+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Toruniu

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Toruń

BoboWózki - Toruń

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 81A,
87-100 Toruń
(vis-à-vis stacji Orlen)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 511 691 344

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Toruń

Jeśli mieszkasz w Toruniu lub okolicach i szukasz sklepu z najwyższej jakości wózkami dziecięcymi i fotelikami samochodowymi, to zapraszamy do salonu BoboWózki. Toruń to miasto, w którym nasz sklep jest doskonale wyposażony. W salonie czeka na Ciebie profesjonalna i pomocna obsługa. Nasi specjaliści przedstawią Ci dostępne wózki dziecięce. Toruń ma sklep, w którym znajdziesz wózki dziecięce spacerowe, wielofunkcyjne modele 2 w 1 i 3 w 1, a także wózki dziecięce bliźniacze. Dostępne są modele z gondolą oraz w wersji spacerowej. Znajdziesz więc idealny model zarówno dla niemowlęcia, jak i dwulatka. Oferujemy też solidne i bezpieczne foteliki samochodowe. Toruń to miasto, w którym znajdziesz modele dopasowane dla każdej grupy wiekowej i wagowej. Dostępne są produkty marek polskich i zagranicznych, takich jak Avionaut, Muuvo, Cybex, Maxi Cosi, Joolz czy Britax. Jeśli szukasz produktów od sprawdzonych firm, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Toruń to jedno z wielu miast, w których jesteśmy. Zapraszamy Cię też na wygodne i bezpieczne zakupy online w sklepie BoboWózki. Toruń ma filię, w której przejrzysz dostępne rozwiązania, a decyzję możesz podjąć już w domu.

Profesjonalne doradztwo

Rodziców, którzy szukają odpowiedzi na wiele pytań związanych z wyborem odpowiedniego wózka i fotelika samochodowego, zapraszamy do naszego salonu BoboWózki. Toruń to miasto, w którym znajdziesz wykwalifikowanych ekspertów. Przedstawią Ci zalety dostępnych rozwiązań i zaprezentują produkty. Udzielą wszelkich porad, by rozwiać Twoje wątpliwości. Pomogą znaleźć najlepszy produkt, który będzie spełniał oczekiwania i jednocześnie mieścił się w możliwościach finansowych.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Zastanawiasz się, czy wózek który wybraliście spełni Wasze oczekiwania? Robiąc zakupy w BoboWózki online, można zmienić zdanie w ciągu aż 100 dni! Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę, że zakup wózka to poważna decyzja, dlatego umożliwiamy zwrot nieużywanego i nieuszkodzonego sprzętu przez 100 dni od daty zakupu. Później możesz odwiedzić nasz salon i obejrzeć inne wózki dziecięce. Toruń to miasto, w którym znajdziesz mnóstwo propozycji i z pewnością wybierzesz tę perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb.

Serwis Door-To-Door

Dla rodziców, którzy chcieliby mieć gwarancję, że wymarzony wózek czy fotelik, będzie dla nich dostępny za kilka miesięcy, uruchomiliśmy BoboRezerwacje. Tę opcję oferuje niejeden nasz sklep dla dzieci. Toruń to miasto, w którym również z niej skorzystasz. Dzięki funkcji nasi klienci mogą zarezerwować wózek czy fotelik i kupić go w momencie dla nich dogodnym. Nie zajmuje więc miejsca w domu przez wiele miesięcy, nim stanie się naprawdę potrzebny.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Gwarancją bezpiecznego podróżowania z dziećmi są dopasowane do nich foteliki samochodowe. Toruń to miasto, w którym znajdziesz mnóstwo propozycji. Profesjonalna załoga salonu BoboWózki pomoże najpierw dobrać fotelik samochodowy do posiadanego przez rodziców modelu, by ten dodatkowo spełniał ich potrzeby i oczekiwania. Następnie nasi eksperci zamontują fotelik w samochodzie. Jeśli chcesz mieć pewność prawidłowego montażu, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Toruń ma filię, w której spotkasz doświadczonych specjalistów. Będziesz mieć pewność, że dziecko podróżuje w bezpiecznych warunkach.

wózki dziecięce Toruń foteliki samochodowe Toruń sklep z wózkami w Toruniu

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Toruniu

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up