+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Foteliki samochodowe Kiddy

Ceniona, niemiecka marka Kiddy w swoich produktach stawia przede wszystkim na komfort i bezpieczeństwo dzieci. Z tego powodu elementy do produkcji są stale kontrolowane, a proces produkcji dokładnie nadzorowany. Kiddy poddaje również swoje wyroby zewnętrznym, niezależnym testom. Dzięki temu masz pewność, że dane na temat bezpieczeństwa są obiektywne. Niezależne testy bezpieczeństwa pokazały, że foteliki Kiddy, podobnie jak foteliki Cybex, są jednymi z najbardziej bezpiecznych fotelików samochodowych w swoich kategoriach wagowych. Flagowy fotelik Kiddy Cruiserfix 3 w testach zderzeniowych zajął wysokie miejsce i jest chętnie wybierany.

...

Kiddy – niemiecka jakość fotelików

Bez względu na to, czy wybierzesz oferowany przez firmę Kiddy fotelik samochodowy, czy raczej wózek, możesz mieć pewność co do wysokiej jakości. Atestowane materiały zapewniają trwałość każdego wyrobu, a także przekładają się na jego estetyczny wygląd. Nad przygotowaniem produktów dbają specjaliści Kiddy, zajmujący się zarówno stroną techniczną, jak i estetyczną.

Wszystkie foteliki Kiddy zostały przygotowane w taki sposób, aby z jednej strony zapewniać wzmocnioną ochronę w razie zderzenia, a z drugiej gwarantować dziecku komfort. Fotelik Kiddy to miejsce, w którym Twój maluch musi czuć się wygodnie. Bogaty wybór kategorii wagowych pozwala dopasować foteliki Kiddy do indywidualnych potrzeb każdego rodzica.

Foteliki Kiddy – poznaj ofertę

Pierwszą klasę produktów stanowią przygotowane przez firmę Kiddy foteliki dla najmłodszych – noworodków oraz niemowląt. Produkty te mają formę nosideł, jako że zostały wyposażone dodatkowo również w praktyczną, wyważoną rączkę. Ułatwia ona ich przenoszenie, na przykład z samochodu do domu. Foteliki Kiddy z tej półki zazwyczaj są przeznaczone dla dzieci od chwili narodzin do 13 kg masy ciała, a więc do ukończenia około pierwszego roku życia.

Zazębiającą się kategorię stanowią produkty przeznaczone dla dzieci już od 9 kg masy ciała, a więc nawet około sześciu miesięcy. Taki fotelik Kiddy może służyć dziecku do 18 kg, czyli około czwartych urodzin, albo jeszcze dłużej – nawet do 36 kg. Oznacza to, że jeden fotelik Kiddy wystarczy na cały pozostały okres użytkowania. Tego rodzaju modele zostały uzupełnione o specjalne wzmocnienia i wkładki, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo jazdy młodszym dzieciom.

Kolejną, często ostatnią z kategorii, są foteliki Kiddy stworzone dla dzieci od około czwartego roku życia nawet do osiągnięcia parametrów wagowych i wzrostowych, które zwalniają dziecko z jazdy w dodatkowych akcesoriach. Tego rodzaju modele montowane są zazwyczaj przodem do kierunku jazdy. Fotelik Kiddy z tej grupy wagowej wymaga zapięcia dziecka za pomocą pasa bezpieczeństwa fabrycznie obecnego w aucie, a nie wewnętrznego w foteliku.

Zobacz również: foteliki Concord, foteliki Klippan, foteliki Maxi Cosi, Venicci Tinum, Cybex Priam 2.0

Wszystkie foteliki Kiddy dostępne są w bogatej gamie kolorów i wzorów. Oznacza to, że bez trudu dobierzesz idealny fotelik samochodowy Kiddy do swoich preferencji, oczekiwań wizualnych starszego dziecka, a nawet koloru tapicerki czy karoserii w samochodzie. Atrakcyjnie prezentujące się modele ze wzorzystymi materiałami są jednocześnie trwałe i odporne na zabrudzenia, czy blaknięcie pod wpływem działania promieni słonecznych.

