+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki Phil&Teds

Phil&Teds to producent znany z genialnych, a jednocześnie prostych pomysłów, dedykowanych zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Przychodzi on z pomocą szczególnie wtedy, gdy na świecie pojawia się drugie dziecko lub gdy już mamy dwójkę pociech, i to w różnym wieku. Dzięki świetnie przemyślanym rozwiązaniom wózki Phil&Teds idealnie nadają się do zastosowania nawet w wyjątkowo trudnych warunkach.

...

Wózek z którym przetrwasz w każdych warunkach

Historia marki Phil & Teds produkującej wózki dziecięce sięga roku 1994. W chwili obecnej wózki Phil & Teds należą do jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie pod względem wytrzymałości, gotowych przemierzać najtrudniejsze tereny, w tym bardzo lekkich wózków na rynku. Produkty te są dostępne w rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego. Można je kupić w korzystnej cenie. Oferujemy wózki dla dzieci Phil&Teds w zestawie z praktycznymi dodatkami, takimi jak foteliki samochodowe czy krzesełka do karmienia, które dodatkowo podwyższają codzienny komfort i bezpieczeństwo malucha. Wózki Phil&Teds dzielą się na wiele ciekawych serii, od Phil&Teds Sport zaczynając.

Jakość w produktach dla dzieci to podstawa

Biorąc pod uwagę jakość wózków marki Phil&Teds cena wózków jest bez wątpienia adekwatna. Producent bardzo skupia się na doborze wysokojakościowych materiałów, które zapewnią spełnienie wysokich wymogów i oczekiwań klientów. W swojej ofercie Phil&Teds oprócz doskonałych wózków oferuje także łóżeczko turystyczne. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla rodziców, którzy często podróżują z dzieckiem i nocują poza domem. Dzięki temu łóżeczku dziecko zawsze będzie miało wygodne miejsce do spania, niezależnie od warunków. Takie łóżeczko może też mieć praktyczne zastosowanie w domu - może stanowić kojec do zabawy dla malucha, który jeszcze nie potrafi się przemieszczać. Kojec można całkowicie zapiąć, przez co mamy gwarancję, że maluszek nie wypadnie podczas zabawy, a zabawki nie wylecą z kojca. Takie łóżeczko będzie też świetne dla dziecka, które powoli uczy się przemieszczać. Można całkowicie odpiąć jedną ściankę, co zachęci malucha do poznawania świata w bezpiecznym otoczeniu.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Graco, wózki Baby Jogger, wózki Xlander, foteliki Klippan

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up