+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Poznaniu

BoboWózki Poznań

BoboWózki - Poznań

ul. Serbska 9,
61-696 Poznań
(BRW - Miasto Wnętrz na Winogradach)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 11:00-19:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 504 953 579

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Poznań

Zapraszamy wszystkich klientów z Poznania do zapoznania się z naszą ofertą luksusowych wózków dziecięcych oraz komfortowych i nowoczesnych fotelików samochodowych. Są to produkty w pełni bezpieczne, a przy tym wygodne dla dziecka. Wszystkie znajdziesz nie tylko w internecie, ale również w salonie BoboWózki Poznań. W asortymencie naszego sklepu internetowego rodzice z Poznania znajdą wózki 3w1, w zestawie z fotelikiem, modele głęboko spacerowe, bliźniacze, wielofunkcyjne wózki dziecięce. Poznań z punktem stacjonarnym jest więc doskonałym miejscem do zakupów któregoś z modeli. Posiadamy też foteliki samochodowe dla dzieci z rodzaju RWF, przeznaczone dla maluchów w różnym wieku i o różnej wadze: 0-13 kg, 9-18 kg, 15-36 kg. Zarówno wózek, jak i fotelik można kupić w korzystnej cenie w naszym salonie w Poznaniu lub też dokonać zakupu online. Nie czekaj i odwiedź nasz sklep dla dzieci – Poznań to świetne miejsce, aby uzupełnić wyprawkę!

Profesjonalnie na każdym etapie działania

Nasze skuteczne działania w salonie BoboWózki Poznań to zasługa wytrwałej pracy, a także pasji. Tak właśnie rozumiemy profesjonalizm. Jesteśmy fachowcami i współpracujemy wyłącznie z fachowcami. Dzięki temu klienci z Poznania mają pewność, że wybrany wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy dla dzieci będzie satysfakcjonującym zakupem na lata. Jeśli odwiedzisz salon wózków dziecięcych – Poznań to jedno z miast, w którym go znajdziesz – otrzymasz bezpłatnie specjalistyczne porady naszego personelu.

Warunki zwrotu zakupów

Rodzice z Poznania, którzy kupili wózek dziecięcy w naszym sklepie internetowym, mają możliwość zwrotu towaru w ciągu 100 dni. Ważne jednak, by wózek dla dzieci nie był używany, ani uszkodzony. Jesteśmy pewni, że dostarczamy najlepsze produkty, jednak jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby i preferencje bywają zmienne. Chcesz sprawdzić inne wózki dziecięce? Poznań to miasto, w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Poznań ze swoim punktem stacjonarnym i profesjonalnymi poradami pozwoli Ci kupić nowy wózek, idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań.

BoboRezerwacja: na czym to polega?

Z myślą o klientach z Poznania wprowadziliśmy atrakcyjną możliwość rezerwacji. Możesz zaklepać dla siebie wybrane wózki dziecięce czy też foteliki samochodowe. Poznań to miasto, w którym odbierzesz je później w dogodnym terminie. To spore udogodnienie, które da nam większy spokój po narodzinach dziecka i pewność odebrania zamówionego towaru w dzień, który sam wybierzesz w ustaleniu z salonem. Szukasz takiego rozwiązania? BoboWózki Poznań to salon, w którym je znajdziesz!

Pomoc przy montażu fotelika

Poprawny montaż dziecięcego fotelika samochodowego to kluczowa kwestia dla bezpiecznej i wygodnej podróży, zarówno na terenie Poznania, jak i na dłuższych trasach. Zapraszamy do skorzystania z naszego fachowego wsparcia w zakresie montażu fotelika. W ramach oferty online możesz wybrać opcję, dzięki której dostarczymy do Twojego miejsca zamieszkania wybrane foteliki samochodowe. Poznań to jednak miejsce, w którym nie tylko kupisz konkretny model, ale również zostanie on zamontowany w Twoim aucie. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje dziecko jest całkowicie bezpieczne, a Ty nie musisz martwić się, czy prawidłowo zamocowałeś fotelik oraz czy pasuje on do Twojego modelu samochodu.

wózki dziecięce Poznań foteliki samochodowe Poznań BoboWózki Poznań

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Poznań

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up