+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Kielcach

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Kielce

BoboWózki - Kielce

ul. Szczecińska 40,
25-385 Kielce

Godziny otwarcia:
Pn. - Wt. 09:30-17:30,
Śr. 13:00-19:00,
Cz. - Pt. 09:30-17:30,
Sob. 09:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 661 661 370

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Kielce

Jeśli szukasz miejsca, które umożliwi Ci zakup wygodnych wózków i najwyższej jakości bezpiecznych fotelików samochodowych, odwiedź BoboWózki. Kielce to miasto, w którym znajdziesz nasz sklep. W salonie są dostępne między innymi wózki dziecięce. Kielce mają doskonale wyposażoną filię, w której posiadamy wiele modeli i wariantów wózków głęboko-spacerowych, spacerowych, bliźniaczych oraz wózków dziecięcych 3 w 1. W asortymencie są modele dla leżących maluszków oraz dzieci, które samodzielnie siedzą. Oferujemy też foteliki samochodowe. Kielce to miasto, w którym znajdziesz modele odpowiednie dla dzieci w każdej grupie wagowej i wiekowej, na przykład foteliki samochodowe RWF tyłem. Dostępne są te najbardziej popularne i poszukiwane przez rodziców wózki i foteliki oraz takie, które nie zyskały jeszcze wielkiego rozgłosu, ale także cieszą się dużym zainteresowaniem. Skupiamy się na tym, by produkty były jak najbardziej bezpieczne dla dzieci i komfortowe oraz funkcjonalne dla rodziców. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu BoboWózki. Kielce to miasto, w którym znajdziesz fachową pomoc. Jeśli nie masz czasu na chodzenie po sklepach, zajrzyj do naszego sklepu online. Zapraszamy na bezpieczne zakupy przez Internet.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów dla malucha, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Kielce to miasto, w którym znajdziesz profesjonalnych, wysoce wykwalifikowanych pracowników. Nasi eksperci wyróżniają się zdolnością rozumienia potrzeb klientów wraz z ich oczekiwaniami i możliwościami. Zawsze staramy się dojść do takiego rozwiązania, które spełni wymagania klientów. Dzięki temu łatwiej wybrać im fotel lub wózki dziecięce. Kielce mają dobrze wyposażony salon, w którym znajdziesz odpowiedni model z pomocą specjalistów.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Zastanawiasz się, czy wybrany wózek spełni oczekiwania? Robiąc zakupy w BoboWózki online, możesz zmienić zdanie aż przez 100 dni! Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę, że zakup wózka to poważna decyzja, dlatego umożliwiamy zwrot nieużywanego i nieuszkodzonego sprzętu przez 100 dni od daty zakupu. Po zwrocie modelu możesz odwiedzić nasz sklep dla dzieci. Kielce to miasto, w którym znajdziesz wiele innych propozycji.

Serwis Door-To-Door

Dla klientów, którzy chcieliby zarezerwować wybrane przez siebie wózki lub foteliki samochodowe, przygotowaliśmy taką możliwość w salonach BoboWózki. Kielce mają salon, który również oferuje tę usługę. Nasi klienci mogą dokonywać BoboRezerwacji na wybrane produkty jeszcze na długo przed tym, zanim na świecie pojawi się dziecko. Dzięki temu przedmioty nie zajmują miejsca w domu, a jednocześnie masz pewność, że nie zostaną wyprzedane.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Zapewnij dzieciom bezpieczne warunki podczas jazdy. Wybierz sprawdzone, dobrze przetestowane foteliki samochodowe. Kielce to miasto, w którym znajdziesz wiele propozycji. Nasi pracownicy pomogą Ci dopasować odpowiedni fotelik do posiadanego samochodu. Pamiętaj, że ważny jest również odpowiedni montaż. Odwiedź nasz sklep dla dzieci. Kielce mają filię, w której uzyskasz pomoc z montażem foteli w samochodzie. Pokazujemy rodzicom, jak fotelik powinien być zamontowany, by zapewniał dziecku maksimum bezpieczeństwa.

wózki dziecięce Kielce sklep z wózkami Kielce foteliki samochodowe Kielce

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Kielcach

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up