+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Fotelik Avionaut

Firma Avionaut do produkcji swoich fotelików samochodowych podeszła nieco inaczej niż większość konkurentów na rynku. Wszystkie produkty tworzone są przez zespół specjalistów, którzy współpracują w tej kwestii z fachowcami z branży lotniczej. Dzięki temu foteliki samochodowe Avionaut wyróżniają się szczególną lekkością, wyjątkową konstrukcją, a jednocześnie sprawdzonymi rozwiązaniami gwarantującymi bezpieczeństwo Twojego dziecka. W ofercie naszego sklepu internetowego BoboWózki znajdziecie wysokiej jakości foteliki samochodowe marki Avionaut, które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, a przy tym zostały wykonane z wyjątkowych materiałów.

...

Avionaut – foteliki zgodne z lotniczymi standardami

Oferowane foteliki samochodowe dla dzieci Avionaut różnią się ze względu na wielkość obciążenia jakie są w stanie wytrzymać. Można je pod tym względem podzielić na 3 grupy: 0-13 kg, 9-18 kg oraz 15-36 kg. Tym co wyróżnia foteliki samochodowe Avionaut jest to, że zostały zaprojektowane we współpracy z branżą lotniczą. Cechuje je lekkość oraz zgodność ze standardami I-Size. Nowość w naszej ofercie 2021 fotelik samochodowy dla dzieci 15-36 Maxspace i-Size.

Cały proces produkcji odbywa się pod baczną kontrolą pracowników z firmy Avionaut. Fabryki zlokalizowane są wyłącznie w Europie i zajmują się wytwarzaniem poszczególnych systemów i realizacją konkretnych działań. Dzięki temu każdy element, który zawiera fotelik Avionaut Twojego dziecka, jest starannie dopracowany i przygotowany według najwyższych standardów.

Wszystkie oferowane przez firmę Avionaut foteliki są kontrolowane przez zewnętrzne podmioty. Dzięki temu masz gwarancję ich jakości, jako że przeszły wiele niezależnych testów. Z kolei certyfikaty dotyczące podzespołów czy zgodności z normami sprawiają, że wybrany przez Ciebie fotelik samochodowy Avionaut jest gwarancją bezpieczeństwa Twojego dziecka podczas każdej – bliskiej bądź dalekiej – podróży samochodowej.

Fotelik Avionaut gwarancją bezpieczeństwa dziecka

Każdy fotelik Avionaut jest przygotowany z materiału, który pochłania siłę uderzenia w razie wypadku. To sprawia, że konstrukcja jest nie tylko wygodna dla dziecka, ale również bezpieczna w sytuacji wystąpienia nieoczekiwanego zdarzenia na drodze. Firma Avionaut zadbała zarówno o trwałe obudowy zewnętrzne, jak i również pochłaniające wstrząsy i siłę uderzenia wypełnienia fotelików. Jednocześnie to właśnie one są wygodne dla dzieci.

Każdy oferowany przez firmę Avionaut fotelik jest zgodny z normą i-Size. Ta norma związana z homologacją fotelika jest odpowiedzialna między innymi za jego lepsze dostosowanie do wzrostu dziecka. Co więcej, fotelik Avionaut spełniający tę normę montowany jest wyłącznie w systemie ISOFIX. Dodatkowo zapewnia też rozszerzoną ochronę dla głowy i szyi dziecka, co jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa w razie kolizji bocznych.

Dla najmłodszych dzieci firma przygotowała nosidełko Avionaut. Wyróżnia się ono przede wszystkim lekką konstrukcją, dostosowaną dla pierwszej grupy wiekowej, czyli dzieci od chwili narodzin do około pierwszego roku życia. Nosidełko Avionaut możesz wygodnie przenosić dzięki praktycznej, wyważonej rączce. Dodatkowo jest ono również wyposażone we wkładkę dla noworodków. Specjalny kształt, który zachowuje przygotowane przez firmę Avionaut nosidełko gwarantuje dziecku fizjologiczną pozycję podczas podróży.

Zobacz również: foteliki Concord, foteliki Cybex, foteliki Kiddy, foteliki Diono, foteliki Maxi Cosi

Stworzone z myślą o starszych dzieciach foteliki Avionaut zostały przygotowane tak, aby pogodzić trwałość konstrukcji z maksymalnym dopasowaniem produktu do potrzeb dziecka. Z tego powodu fotelik samochodowy Avionaut ma na przykład regulowane pasy wewnętrzne, a w przypadku dzieci powyżej czwartego roku życia – specjalne prowadnice, umożliwiające bezpiecznie zapięcie pasem samochodowym. Do tego podstawowy element, w który wyposażony jest każdy fotelik Avionaut, to regulowany zagłówek. Znacznie redukuje on zagrożenie związane z uszkodzeniem kręgosłupa szyjnego w razie wypadku.

