+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne to wózki, w skład których wchodzi zarówno wersja głęboka produktu, czyli stelaż z gondolą dla noworodka, jak również wersja spacerowa z dodatkowym siedziskiem dla starszych dzieci, które potrafią już stabilnie siedzieć. Podstawowy zestaw to właśnie dwufunkcyjny, głęboko-spacerowy wózek dla dziecka.

...
Zakres cenowy
0zł
14999zł

Wózki trzyfunkcyjne - głęboko spacerowe z fotelikiem

W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdą Państwo komfortowy i dopasowany do potrzeb wielofunkcyjny wózek dziecięcy. Z chęcią pomożemy dokonać właściwego wyboru. Poza dwufunkcyjnymi, głęboko-spacerowymi modelami, oferujemy również tzw. wózki trzyfunkcyjne. Bardzo często określane są one jako wózki dziecięce 3w1. W ich skład, oprócz wersji głęboko-spacerowej, wchodzi również fotelik samochodowy. Jest on kompatybilny z zestawem wielofunkcyjnym w taki sposób, że można go wpiąć poprzez specjalne łączniki, a tym samym umieścić na stelażu. Zapewnia to możliwość przewożenia dziecka w foteliku zamontowanym na stelażu, w miejscu gdzie normalnie występuje gondola. Rozwiązanie sprawdza się choćby w przypadku krótkich wypadów na zakupy z dzieckiem, szczególnie gdyby dziecko chciało też w tym czasie po prostu nadal spać.

Wózki czterofunkcyjne

Oferujemy również wózki wielofunkcyjne w postaci zestawów 4w1. Dodatkowym, a jednocześnie bardzo praktycznym elementem jest tutaj baza pod fotelik, która zapewnia łatwe, komfortowe i bezpieczne wpięcie fotelika w aucie. Specjalna baza, w formie platformy z zestawu danego modelu wózka wielofunkcyjnego, w zależności od zastosowanego rozwiązania mocowana jest w aucie poprzez system isofix lub przy użyciu pasa samochodowego. Foteliki samochodowe do zestawów 3w1 oraz 4w1 są obligatoryjnie montowane wyłącznie tyłem do kierunku jazdy, w ten sposób jest to najbardziej bezpieczny i dopuszczalny sposób przewożenia, podróżując z noworodkiem w samochodzie. Aby jednak również starsze dziecko mogło mieć zapewniony podobnie wysoki komfort bezpieczeństwa, zmieniając fotelik grupy 0-13kg na kolejny, warto rozważyć i zgłębić temat fotelików RWF dla starszych dzieci, również montowanych tyłem do kierunku jazdy.

Wózek wielofunkcyjny z kołami obrotowymi

Dla zwolenników łatwego manewrowania naturalnym rozwiązaniem są oczywiście te wózki wielofunkcyjne dla dzieci, w których przednie koła są obrotowe. Sprawdzają się one najlepiej tam, gdzie często trzeba skręcać, omijać przeszkody czy zawracać. Wózki wielofunkcyjne z kołami obrotowymi eliminują potencjalne kłopoty w jego prowadzeniu, na przykład podczas zakupów, tam gdzie są wąskie przejazdy i należy poruszać się slalomem, znacząco podnosząc komfort ich użytkowania.

Zobacz również: wózki Premium, polskie wózki, wózki retro, klasyczne, wózki trójkołowe, wózki głęboko-spacerowe

BoboWózki od 2004r.

Od wielu lat stale zdobywamy cenne doświadczenie w branży artykułów dziecięcych, wąsko specjalizując się w doradztwie najlepszych, markowych wózków dziecięcych oraz najbardziej bezpiecznych fotelików samochodowych jakie funkcjonują na rynku, po to by być w tym niedoścignionym. Naszym celem jest to, by każdy z Was kto obdarzy nas zaufaniem był przekonany, że tworzymy zespół najlepszych w kraju fachowców w tym sektorze.

Profesjonalny dobór wózka do oczekiwań

Wszystkie wózki jak i foteliki w ofercie naszych sklepów staramy się dokładnie selekcjonować i tak je dobierać, by zapewnić Państwu zarówno pełną satysfakcję z dokonanego wyboru, jak również najwyższy komfort korzystania z zakupionego wózka. Państwa wspólne spacery i podróże z Waszymi dziećmi są dla nas wyjątkowo ważne by były udane, bezpieczne i dostarczały wyłącznie samych przyjemności.

Serwis wózków i foteli Door-To-Door

W trosce o to by mogli się Państwo cieszyć jedynie przyjemnymi spacerami i podróżami, współpracujemy wyłącznie z tymi dostawcami, którzy zapewniają profesjonalny serwis tak gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Kluczowe dla nas jako specjalistów jest to, by w przypadku każdego produktu zapewniona była Państwu obsługa w systemie Door-To-Door i jest to dla nas jeden z najważniejszych priorytetów przy doradzaniu konkretnej marki i modelu.

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.