+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Toruniu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Toruń

BoboWózki - Toruń

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 81A,
87-100 Toruń
(vis-à-vis stacji Orlen)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 511 691 344

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Toruń

Jeśli mieszkasz w Toruniu lub okolicach i szukasz sklepu z najwyższej jakości wózkami dziecięcymi i fotelikami samochodowymi, to zapraszamy do Torunia. Nasz toruński salon BoboWózki to gwarancja profesjonalnej obsługi i dostępności najwyższej jakości wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. W naszej ofercie rodzice znajdą wózki wielofunkcyjne, spacerowe i bliźniacze oraz foteliki samochodowe dopasowane dla każdej grupy wiekowej i wagowej. Rodzice znajdą u nas wózki dziecięce marek polskich i zagranicznych, takich jak Avionaut, Muuvo, Cybex, Maxi Cosi, Joolz, czy Britax. BoboWózki w Toruniu to salon, który każdego dnia jest gotowy na nowe zadania i wyzwania, z jakimi przychodzą do nas nasi klienci.

Profesjonalne doradztwo

Rodziców, którzy szukają odpowiedzi na wiele pytań związanych z wyborem odpowiedniego wózka i fotelika samochodowego, zapraszamy do naszego salonu w Toruniu. Nasi wysoce wykwalifikowani eksperci udzielą wszelkich porad, by rozwiać wątpliwości rodziców i pomóc im znaleźć najlepszy produkt, który będzie spełniał ich oczekiwania i mieścił się w możliwościach finansowych.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Zastanawiasz się, czy wózek który wybraliście spełni Wasze oczekiwania? Robiąc zakupy w BoboWózki online możecie zmienić zdanie aż przez 100 dni! Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę, że zakup wózka to poważna decyzja, dlatego umożliwiamy zwrot nieużywanego i nieuszkodzonego sprzętu przez 100 dni od daty zakupu.

Serwis Door-To-Door

Dla rodziców, którzy chcieliby mieć gwarancję, że wymarzony wózek czy fotelik, będzie dla nich dostępny, specjalnie w salonie BoboWózki w Toruniu uruchomiliśmy BoboRezerwacje. Dzięki temu nasi klienci mogą zarezerwować wózek czy fotelik i kupić go w momencie dla nich dogodnym.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Profesjonalna załoga salonu BoboWózki w Toruniu pomoże najpierw dobrać fotelik samochodowy do posiadanego przez rodziców modelu, by ten dodatkowo spełniał ich potrzeby i oczekiwania. Następnie nasi eksperci zamontują fotelik w samochodzie, by rodzice mieli pewność najwyższego bezpieczeństwa dla swojego dziecka.

BoboWózki Toruń 2 BoboWózki Toruń 3 BoboWózki Toruń 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Toruniu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.