+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Greentom

Greentom to producent, który coraz bardziej podbija serca rodziców, szczególnie tych, którym zależy na dobru naszej planety i starają się na każdy kroku o nią dbać. Producentowi bardzo zależy na tym, żeby matka ziemia jak najdłużej mogła cieszyć się dobrym stanem, przez co dąży do tego, aby i rodzice zaczęli zwracać większą uwagę na dobro planety. Wózki Greentom są komfortowe, w pełni bezpieczne oraz funkcjonalne. Niewątpliwie należy pamiętać o tym, że wózki są w stu procentach ekologiczne! Wykorzystane do produkcji materiały przyczyniają się do zmniejszenia ilości śmieci zanieczyszczających powierzchnię Ziemi i rozkładających się przez tysiące lat, jak m.in. butelki plastikowe.

Zakres cenowy
1179zł
2898zł

Eko filozofia Greentom

Modele spacerowe i głęboko-spacerowe są dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać wózek idealny dla siebie i maluszka, taki, który będzie doskonale współgrał ze stylem bycia i życia. Wózki Greentom zostały wykonane z trwałych, ekologicznych materiałów. Greentom skupia się także na szeregu innych aspektów, które mogą przełożyć się na jakoś życia i funkcjonowania matki Ziemi. Fabryki produkcyjne są rozmieszczone w wielu krajach świata, po to, żeby zminimalizować transport. Co za tym idzie - zmniejszenie transportu wpływa na mniejsze wydzielanie i dostawanie się w obieg szkodliwych spalin. Dodatkowo dzięki większej ilości fabryk, marka Greentom zapewnia więcej miejsc pracy!

Kolejnym pomysłem producenta jest to, żeby żaden produkt się nie zmarnował. Po zakończeniu korzystania z wózka możesz go odesłać do producenta, a marka zrobi z niego użytek w postaci hulajnogi! Nic się nie marnuje, nie ma śmieci, ekologia w stu procentach! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają na uwadze dobro naszej planety, które ma wielki wpływ na dobro naszych dzieci!

Zobacz również: foteliki Britax, wózki Baby Jogger, wózki Roan, wózki Dubatti, wózki Silver Cross

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.