+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Kielcach

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Kielce

BoboWózki - Kielce

ul. Szczecińska 40,
25-385 Kielce

Godziny otwarcia:
Pn. - Wt. 09:30-17:30,
Śr. 13:00-19:00,
Cz. - Pt. 09:30-17:30,
Sob. 09:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 661 661 370

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Kielce

Salon BoboWózki w Kielcach to doskonałe miejsce, które umożliwia rodzicom zakupienie wózków dla dzieci oraz najwyższej jakości bezpiecznych fotelików samochodowych. W salonie posiadamy wiele modeli i wariantów wózków głęboko-spacerowych, spacerowych, bliźniaczych oraz 3w1, a także fotelików samochodowych, które będą odpowiednie dla dzieci w każdej grupie wagowej i wiekowej. W naszej ofercie znajdują się te najbardziej popularne i poszukiwane przez rodziców modele oraz takie, które nie zyskały jeszcze wielkiego rozgłosu, ale także cieszą się dużym zainteresowaniem. Skupiamy się na tym, by wózki i foteliki były jak najbardziej bezpieczne dla dzieci i komfortowe oraz funkcjonalne dla rodziców.

Profesjonalne doradztwo

Salon BoboWózki w Kielcach obfituje w profesjonalnych wysoce wykwalifikowanych pracowników. Nasi eksperci wyróżniają się zdolnością rozumienia potrzeb klientów wraz z ich oczekiwaniami i możliwościami. Zawsze staramy się dojść do takiego rozwiązania, które spełni wymagania klientów.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Zastanawiasz się, czy wózek który wybraliście spełni Wasze oczekiwania? Robiąc zakupy w BoboWózki online możecie zmienić zdanie aż przez 100 dni! Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę, że zakup wózka to poważna decyzja, dlatego umożliwiamy zwrot nieużywanego i nieuszkodzonego sprzętu przez 100 dni od daty zakupu.

Serwis Door-To-Door

Dla klientów, którzy chcieliby zarezerwować wybrany przez siebie wózek lub fotelik samochodowy salon BoboWózki w Kielcach daje taką możliwość. Nasi klienci mogą dokonać rezerwacji na wybrany produkt jeszcze na długo przed tym, zanim na świecie pojawi się dziecko.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Klienci w salonie BoboWózki w Kielcach mogą liczyć na pomoc naszych pracowników nie tylko w dopasowaniu odpowiedniego fotelika do posiadanego samochodu. Oferujemy także pomoc z montażem foteli w samochodzie oraz pokazujemy rodzicom, jak fotelik powinien być zamontowany, by zapewniał dziecku maksimum bezpieczeństwa.

BoboWózki Kielce 2 BoboWózki Kielce 3 BoboWózki Kielce 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Kielcach

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.