przekonanie, że „Dobre, bo Polskie” i faktyczne docenianie rodzimych produktów sprawia, że również nasz wózki dla dzieci są coraz chętniej wybierane. Polskie wózki wielofunkcyjne stanowią jedne z najchętniej kupowanych modeli przede wszystkim z uwagi na wysoką trwałość, estetyczny i spójny wygląd w stosunku do ceny. Rodzice również doceniają wygodę, jaką zapewniają omawiane wózki dla dzieci.

Polskie wózki wielofunkcyjne na każdą sytuację

Oferta polskich wózków, które mają wiele różnych zastosowań i funkcji, jest obecnie bardzo bogata. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przejmować się tym, że za jakiś czas niezbędne będzie uzupełnienie zapasu akcesoriów dla dzieci. Polskie marki wózków dziecięcych mają w swoich ofertach modele dla jednego lub kilkorga dzieci, wersje wózków rok po roku, a także praktyczne dostawki do spacerówki dla rodzeństwa. Dobrze zaprojektowany polski wózek dziecięcy ułatwi Ci opiekę nawet nad kilkorgiem maluchów.

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest wózek dziecięcy 3w1. Zazwyczaj taki zestaw zawiera ramę, do której można dopasować gondolę, oraz siedzisko spacerowe. Praktycznie wszystkie proponowane przez nas polskie wózki dziecięce mają aluminiowy stelaż, który jest odporny na korozję, lekki i łatwy do złożenia. W ten sposób wózek sprawdzi się doskonale od chwili narodzin dziecka i nawet do wieku przedszkolnego. Dodatkiem do kompletu jest zazwyczaj pierwszy fotelik samochodowy w formie nosidełka. Może być przygotowany przez producenta albo dobrany z oferty innej marki, ale możliwy do wpięcia w ramę wózka przy pomocy dedykowanego adaptera.

Istnieje wiele różnych wariantów - polskie wózki dla dzieci mogą zawierać na przykład wiele konfiguracji do dostosowanej ramy, co sprawdzi się w przypadku bliźniąt, trojaczków czy dzieci urodzonych rok po roku. Dodatkowo masz możliwość zakupu również podstawowego zestawu bez fotelika samochodowego. To dobra opcja dla Ciebie, jeśli do gustu przypadły Ci konkretne, polskie, wielofunkcyjne wózki dziecięce, a dostępne z nimi foteliki nie spełniły Twoich oczekiwań. Każdy polski producent wózków dziecięcych, którego produkty są w naszym sklepie, proponuje także kompatybilne z gondolą lub spacerówką zestawy akcesoriów – śpiworki zimowe, folię przeciwdeszczową, moskitierę albo torbę pielęgnacyjną, a niekiedy także i uchwyt na kubek lub ciepłe ochraniacze na dłonie dla rodzica.

Zobacz również: wózki Premium, wózki dla dzieci 3w1, wózek trójkołowy, wózki głęboko-spacerowe, wózki wielofunkcyjne

Polskie wózki wielofunkcyjne − zastosowanie i zalety

Podstawowym wyróżnikiem, jaki posiadają polskie wózki wielofunkcyjne 2w1, jest ich funkcjonalność. Wiele produktów ma wymienne części, na przykład koła, dlatego nie musisz obawiać się o niespodziewaną awarię − usuniesz ją bez problemu. Polskie wózki dziecięce wielofunkcyjne można też w wygodny sposób prać − niektóre elementy są zdejmowane albo wyjmowane, na przykład materacyki z głębokiej gondoli.

Polskie marki wózków dziecięcych rywalizują ze sobą, by nieustannie podnosić jakość produkowanych akcesoriów. Polskie wózki spacerowe mają zaawansowane systemy amortyzacji oraz koła, odporne na przebicia. Jeżeli podoba Ci się kolorowy wózek dziecięcy, polska firma sprosta Twoim oczekiwaniom – dostępne są modele z barwnymi, wzorzystymi kolorami tapicerek, dodatkowo uzupełnione o elementy odblaskowe, chroniące dziecko po zapadnięciu zmierzchu.

Polscy producenci wózków dziecięcych nie zapomnieli też o rodzicach, którzy chcą rozwijać swoje pociechy w poczucie estetyki. To dla nich dostępne są polskie wózki dziecięce z precyzyjnie wykończonymi rączkami i barierkami ochronnymi, dekoracyjne elementy na budce przeciwsłonecznej lub wózki z koszami zakupowymi w kolorze tapicerki.

Polski wózek wielofunkcyjny zawsze prezentuje się dobrze. Jeżeli przypadł Ci do gustu konkretny styl wykończenia albo dana kolorystyka, nie musisz spędzać kolejnych kilku godzin na poszukiwaniu idealnego odpowiednika w formie spacerówki. Wszystkie elementy w zestawie dobrze do siebie pasują i reprezentują podobną formę wykończenia. Wózek dziecięcy 3w1 możesz znaleźć w takiej wersji, w której występuje również fotelik, dzięki czemu będzie dopasowany stylem do reszty elementów zestawu. Podobnie jest w przypadku akcesoriów – torbę pielęgnacyjną i śpiworek możesz kupić w identycznym odcieniu, co tapicerka wózka.

Zazwyczaj wózki dla dzieci wielofunkcyjne mają rozbudowany zestaw dodatkowych akcesoriów. Podstawowymi elementami uzupełniającymi komplet siedzisk są zwykle przykrycia na nóżki do spacerówki, nakładka na gondolę, a także moskitiera czy folia przeciwdeszczowa. Często w zestawie znajduje się też wygodna, funkcjonalna torba, do której możesz schować przydatne drobiazgi. Z kolei bardziej elegancki wózek wielofunkcyjny polskiego producenta często oferuje torbę w formie plecaka − możesz ją użytkować również wówczas, gdy dziecko zacznie chodzić.