Niemal każdy fotelik samochodowy Avionaut montowany jest za pomocą systemu ISOFIX. System ten sprawia, że siedzisko jest nieruchome i lepiej stabilizowane. Mniejsze modele wymagają wsparcia, jakim jest baza ISOFIX Avionaut. Umożliwia ona wpięcie fotelika tyłem do kierunku jazdy. Jest wyposażona też w nogę stabilizującą, z której pomocą fotelik Avionaut przekierowuje część siły uderzenia w czasie wypadku w kierunku innym niż dziecko.

Zobacz, kiedy sięgnąć po foteliki Avionaut

Nosidełko Avionaut przyda Ci się już w chwili, gdy będziesz chciał przewieźć noworodka do domu. W wielu szpitalach obecność takiego pierwszego fotelika jest bezwzględnie wymagana. Firma Avionaut stworzyła nosidełko wygodne zarówno dla dziecka, jak i rodziców. Szeroka, profilowana rączka ułatwia jego przenoszenie, a specjalnie dostosowane zapięcie w skorupie – wpięcie, dzięki adapterom, do ram wózków.

Montowane tyłem foteliki Avionaut polecane są aż do czwartego roku życia, a nawet i dłużej! Znajdziesz je w kategorii wagowej nawet do 25 kg, co w przypadku drobnych dzieci oznacza nawet piąte urodziny. Taki model produktu Avionaut jest bezpieczniejszy niż ten montowany przodem do kierunku jazdy, głównie z uwagi na mniejsze ryzyko obrażeń w razie zderzenia na drodze. W każdym przypadku firma Avionaut umożliwia dokupienie specjalnej bazy, która ułatwia ten rodzaj montażu fotelika.

Foteliki samochodowe Avionaut dla starszych dzieci montowane są już przodem do kierunku jazdy, ale nadal za pomocą systemu ISOFIX. Znajdziesz w nich praktyczne prowadnice, dzięki którym firma Avionaut minimalizuje ryzyko nieprawidłowego przebiegu pasów na ciele dziecka.

Każdy fotelik Avionaut ma szereg elementów, które podlegają regulacji. Podstawowym jest oczywiście zagłówek, dzięki któremu możesz dopasować konstrukcję do wzrostu dziecka. Dodatkowo foteliki samochodowe Avionaut mają też opcję zmiany położenia oparcia, aby ułatwić dziecku bezpieczną drzemkę w trakcie podróży. Wszystkie produkty firmy Avionaut są też wyposażone w łatwą w czyszczeniu, wytrzymałą tapicerkę.

Avionaut - polska duma wśród najlepszych na świecie!

Avionaut to firma rodzinna, która już od lat jest zaangażowana w branże produktów dziecięcych. Jako rodzice i eksperci w branży fotelików Avionaut wie, co jest najlepsze dla dzieci. Każdy produkt jest projektowany i tworzony z myślą o bezpieczeństwie maluchów, co daje producentowi pewność, że są one jednymi z najbezpieczniejszych, a to jest dla producenta kluczowe.

Wyjątkowo ambitny zespół ekspertów w branży fotelików

Dla Avionaut pracuje wytrwale zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i fotelików samochodowych, którzy nieustannie poszukują coraz to nowszych rozwiązań i technologii. Z równie wielką dbałością producent podchodzi do jakości wykonania i wygody użytkowania fotelików. Bardzo ważne jest jak dziecko czuje się w foteliku. Efektem pracy marki jest między innymi baza IQ ISOFIX opracowana dla fotelików AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX, która wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem. Wzmocnione elementy zabezpieczają dziecko, minimalizując możliwość wyrwania fotelika, szczególnie w sytuacjach najwyższej potrzeby niezawodności.

Foteliki dziecięce Avionaut są dostępne w naszym sklepie online w różnych kolorach tapicerki, a także w korzystnej cenie. Posiadamy także foteliki samochodowe innych marek, takich jak Britax Romer, Concord, Cybex, Kiddy, Diono czy Maxi Cosi, w tym nowoczesne foteliki RWF.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up