+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce

Szukacie pierwszego lub kolejnego wózka dla swojej pociechy? Oferujemy lekkie i nowoczesne wózki dziecięce różnego typu - głębokie, spacerowe, wielofunkcyjne wózki 2w1 i 3w1, a także modele dla bliźniąt. Wśród naszych propozycji znajdziecie wysokiej jakości wózki dla dzieci od znanych producentów w atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w wąskim segmencie wózków dziecięcych oraz najbardziej bezpiecznych fotelików samochodowych na świecie. Nasi doświadczeni i profesjonalnie przygotowani doradcy są do Waszej dyspozycji w ponad 30-tu salonach BoboWózki w całym kraju, w największych miastach Polski, od Bałtyku niemal aż po samuśkie Tatry. Zapraszamy!

...

Wózek dziecięcy

Wózek dziecięcy służy rodzicom do przewożenia dziecka, jest to jeden z ich najważniejszych atrybutów podczas pierwszego etapu wychowywania dzieci, od urodzenia do około 3 lat. Dzięki temu że wózki dziecięce można kupić relatywnie niedrogo, to opieka nad dzieckiem w obecnych czasach staje się łatwiejsza i znacznie bardziej komfortowa. Z wózkiem kojarzą nam się najpiękniejsze momenty, w tych jakże ważnych dniach dla każdego nowonarodzonego dziecka oraz jego całej rodziny. Zanim wybierzecie się na ten pierwszy, symboliczny spacer pozostaje rozprawić się z dylematem - który model wybrać dla swojego dziecka? I tutaj z pomocą przychodzimy my - eksperci BoboWózki.

Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjneWózek wielofunkcyjny zapewnia mobilność dla dziecka już od urodzenia do około 3 lat. Ze stelażem na którym osadzona jest gondola, w komplecie otrzymuje się w wózku zwykle siedzisko spacerowe w wersji klasycznej, czyli rozkładane w szerokim zakresie do leżenia lub w wersji kubełkowej.

Zestawy 3w1

Zestawy 3w1Niemal każdy z wózków wielofunkcyjnych możemy obecnie połączyć z dobranym, bezpiecznym fotelikiem samochodowym przystosowanym dla dzieci od urodzenia do około 13 kg wagi. Dzięki temu powstają w zestawach wózki 3w1, a dobierając jeszcze bazę pod fotelik otrzymamy zestaw 4w1.

Wózki spacerowe

Wózki spaceroweNa wiosenne spacery, dalekie wojaże czy do biegania nie ma jak lekki wózek spacerowy. Tak jak dla facetów samochody, tak samo oczywistym jest że kobiety też potrzebują zmian na lepsze, bardziej wyśrubowanych rozwiązań. Bo kogo nie kusi wózek Cybex Coya, czy Baby Jogger?

Wózki bliźniacze

Wózki bliźniaczeDla podwójnych szczęściarzy mamy kategorię pozwalającą odpowiednio dobrać, dopasować do swoich potrzeb komfortowy i funkcjonalny wózek podwójny. Jest to duże wyzwanie, ale przecież bez takich życie byłoby nudne. A technologia zapewnia nie mniejsze możliwości niż wózek pojedynczy.

Wyselekcjonowane, nowoczesne wózki dla dzieci

Wózki kiedyś a dziś to już inna historia. Zmieniło się tak wiele, technologia rozwinęła się daleko do przodu, podobnie jak w przypadku innych technicznych urządzeń czy też pojazdów mechanicznych. Wózki dziecięce nie przypominają już tych z przeszłości, technologia wykonania jest nieporównywalna, nadal ciągle postępuje i jest na coraz wyższym poziomie. Producentom z każdą nową kolekcją udaje się wszystkich zaskakiwać, ulepszają swoje produkty i wprowadzają najnowsze rozwiązania. Powstają nowe patenty, a jest to możliwe dzięki wyjątkowym pomysłom, wielu producentów opracowuje nowe systemy które pozwalają odróżnić się od konkurencyjnych modeli, ale przede wszystkim ułatwiają użytkowanie.

Nie wiesz jaki wózek wybrać? - odwiedź nas!

Od kilkunastu lat zgłębiamy temat wózków dziecięcych i bezpiecznych fotelików samochodowych, jest to nasza pasja i każdego dnia bacznie obserwujemy jak te produkty stają się coraz bardziej doskonałe.

