+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Gdyni

BoboWózki Gdynia

BoboWózki - Gdynia

(przy PKM Karwiny, obok zjazdu na Sopot)
ul. Nowodworcowa 22,
81-581 Gdynia


Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 502 926 802
zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Gdynia

W naszym sklepie internetowym BoboWózki Gdynia znajduje się wysokiej jakości wyposażenie dla rodzin: wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. Szukasz miejsca, w którym odwiedzisz dobrze wyposażony sklep dla dzieci? Gdynia z salonem firmowym to strzał w dziesiątkę! Zwłaszcza, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie dziecka, a także wyborze jednego z najnowszych, polecanych przez specjalistów wózków i fotelików. W asortymencie znajdziesz wózki dziecięce. Gdynia to świetne miejsce, aby wybrać dla swojej pociechy wózki wielofunkcyjne, 3w1, modele głębokie, spacerowe oraz bliźniacze. W naszym sklepie BoboWózki Gdynia zaopatrzysz się zarówno w nowoczesny wózek dla dziecka, jak i bezpieczny fotelik samochodowy, w tym fotelik RWF, które jest przystosowany dla dzieci o masie ciała 0-13 kg, 9-18 kg i 15-36 kg. Prezentowane wózki dla dzieci oraz foteliki samochodowe RWF tyłem, dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w naszym asortymencie online, stwarzają szansę na bezpieczne i komfortowe spacerowanie i podróżowanie z dzieckiem po Gdyni. Oferujemy bogaty wybór wózków i fotelików, najwyższą jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do naszego salonu w Gdyni.

Dla dobra dziecka: profesjonalizm przede wszystkim

Sukces naszej marki wynika z połączenia konsekwentnej pracy oraz prawdziwej pasji, jaką są wózki dziecięce. Gdynia była pierwszym miastem, w którym rozpoczęła się przygoda BoboWózki. Jesteśmy profesjonalistami, podobnie jak nasi partnerzy handlowi. Wspólnymi siłami każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby rodzice z Gdyni opuszczali sklep w przekonaniu, że wybrali i zakupili najlepszy wózek dziecięcy czy też fotelik samochodowy. Stawiamy na profesjonalną kadrę, która prowadzi każdy firmowy salon wózków dziecięcych. Gdynia nie jest pod tym względem wyjątkiem.

Elastyczna współpraca: dogodne warunki zwrotu

Każdy klient, który dokonał zakupu wózka dziecięcego online, ma prawo do zwrotu produktu, jeśli okaże się, że nie spełnia on jednak jego wymagań. Działamy w sposób elastyczny i wychodzimy naprzeciw potrzebom młodych rodziców. Dlatego proponujemy aż 100 dni na zwrot kupionego online produktu. Mogą to być zarówno nieużywane i nieuszkodzone wózki, jak i foteliki samochodowe. W salonie w Gdyni możesz też wybrać nowy model, odwiedzając przy tej okazji sklep dla dzieci. Gdynia sprawdzi się do takich celów dzięki bogatemu asortymentowi.

Działać skutecznie, działać z wyprzedzeniem: rezerwacje

Specjalnie dla klientów z Gdyni wprowadziliśmy wyjątkową ofertę BoboRezerwacji. Stwarza ona możliwość zamówienia wybranego wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego jeszcze zanim maluch przyjdzie na świat. W ten sposób sprzęt nie zajmuje Ci miejsca jeszcze w okresie ciąży, a jednocześnie zyskujesz gwarancję jego posiadania po narodzinach maleństwa. Usługa BoboRezerwacje to spora oszczędność czasu, która może okazać się nieoceniona po porodzie, gdy noworodek wymaga maksimum opieki. Zarezerwuj swój wymarzony wózek dla dziecka w salonie BoboWózki. Gdynia czeka na Ciebie wraz ze swoją obszerną ofertą, aby zagwarantować Ci komfort wyboru.

Fachowy montaż fotelika

Pomożemy Ci profesjonalnie dobrać foteliki samochodowe. Gdynia to świetne miejsce do odwiedzenia, jeśli szukasz modeli RWF albo innych, przeznaczonych dla znacznie starszych dzieci. Ich właściwy dobór to podstawa pewnego i bezpiecznego podróżowania z dzieckiem z Polsce. Bez względu na to, czy na co dzień poruszasz się raczej po mieście czy cenisz sobie wypady poza jego granice. Z przyjemnością zajmiemy się montażem wybranego fotelika w Twoim aucie. Oferujemy kompleksową obsługę: zarówno podczas zakupów online, jak i przy wizycie w sklepie stacjonarnym. Pomożemy też dopasować do fotelików odpowiednie wózki dziecięce. Gdynia z salonem stacjonarnym to świetne miejsce na kompleksowe zakupy dla pociechy.

BoboWózki Gdynia sklep z wózkami Gdynia wózki dziecięce Gdynia

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Gdynia

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up