+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Greentom

Greentom to producent, który coraz bardziej podbija serca rodziców, szczególnie tych, którym zależy na dobru naszej planety i starają się na każdy kroku o nią dbać. Producentowi bardzo zależy na tym, żeby matka ziemia jak najdłużej mogła cieszyć się dobrym stanem, przez co dąży do tego, aby i rodzice zaczęli zwracać większą uwagę na dobro planety. Wózki Greentom są komfortowe, w pełni bezpieczne oraz funkcjonalne. Niewątpliwie należy pamiętać o tym, że wózki są w 100% ekologiczne! Wykorzystane do produkcji materiały przyczyniają się do zmniejszenia ilości śmieci zanieczyszczających powierzchnię Ziemi i rozkładających się przez tysiące lat, jak m.in. butelki plastikowe.

...

Greentom − wózek dla natury

Wszystkie produkty duńskiej firmy Greentom przygotowane zostały z poszanowania dla Matki Natury. Każda ich część tworzona jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Dodatkowo firma stosuje filozofię produkcji polegającą na skupieniu się na wielu fabrykach w różnych krajach świata. Dzięki temu wózki Greentom są dostępne lokalnie i nie ma potrzeby transportowania ich na duże odległości, co znacznie zmniejsza ślad węglowy.

Każdy wózek Greentom jest analizowany pod kątem zawartości substancji potencjalnie szkodliwych. Wszystko po to, aby wyeliminować ich obecność w bezpośrednim sąsiedztwie małych dzieci. Jednocześnie wózek spacerówka Greentom czy wózek głęboki są wolne od środków zmniejszających palność, parabenów, polichlorku winylu, ftalanów czy BPA. Wszystko w trosce o zdrowie Twojego dziecka i Twoje.

Warto wiedzieć, że wózek spacerowy Greentom, podobnie jak wózek głęboki, jest produkowany w całości z produktów wtórnego przetworzenia. Jest to przede wszystkim bioplastik czy butelki PET, które w zakładach firmy Greentom przetwarzane są jeszcze raz w celu stworzenia kompleksowych rozwiązań dla dzieci. Zachowanie rygorystycznych, najwyższych norm bezpieczeństwa sprawia, że to bezpieczne wyjście zarówno dla najmłodszych, jak i natury.

Każda oferowana przez firmę Greentom spacerówka może być ponownie przetworzona. Firma współpracuje ze swoimi klientami w trosce o dobro natury. Wszystkie produkty, które zostały zniszczone albo nie będą już użytkowane można oddać z powrotem do fabryki. Tam specjaliści przerobią je na hulajnogi. Dzięki temu zmniejsza się ilość odpadów, zwiększa świadomość konsumentów, a dodatkowo środowisko zyskuje kolejne pojazdy, które nie produkują spalin. Poznaj bliżej wózek Greentom W ofercie tej firmy znajdziesz wózek Greentom w kilku wersjach dostosowanych do oczekiwań różnych użytkowników. Dostępne są zarówno spacerówki z siedzeniami montowanymi na stałe, jak i wypinanymi. Dodatkowo znajdziesz również gotowe, wielofunkcyjne zestawy, dzięki którym o wiele łatwiej zagospodarujesz środki i przygotujesz produkty dla swojego dziecka na dłuższy czas − nawet do kilku lat od narodzin.

Zobacz również: foteliki Britax, wózki Baby Jogger, wózki Roan, wózki Dubatti, wózki Silver Cross

Podstawowa spacerówka Greentom to produkt z siedziskiem montowanym przodem do kierunku jazdy. W takim modelu możesz cieszyć się przede wszystkim opcją złożenia do naprawdę niewielkich rozmiarów. To świetny wybór, jeżeli szukasz wózka na dłuższe wyjazdy i wycieczki, czyli takiego, który zmieści się do bagażnika nawet niewielkiego samochodu.

