+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Komornikach

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Poznań Komorniki

BoboWózki - Poznań Komorniki

ul. Poznańska 158,
62-052 Komorniki

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 570 547 474

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Poznań Komorniki

Jeśli szukasz miejsca, w którym jest duży wybór wózków i fotelików, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Komorniki mają świetnie wyposażony salon. Naszym klientom w Komornikach gwarantujemy ogromny wybór, by mogli dopasować produkty spełniające wszystkie potrzeby i oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się wózki dziecięce. Komorniki to miasto, w którym znajdziesz modele z gondolami oraz spacerówki. Dostępne są też wózki dla bliźniąt. Wysoka jakość wykonania i wyjątkowa estetyka – tym cechują się modele dostępne w sklepie BoboWózki. Komorniki to miasto, w którym dostępne są też foteliki. Oferujemy modele przeznaczone do jazdy tyłem i produkty z różnych kategorii wagowych np. foteliki samochodowe 0–13 kg oraz akcesoria 9–18 kg oraz 15–36 kg. Doskonałe noty w testach zderzeniowych – właśnie tym wyróżniają się foteliki samochodowe. Komorniki to miasto, w którym znajdziesz mnóstwo propozycji, dlatego zapraszamy Cię do odwiedzenia stacjonarnego salonu. Możesz też skorzystać ze sklepu online BoboWózki. Komorniki to miasto, w którym otrzymasz fachową pomoc pracowników. Wyróżnia nas to, że jesteśmy profesjonalistami, a nasza praca to jednocześnie nasza pasja i zainteresowanie. Kładziemy nacisk na to, by rodzice mogli dobrać najlepsze dla siebie produkty. Wspólnie z rodzicami dopasujemy takie wózki dziecięce i foteliki, które będą najlepiej spełniały potrzeby małych pasażerów.

Profesjonalne doradztwo

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala zrozumieć potrzeby i oczekiwania rodziców. Dzięki temu eksperci w salonie w Komornikach wysłuchają pytań, by następnie doradzić w doborze produktu. Będzie Ci łatwiej zdecydować się na fotelik lub wózki dziecięce. Komorniki mają sklep z prawdziwymi profesjonalistami, którzy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Specjalnie dla naszych klientów z Poznania i okolic przygotowaliśmy możliwość zwrotu zakupionego przez internet produktu. Rodzice mają na to aż 100 dni od momentu zakupu. Ważne, by kupiony wózek czy fotelik nie był używany i nie posiadał śladów zniszczeń. Możesz w niedalekiej przyszłości ponownie odwiedzić nasz salon wózków dziecięcych. Poznań Komorniki mają w sklepie bogatą ofertę, z której tym razem łatwo wybierzesz idealny model.

Serwis Door-To-Door

BoboRezerwacje przygotowane specjalnie dla naszych klientów z Komorniików to rewelacyjne rozwiązanie. Czsamiy rodzice nie mają na tyle miejsca do przechowywania przed narodzinami dziecka, by móc kupić wózek jeszcze w okresie ciąży, dlatego warto wykorzystać na ten czas rezerwację w naszym salonie. Odwiedź nasz sklep dla dzieci. Komorniki to jedno z wielu miast, w których możesz skorzystać z tej przydatnej opcji.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Podróżowanie z dziećmi wymaga zastosowania w aucie odpowiednich rozwiązań. Konieczne są odpowiednio dopasowane do pociech foteliki samochodowe. Komorniki to miasto, w którym w naszym salonie odnajdziesz wiele świetnych modeli. Nie zapominaj o prawidłowym montażu. Jeśli nie masz pewności, jak go przeprowadzić, odwiedź sklep BoboWózki. Komorniki to miasto, w którym czekają na Ciebie nasi eksperci, którzy pokażą, jak prawidłowo zamontować produkt w samochodzie. Montaż fotelika przysparza rodzicom często wielu zmartwień i kłopotów, dlatego nasi eksperci wychodzą z pomocną dłonią, by zapewnić rodzicom i dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Gwarantujemy również dostawę zakupionych w sklepie internetowym produktów.

BoboWózki Poznań Komorniki sklep z wózkami Poznań Komorniki foteliki samochodowe Poznań Komorniki

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Poznaniu Komorniki

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up