+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

ABC Design

Firma ABC Design stawia przede wszystkim na połączenie estetycznego stylu z bezpieczeństwem i komfortem dziecka. W ten sposób powstają produkty, które zachwycają wyglądem i są cenione przez rodziców z uwagi na swoje właściwości. Atrakcyjne wózki wielofunkcyjne ABC Design powstają w starannie kontrolowanym środowisku, przez co ich jakość jest nie do podrobienia. W sklepie BoboWózki oferujemy wysokiej klasy wózki niemieckiego producenta ABC Design. Są wśród nich zarówno modele spacerowe, głęboko-spacerowe, jak i 3w1. ABC Design to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, które pozytywnie przekładają się na funkcjonalność wózka dziecięcego ABC Design.

...

ABC Design – miejskie akcesoria w świetnym stylu

Wszystkie wózki ABC Design mają stosowne certyfikaty i atesty. Oznacza to, że spełniają nie tylko normy krajowe, ale również międzynarodowe. Dzięki temu masz pewność, że materiały wykorzystane w produkcji są bezpieczne dla dziecka. Na różnych etapach produkcji firma ABC Design testuje w ekstremalnych warunkach wszystkie materiały, z których przygotowywane są akcesoria. To sprawia, że każdy podzespół sam w sobie spełnia wyśrubowane normy. W połączeniu z pięknym miejskim designem udało się osiągnąć gamę ponadczasowych produktów, które cieszą się uznaniem i ogromną popularnością wśród rodziców. Priorytety jakimi kierowano się projektując wózki ABC Design to przede wszystkim lekkość, komfort oraz bezpieczeństwo, czyli podstawowe warunki, które wszyscy rodzice chcą zapewnić swoim pociechom.

To jednak jeszcze nie wszystko. Prócz kontroli na każdym etapie produkcji oraz pilnowania jakości elementów, końcowe produkty ABC Design podlegają testom prowadzonym przez zewnętrzne, niezależne instytucje. Wszystko po to, aby były komfortowe, bezpieczne i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

Marka ABC Design przez ponad 30 lat zajmuje się produkcją akcesoriów dla dzieci. W tym czasie przygotowała takie standardy produkcyjne, które zapewniają wysoką jakość wyrobów. Wszystkie wózki ABC Design projektowane są przez zespoły specjalistów, w tym inżynierów i designerów. To przekłada się na ostateczną prezentację oraz użytkowanie produktów przez dzieci i ich rodziców.

Wózki ABC Design dla Twojego dziecka

Oferta firmy ABC Design to przede wszystkim akcesoria idealne na czas spacerów. Wszystkie przygotowane zespoły ze starannie dobranych materiałów. Lekkie, zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania stelaże są dopasowane do miejsca, w którym użytkowane będą konkretne wózki ABC Design.

Jedną z podstawowych ofert marki są przede wszystkim wózki dla dzieci ABC Design przygotowane z myślą o okresie od momentu narodzin dziecka aż do chwili, gdy osiąga kilka lat. Standardowe modele, z uwagi na obecność gondoli oraz siedziska spacerowego, mogą być użytkowane stale nawet przez 4-5 pierwszych lat życia dziecka. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednio siedzisko do etapu rozwoju malucha.

Kolejną z propozycji jest rozszerzony zestaw 3w1. Obejmuje one opisane wyżej wózki dziecięce ABC Design, a także dopasowane do nich, bezpieczne foteliki. Mowa tutaj zazwyczaj o modelach w formie nosidełek, które przeznaczone są już dla noworodków i sprawdzą się w transporcie samochodowym dzieci do ukończenia przez nie pierwszego roku życia.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Anex, wózki Maclaren, foteliki Maxi Cosi, foteliki Britax

Oczekujesz bliźniąt? W ofercie firmy ABC Design wózki bliźniacze zajmują sporo miejsca. Producent postawił przede wszystkim na modele z siedziskami montowanymi jedno za drugim. Taki wózek ABC Design ma w zestawie zarówno głębokie gondole dla młodszych niemowląt, jak i siedziska spacerowe dla dzieci, które samodzielnie siedzą. Jeśli między Twoimi dziećmi jest rok różnicy, wybierz wózek ABC Design rok po roku.

