+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Foteliki BeSafe

Z czym kojarzy Ci się skandynawski styl życia? Nam zdecydowanie z tworzeniem rzeczy trwałych, funkcjonalnych, ponadczasowych pod względem designu i ułatwiających codzienne życie. Takie są również foteliki dla dzieci BeSafe, które projektowane i produkowane są w Norwegii. Firma BeSafe to wieloletnie tradycje. Jej korzenie sięgają branży rymarskiej. Z biegiem czasu Norwegowie rozpoczęli produkcję pokrowców na fotele samochodowe, a następnie poszerzyli asortyment o inne akcesoria do pojazdów. Już w 1963 roku w BeSafe opracowano pierwszy fotelik samochodowy. Norweska marka jest jedną z przodujących firm w branży fotelików samochodowych, która nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. W swojej codziennej pracy specjaliści BeSafe kierują się pragnieniem, aby dzieci wychodziły bez szwanku z wypadków drogowych. Foteliki samochodowe BeSafe to produkty, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Jednocześnie oferują łatwość obsługi dla rodzica i komfort podróżowania dla malucha. Wszystkie foteliki BeSafe wyróżniają się funkcjami, które ułatwiają rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem. Należy podkreślić, że norweska marka nie tylko poddaje swoje foteliki zewnętrznym testom, ale również inwestuje w rozwój badań i współpracę z organizacjami, które promują bezpieczne przewożenie dzieci. Misją firmy jest, aby każdy fotelik BeSafe gwarantował najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfort podróżowania niezależnie od tego, czy odwozisz malucha do przedszkola, czy wybierasz się na wymarzone wakacje.

Foteliki BeSafe – bezpieczeństwo i funkcjonalność

Foteliki BeSafe będą towarzyszyć Twojemu dziecku przez kilka pierwszych lat życia. Dla najmłodszych przeznaczone są modele z grupy 0-13 kg lub 0-18 kg. Pozwalają one przewozić malucha tyłem do kierunku jazdy nawet do 4. roku życia. Mogę być montowane za pomocą systemu Isofix lub przy użyciu pasa samochodowego. Niektóre modele umożliwią Ci obrócenie fotelika na bazie Isofix. W fotelikach dla najmłodszych dzieci zastosowano kilkustopniową regulację pochylenia w bazie, a także regulację zagłówka. W ten sposób idealnie dopasujesz te parametry do aktualnych potrzeb Twojego malucha. Aby bezpiecznie przewozić noworodka, umieść w foteliku dołączoną do zestawu wkładkę redukcyjną. Dla wygody małego podróżnego foteliki BeSafe wyposażono w nowoczesny system wentylacji, który zapewnia komfort termiczny niezależnie od warunków pogodowych. Jakie foteliki dla przedszkolaków oferuje marka BeSafe? Fotelik samochodowy dla starszaka to model z grupy 15-36 kg (o wzroście od 100 do 150 cm), w którym Twoja pociecha będzie podróżować od ok. 3. do nawet 12. roku życia. Foteliki z najwyższej grupy wagowej montuje się jedynie przodem do kierunku jazdy. Możesz zamontować je w pojeździe za pomocą złączy Isofix bądź/i pasem samochodowym. Dodatkową ochronę zapewnia system SIP+. Stanowią go specjalne panele, które pochłaniają energię z uderzenia w przypadku kolizji bocznej. Wszystkie foteliki BeSafe uzyskują wysokie noty w teście ADAC. Nie tylko pod względem bezpieczeństwa. Niemiecki instytut potwierdza, że foteliki BeSafe łączą bezpieczeństwo z komfortem i niewielkim wykorzystaniem przestrzeni w samochodzie. Foteliki samochodowe produkowane przez BeSafe poddawane są nie tylko sprawdzianom ADAC. Biorą one udział w zaawansowanych testach europejskiej normy i-Size. To system homologacji fotelików samochodowych, który obowiązuje od 2013 roku. Testy wykonuje się z wykorzystaniem nowoczesnych manekinów, które lepiej odzwierciedlają zachowanie ciała ludzkiego podczas zderzenia.

BeSafe – fotelik na każdą podróż

Celem marki BeSize jest stworzenie fotelików samochodowych, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa i wygody niezależnie od tego, jak długo będzie trwała podróż. Produkty tej marki są skrojone pod potrzeby rodziców, którzy poza przewożeniem malucha na krótkim dystansie, chcą również korzystać z uroków rodzicielstwa i często wybierają się również na dłuższe wycieczki. Wybrane foteliki BeSafe 0-18 kg umożliwiają obrócenie sprzętu o 180 lub 360 stopni. Obrót o 180 stopni w kierunku drzwi samochodu znacznie ułatwia wyjęcie dziecka z fotelika. Odciąży to również kręgosłup rodzica. Z kolei możliwość obracania fotelika o 360 stopni pozwala na zmianę kierunku jazdy, gdy dziecko osiągnie odpowiedni wzrost. Możliwość obracania produktu w obu kierunkach jazdy jest szczególnie przydatna podczas dłuższych podróży. Fotelik samochodowy BeSafe z grupy wagowej 15-36 kg ma system SIP+, który ochrania dziecko w przypadku kolizji bocznej. Przydatną funkcją jest możliwość zdemontowania paneli bocznych SIP+, jeśli potrzebujesz zmieścić na tylnej kanapie więcej niż jeden fotelik. Niezależnie od długości czasu trwania podróży doskonałym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo jest tzw. czwarty punkt zaczepu pasa. To klips, który dzięki magnesowi sam się zamyka i zapewnia prawidłowy przebieg pasa samochodowego w części biodrowej.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up