Choć większość modeli fotelików może być montowana za pomocą pasów, to jednak producent zachęca do wyboru takich rozwiązań, jak baza Kiddy. Jej montaż przebiega za pomocą systemu ISOFIX, w który wyposażony jest każdy nowszy model samochodu. W modelach dla większych dzieci zwykle w kategorii wagowej powyżej 15 kg baza ISOFIX Kiddy z nogą stabilizującą zastąpiona jest przez bezpośrednie wpięcie fotelika do zatrzasków ISOFIX obecnych w siedzisku samochodowym.

Prócz fotelików, firma Kiddy oferuje również inne akcesoria związane z podróżowaniem, na przykład nosidła turystyczne czy wózki. Dostępne są zarówno modele typowo spacerowe, jak i te wyposażone w głęboką gondolę. Firma Kiddy oferuje również rozwiązania 3w1, zawierające atestowany fotelik samochodowy Kiddy w zestawie. Ciekawym rozwiązaniem dla rodziców bliźniąt są wózki podwójne.

Fotelik Kiddy ułatwi Wam podróżowanie

Pierwsze foteliki Kiddy przeznaczone dla noworodków i małych niemowląt zostały wyposażone w praktyczną wkładkę redukcyjną, a także regulację pasów i zagłówka. W ten sposób dopasujesz je do rosnącego ciała swojego dziecka, zapewniając mu bezpieczne warunki podróżowania. Dodatkowo fotelik Kiddy może być też montowany bezpośrednio w ramie wózka z adapterami albo bez nich.

Oferowana przez firmę Kiddy baza ISOFIX w przypadku modeli montowanych tyłem do kierunku jazdy (RWF) wsparta jest dodatkowo na nodze stabilizującej. Ten sposób montażu fotelika polecany jest przede wszystkim dla dzieci poniżej czwartego roku życia jako najbezpieczniejszy w razie zdarzenia drogowego. Baza do fotelika Kiddy, dzięki specjalnym wskaźnikom, poinformuje Cię o prawidłowym montażu do systemu ISOFIX, a także właściwym ułożeniu samego fotelika. To ułatwienie, które ma wpływ na bezpieczeństwo podróży.

Zarówno foteliki Kiddy, jak i również dostępne w ofercie wózki spacerowe wyposażone zostały w wygodne systemy regulacji. Przede wszystkim mowa o możliwości zmiany położenia oparcia, co sprawia, że Twoje dziecko w czasie podróży może zażywać regenerującej drzemki. Firma Kiddy postawiła również na dodatkową regulację, na przykład podnóżka w wózku, zagłówka w foteliku czy pasów w obu produktach. Wszystko w trosce o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 z wygodną regulacją szerokości

Cruiserfix 3 jest jednym z niewielu fotelików samochodowych na rynku przeznaczonym dla starszych dzieci, który można dostosować do wielkości ciała dziecka - oparcie pleców w foteliku o regulowanej wysokości i szerokości dosłownie rośnie razem z dzieckiem od ok. 3 lat do ok. 12-tu lat, w łatwy sposób dopasowując się odpowiednio do wielkości dziecka. Żeby tego było mało, to również podnóżek ma możliwość pięciopunktowej regulacji dopasowując się tym samym do potrzeb wygody dziecka podczas dłuższej podróży samochodem.

Wózki dla dzieci Kiddy

Od niedawna w ofercie Kiddy znalazły się również wózki spacerowe, przyjazne do manewrowania, stabilne oraz łatwe do składania. Wózki podobnie jak foteliki Kiddy zostały tak zaprojektowane by również mogły "rosnąć" wraz z rodziną. Model Kiddy Evostar 1 umożliwia takie zmiany w swojej konfiguracji, by można było przewozić dwoje niemowląt lub jedno dziecko po drugim. W połączeniu z fotelikami samochodowymi Kiddy serii Evo, model wózka dziecięcego Evostar 1 zapewnia niemal idealny system podróżny dla dzieci już od momentu narodzin.

Street Jungle, Urban Camo - najlepsze kolekcje Kiddy

Producent Kiddy, prócz standardowej oferty, w swoich zasobach posiada również atrakcyjne warianty kolorystyczne swoich produktów w limitowanych kolekcjach. Jedną z nich jest Street Jungle - kolekcja będąca swoistym uosobieniem egzotyki w miejskiej przestrzeni. Mnogość kolorów, abstrakcyjny, piękny wzór - to główne priorytety kolekcji Street Jungle.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up