+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Polskie wózki dziecięce

Wózki polskie są produkowane w naszym kraju przede wszystkim w regionie Częstochowy. Funkcjonuje tu wiele nowoczesnych firm produkujących polskie wózki dziecięce. Jest to szczególnie związane z ciekawą historią tego regionu. Wózki polskie produkowane są obecnie przy wykorzystaniu najnowszych technologii, a uznanie zyskują już niemal na całym świecie. Ponadto, modne w naszym kraju przekonanie, że "Dobre bo Polskie" i faktyczne docenianie rodzimych produktów sprawia, że również polskie wózki dla dzieci są coraz chętniej wybierane.

...
Zakres cenowy
1299zł
4599zł

Odrobina historii polskich wózków dla dzieci

Największy wpływ na intensywny rozwój produkcji wózków dla dzieci 2w1 miała wielka powojenna fabryka wózków w Poraju k. Częstochowy, która dała początek intensywnemu rozwojowi branży polskich wózków dla dzieci. Była ona jedną z trzech podobnych w tej części Europy, obok Zekiva w NRD i Patron w Czechach. Ludzie pracujący w fabryce w okresie PRL-u sukcesywnie zwalniali się i zaczynali tworzyć własne biznesy. Dzisiaj jest to niedościgniony region w Europie w ilości produkowanych wózków dla dzieci i wszelkich akcesoriów do nich.

Imponujące statystyki jak na polski wózek

Za sprawą regionu częstochowskiego Polska jest na drugim miejscu, zaraz za Chinami wśród krajów eksportujących wielofunkcyjne wózki dziecięce w skali globalnej. Jakość wykonania oraz poziom zaawansowania użytych technologii do produkcji polskich wózków nie tylko dorównuje produktom zachodnich marek, ale w wielu przypadkach już nawet przewyższa. Materiały do poszyć wózków są starannie dobierane, spełniają wymogi najbardziej restrykcyjnych certyfikacji, a elementy do konstrukcji są zaskakująco trwałe. Przystosowane do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach, szczególnie że spora cześć polskich wózków jest wysoko ceniona zarówno u naszych wschodnich sąsiadów jak i w samej Skandynawii.

Zobacz również: wózki Premium, wózki dla dzieci 3w1, wózek trójkołowy, wózki głęboko-spacerowe, foteliki samochodowe

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.