Druga oferowana przez firmę Greentom spacerówka zapewnia nieco więcej funkcjonalności, jednak nadal przygotowuje optymalną przestrzeń dla dziecka oraz składa się do niewielkich rozmiarów. Dzięki wyjmowanemu siedzisku ten model wózka Greentom świetnie sprawdza się, gdy dziecko jest nieśmiałe i chce podczas spacerów widzieć swoich rodziców. To również świetna opcja w miejscach, gdzie pogoda jest zmienna i wietrzna. Wybierając, w którą stronę siedzi dziecko, chronisz je dodatkowo przed niekorzystnymi warunkami.

Dostępny jest również model wielofunkcyjny. To rozwiązanie chętnie wybierane przez tych rodziców, którym zależy na optymalnym rozwiązaniu już na początku drogi z nowonarodzonym dzieckiem. Wózek Greentom zazwyczaj jest dostępny w wersji wózka 2w1. W skład zestawu wchodzi lekka rama, a dodatkowo głęboka gondola dla noworodka i niemowlęcia oraz siedzisko spacerowe dla dziecka, które samodzielnie i stabilnie siedzi. W ten sposób maluch może korzystać z wózka nawet przez kilka lat.

Zestaw produktów Greentom może być również rozszerzony o praktyczne dodatki. Mowa przede wszystkim o certyfikowanym, szczególnie bezpiecznym foteliku, który możesz wpiąć w ramę dzięki obecności odpowiednich zaczepów albo adapterów. Wózek Greentom zyskuje wtedy dodatkową funkcjonalność, na przykład podczas wyjazdów na szczepienia czy wizyty lekarskie z dzieckiem. Fotelik ma formę nosidła przeznaczonego dla dzieci od chwili narodzin do około pierwszych urodzin.

Wózek Greentom − dla kogo?

Greentom to wózki przygotowane są dla każdego użytkownika, któremu bliska jest dbałość o naturę. Szczególnie chętnie wybierają je osoby realizujące w swoim życiu również inne proekologiczne działania. Spacerówka Greentom oraz wózek głęboki na pewno przypadną Ci do gustu procesem powstawania oraz funkcjonalnością i stylowym designem.

Każdy wózek Greentom to produkt wolny od środków szkodliwych, a także tych zwiększających palność. W ten sposób masz gwarancję, że wózek Twojego dziecka jest dla niego stuprocentowo bezpieczny. Wszystkie wyroby zostały opatrzone odpowiednimi normami, które potwierdzają ich wysoką jakość oraz świetne przygotowanie.

Jeśli cenisz sobie typowy dla duńskich projektów lekki design, wózek spacerowy Greentom lub wersja z głęboką gondolą na pewno zwrócą Twoją uwagę. Bogata linia kolorów sprawia, że bez trudu wybierzesz dokładnie taki wózek, na jakim Ci zależy pod względem wizualnym. Mimo że firma działa o wiele krócej niż wielu liderów na rynku, wszystkie wyroby tej marki zachowują doskonałą jakość porównywalną do najlepszych światowych marek.

Eko filozofia Greentom

Modele spacerowe i głęboko-spacerowe są dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać wózek idealny dla siebie i maluszka, taki, który będzie doskonale współgrał ze stylem bycia i życia. Wózki Greentom zostały wykonane z trwałych, ekologicznych materiałów. Greentom skupia się także na szeregu innych aspektów, które mogą przełożyć się na jakoś życia i funkcjonowania matki Ziemi. Fabryki produkcyjne są rozmieszczone w wielu krajach świata, po to, żeby zminimalizować transport. Co za tym idzie - zmniejszenie transportu wpływa na mniejsze wydzielanie i dostawanie się w obieg szkodliwych spalin. Dodatkowo dzięki większej ilości fabryk, marka Greentom zapewnia więcej miejsc pracy!

Kolejnym pomysłem producenta jest to, żeby żaden produkt się nie zmarnował. Po zakończeniu korzystania z wózka możesz go odesłać do producenta, a marka zrobi z niego użytek w postaci hulajnogi! Nic się nie marnuje, nie ma śmieci, ekologia w stu procentach! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają na uwadze dobro naszej planety, które ma wielki wpływ na dobro naszych dzieci!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up