Skrupulatnie dobrane nowoczesne wózki

Oferowane przez nas wózki dziecięce i foteliki są stale przez nas selekcjonowane tak, by zapewnić bezpieczne i najlepsze z możliwych propozycje. Poza designem i funkcjonalnością, duże znaczenie ma oczywiście jego jakość wykonania i trwałość. Obecnie wiele modeli występuje na dużych, pompowanych kołach, a dzięki temu mogą one być bardziej wytrzymałe i komfortowe dla dzieci.

Profesjonalne wsparcie serwisowe Door-To-Door

Nasi dostawcy mogą pochwalić się profesjonalnymi, autoryzowanymi serwisami, z ich szybkich i skutecznych usług można korzystać w ramach gwarancji jak i w trybie pogwarancyjnym. W większości przypadków serwis działa w systemie Door-To-Door, i w razie potrzeb naprawy mogą być dogodnie realizowane niemal bez wychodzenia z domu.

Bezpieczny zakup wózka u specjalistycznego sprzedawcy

U nas możecie kupić wózek dziecięcy bez obaw, bo jeśli nie spełni Waszych oczekiwań wystarczy pamiętać, że u nas macie aż 30 dni na jego zwrot bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli bylibyście zainteresowani rezerwacją wózka lub fotelika, to oferujemy specjalną usługę BoboRezerwacje, wystarczy zamówić produkt w takim wariancie, wpłacić zadatek 200zł, a będziemy go przechowywali do momentu kiedy będzie Wam potrzebny.

Stacjonarne sklepy w całej Polsce

Jak to już mówią - jak po wózki to do BoboWózki. Stale rozwijamy nasze salony w całej Polsce i doskonalimy się na wytrawnych doradców, a wszystko po to by sprostać Waszym oczekiwaniom, świeżo upieczonych rodziców. Każdego dnia prezentujemy najlepszą ofertę wyjątkowych wózków dziecięcych z najnowszych kolekcji światowych brand'ów.

Wózki dziecięce w przyszłości

Producenci wózków prześcigają się w rozwiązaniach, które choć w minimalnym stopniu mogą ułatwić i uprzyjemnić rodzicom korzystanie z tych pojazdów dla potrzeb ich dzieci. Nie licząc coraz bardziej odważnych designersko projektów, większość projektantów koncentruje się na tym by każdy kolejny, nowy model był coraz bezpieczny, lżejszy, maksymalnie mały, a jego prowadzenie wymagało niewiele siły, a nawet uwagi.

Maxi Cosi Nova vs Cybex Priam 4.0

Już teraz mamy przedsmak takich rozwiązań, dzięki którym wózek dziecięcy możemy złożyć przy minimalnym wysiłku i ingerencji, przykładowo model Maxi Cosi Nova złożysz jedną ręką.

Ile kosztuje dobry wózek?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje dobry wózek. Przede wszystkim każdy rodzic wskaże inne cechy “dobrego wózka”. Cena będzie różnić się w zależności od rodzaju, marki, funkcji i dodatkowych akcesoriów. Wózki dziecięce są dostępne w szerokim przedziale cenowym, zaczynając od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych. W sklepach Bobowózki i na bobowozki.com.pl z pewnością w każdym segmencie znajdziesz dobry wózek dziecięcy. Ważne przy tym, aby dostosować wybór sprzętu do indywidualnych potrzeb rodziny.

Czy wózek dla dziecka jest potrzebny?

Wózek jest jednym z akcesoriów, bez których rodzice nie wyobrażają sobie wyprawki, ponieważ przydaje się przez pierwsze lata życia malucha. Sprzęt stanowi wygodę dla dziecka podczas spacerów, a także ułatwia codzienność rodzicom, gdy trzeba przewieźć bagaż lub zakupy. Ponadto zapewnia bezpieczeństwo maluchowi podczas poruszania się po nierównościach, oferuje osłonę przed warunkami atmosferycznymi i może być wygodnym miejscem do drzemki.

Jaki wózek wybrać 3 w 1 czy 2 w 1?

Decyzja, jaki wózek wybrać – 3 w 1 czy 2 w 1 – zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji oraz stylu życia rodziny. Wózek 3 w 1 obejmuje gondolę dla noworodka, spacerówkę dla starszego dziecka i fotelik samochodowy. W zestawie 2 w 1 nie będzie fotelika. Przy wyborze między wózkiem 3 w 1 a 2 w 1, zastanów się nad tym, jak często będziesz korzystać z poszczególnych funkcji. Pomyśl, czy potrzebujesz fotelika samochodowego od razu. Sprawdź, jak dużo miejsca masz do przechowywania wózka.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up