Jeśli Twoje dziecko wyrosło już z gondoli i szukasz wygodnej, lekkiej, łatwo składanej spacerówki, postaw na ofertę tej marki. Spacerówka ABC Design jest dostępna jako osobny produkt również poza zestawami. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim lekkość konstrukcji, łatwość jej składania i niewielki rozmiar po złożeniu. Jednocześnie wózki spacerowe ABC Design zachowują dokładnie taką samą funkcjonalność jak te w zestawach 2w1 i 3w1.

Zobacz, jak wózek ABC Design ułatwi Twoje życie!

Jeśli stawiasz na wózki ABC Design w wersji wielofunkcyjnej, to ucieszy Cię fakt, że możesz wpiąć w nie większość nosidełek. Zazwyczaj rama, po uzupełnieniu odpowiednimi adapterami, jest gotowa do wpięcia nosideł znanych firm. To znaczne ułatwienie, gdy wybierasz się z dzieckiem na zakupy samochodem albo zależy Ci na tym, aby łatwo je przetransportować z samochodu na wizytę u lekarza.

Oferowane przez firmę ABC Design wózki wyróżnia bogata gama kolorystyczna. Znajdziesz je w ciekawych wersjach, zarówno jeśli chodzi o same zestawienia barw, jak i wzory. W ten sposób bez trudu dobierzesz taki model, który odpowiada Ci pod względem wizualnym. Zarówno wózki spacerowe ABC Design, jak i wersje z głęboką gondolą zostały wyłożone bezpiecznymi dla dzieci, przyjemnymi w dotyku materiałami. Są one jednocześnie odporne na wodę i promienie słoneczne. W efekcie łatwo utrzymasz je w czystości, a one same zachowają estetyczny wygląd na długo.

Dostępny w ofercie firmy ABC Design wózek, bez względu na przeznaczenie, zawsze wyposażony jest w wygodny kosz zakupowy. To znaczne ułatwienie podczas robienia zakupów. Dodatkowo nie tylko znajdziesz w asortymencie marki ABC Design wózek, ale również praktyczne akcesoria. Wybierz je stosownie do swoich oczekiwań.

Wszystkie modele akcesoriów podlegają regulacji. Najlepiej widać to, patrząc na wózki spacerowe ABC Design. W ich przypadku regulowane oparcie pozwala dziecku zdrzemnąć się podczas spaceru, a podnóżek gwarantuje komfort. Z kolei dopasowanie do ciała pasów sprawia, że dziecko jeździ bezpiecznie, nawet gdy próbuje się wychylić z siedziska.

Niemiecka solidność wózków ABC Design

W asortymencie wózków ABC Design zawarte są różne serie produktów: Salsa 4 Air, Viper, Ping, Okini, Mint, Zoom. Wiele wózków dziecięcych należących do grupy ABC Design to wielofunkcyjne wózki 3w1. Wózki marki ABC Design w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych rodziców. Mocne konstrukcje zostały docenione zarówno przez tysiące rodziców, ale także przez ekspertów, specjalizujących się w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci w trakcie podróży. Oferujemy szeroki wybór, korzystne ceny i wygodne zakupy online oraz w sklepach stacjonarnych BoboWózki na terenie całej Polski.

Super lekki i funkcjonalny wózek ABC Design Salsa 4 Air

Wyjątkowy wózek dla osób, które wysoko cenią sobie funkcjonalność oraz nowoczesny, miejski styl. Zapewnienie bezpieczeństwa dziecka dla każdego z rodziców jest bezdyskusyjnie najważniejsze, stąd też model wózka Salsa 4 Air był testowany i certyfikowany zgodnie z europejskim standardem EN 1888. Wózek, począwszy od etapu projektowania wyróżnia się niesamowitą starannością wykonania i najwyższą jakością materiałów. Spacerowanie w każdych okolicznościach, nawet po trudnym terenie nie będzie stanowić wyzwania.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up