Jedną z podstawowych cech, na które warto zwrócić uwagę, wybierając polskie wózki wielofunkcyjne, jest ich waga. Dzielona rama sprawia, że zazwyczaj te modele spacerówek są nieco cięższe od takich kupowanych osobno. Jednocześnie są o wiele tańsze i niekiedy wygodniejsze dla dziecka z uwagi na szersze siedzisko. Jeśli mieszkasz na wysokim piętrze bez windy albo często podróżujesz i musisz wkładać elementy wózka dziecięcego do bagażnika samochodu, zdecyduj się na lekki wózek wielofunkcyjny. Znacznie ułatwi Ci życie, a jednocześnie pomoże oszczędzić kręgosłup.

Kiedy warto wybrać wózek wielofunkcyjny?

Nad zakupem wózka warto zastanowić się jeszcze przed narodzinami dziecka. Wózek dziecięcy 3w1 zapewni Ci wszystkie niezbędne elementy wyposażenia − również nosidełko, które często jest wymagane w trakcie wypisu noworodka ze szpitala. Poza tym możesz wcześniej przećwiczyć zapinanie fotelika w samochodzie. Ważne jest także przewietrzenie akcesoriów, które często wskutek przechowywania w magazynie producenta, mają zapach nowości. Możesz wówczas też uprać niektóre elementy, w jakie wyposażone są polskie wózki dziecięce wielofunkcyjne, na przykład materac w gondoli. W przypadku pierwszego fotelika sprawdź, jak prawidłowo zamontować bazę i korzystać z systemu Isofix lub prowadzić pasy bezpieczeństwa – dzięki temu unikniesz stresu podczas pierwszej wspólnej podróży.

Praktyczny wózek wielofunkcyjny sprawdzi się już od momentu, gdy dziecko pojawi się na świecie. Możesz zabierać w nim maluszka na spacery albo przeprowadzać w nim werandowanie, jeśli dziecko urodzi się zimą. Każdy doświadczony polski producent wózków dziecięcych wie, że niemowlę często usypia podczas spaceru w gondoli. Z tego względu możesz łatwo ją wypiąć ze stelaża i wraz ze śpiącym noworodkiem zanieść do mieszkania. Gondola dzięki wysokim ściankom skutecznie chroni przed wiatrem czy zimnym powietrzem. Z kolei duża budka osłoni malucha przed słońcem. Polskie wózki wielofunkcyjne będą spełniały przydatną funkcję na czas drzemek niemowlaka, gdy chcesz go mieć na oku.

Polscy producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców produkują szeroką gamę kolorystyczną, dzięki czemu znajdziesz wózki dziecięce dla dziewczynki jak również wózki dziecięce dla chłopca.

Z czasem polskie wózki dziecięce wielofunkcyjne pozwolą Ci na płynne przejście od głębokiej gondoli do wózka z siedziskiem spacerowym. Powinno to nastąpić w momencie, gdy maluch samodzielnie siada. Wyjątek stanowią modele, które są wyposażone w specjalne szelki bezpieczeństwa przeznaczone dla umiejących już siedzieć dzieci. Zazwyczaj siedzisko spacerowe wózka jest też wygodniejsze dla maluszka, który chce obserwować otoczenie. Wózki dziecięce polskie gwarantują ochronę maluszka na każdym etapie dorastania, a właściwe ich użytkowanie pomaga utrzymać ciało dziecka w ergonomicznej pozycji.

Odrobina historii polskich wózków dla dzieci

Największy wpływ na intensywny rozwój produkcji wózków dla dzieci 2w1 miała wielka powojenna fabryka wózków w Poraju k. Częstochowy, która dała początek intensywnemu rozwojowi branży polskich wózków dla dzieci. Była ona jedną z trzech podobnych w tej części Europy, obok Zekiva w NRD i Patron w Czechach. Ludzie pracujący w fabryce w okresie PRL-u sukcesywnie zwalniali się i zaczynali tworzyć własne biznesy. Dzisiaj jest to niedościgniony region w Europie w ilości produkowanych wózków dla dzieci i wszelkich akcesoriów

Imponujące statystyki jak na polski wózek

Za sprawą regionu częstochowskiego Polska jest na drugim miejscu, zaraz za Chinami wśród krajów eksportujących wielofunkcyjne wózki dziecięce w skali globalnej. Jakość wykonania oraz poziom zaawansowania użytych technologii do produkcji polskich wózków nie tylko dorównuje produktom zachodnich marek, ale w wielu przypadkach je nawet przewyższa. Niektóre z nich spełniają funkcję wózków sportowych, inne spodobają się miłośnikom stylowego designu.

Materiały do poszyć wózków dla dzieci są starannie dobierane i spełniają wymogi najbardziej restrykcyjnych certyfikacji, a elementy do konstrukcji są zaskakująco trwałe. Nowoczesne polskie wózki dziecięce są przystosowane do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach, szczególnie że spora część polskich wózków jest wysoko ceniona zarówno u naszych wschodnich sąsiadów, jak i w samej Skandynawii. Można ich śmiało używać w mieście, podczas wycieczek do lasu lub na wakacje, a także zabierać do samolotu. Poznaj szeroką ofertę naszych jakościowych wózków dziecięcych polskich producentów i przekonaj się, jak przyjemna może być opieka nad twoją pociechą!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up