+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Poznaniu

BoboWózki Poznań

BoboWózki - Poznań

ul. Serbska 9,
61-696 Poznań
(BRW - Miasto Wnętrz na Winogradach)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 11:00-19:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 504 953 579

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Poznań

Zapraszamy wszystkich klientów z Poznania do zapoznania się z naszą ofertą luksusowych wózków dziecięcych oraz komfortowych i nowoczesnych fotelików samochodowych. Są to produkty w pełni bezpieczne, a przy tym wygodne dla dziecka. W asortymencie naszego sklepu internetowego rodzice z Poznania znajdą wózki 3w1, w zestawie z fotelikiem, modele głęboko spacerowe, bliźniacze, wózki wielofunkcyjne. Posiadamy też foteliki samochodowe dla dzieci z rodzaju RWF, przeznaczone dla maluchów w różnym wieku i o różnej wadze: 0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg.  Zarówno wózek, jak i fotelik można kupić w korzystnej cenie w naszym salonie w Poznaniu lub też dokonać zakupu online.

Profesjonalnie na każdym etapie działania

Nasze skuteczne działania to zasługa wytrwałej pracy, a także pasji. Tak właśnie rozumiemy profesjonalizm. Jesteśmy fachowcami i współpracujemy wyłącznie z fachowcami. Dzięki temu klienci z Poznania mają pewność, że wybrany wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy dla dzieci będzie satysfakcjonującym zakupem na lata.

Warunki zwrotu zakupów

Rodzice z Poznania, którzy kupili wózek dziecięcy w naszym sklepie internetowym mają możliwość zwrotu towaru w ciągu 100 dni. Jesteśmy pewni, że dostarczamy najlepsze produkty, jednak jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i preferencje bywają zmienne. Ważne jednak, by wózek dla dzieci nie był używany, ani uszkodzony.

BoboRezerwacja: na czym to polega?

Z myślą o klientach z Poznania wprowadziliśmy atrakcyjną możliwość rezerwacji wybranego modelu wózka dziecięcego czy też fotelika samochodowego. To spore udogodnienie, które da nam większy spokój po narodzinach dziecka i pewność odebrania zamówionego towaru w dogodnym terminie.

Pomoc przy montażu fotelika

Poprawny montaż dziecięcego fotelika samochodowego to kluczowa kwestia dla bezpiecznej i wygodnej podróży, zarówno na terenie Poznania, jak i na dłuższych trasach. Zapraszamy do skorzystania z naszego fachowego wsparcia w zakresie montażu fotelika. W ofercie naszego sklepu online znajduje się zarówno usługa dostarczenia wózka czy fotelika do domu klienta, jak i fachowa pomoc przy montażu fotelika w aucie.

wózki dziecięce Poznań foteliki samochodowe Poznań BoboWózki Poznań

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Poznań

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.