+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki Maclaren

Maclaren to marka wózków z angielskim rodowodem, która od 1967 roku specjalizuje się przede wszystkim w kreowaniu i tworzeniu spacerowych wózków dziecięcych typu "parasolka". W tamtym czasie była to wielka rewolucja w przewożeniu dzieci, natomiast dzisiaj marka Maclaren jest niedoścignionym wzorem wśród wózków spacerowych pod względem funkcjonalności, trwałości, designu i najwyższej jakości wykonania na niespotykanym światowym poziomie, a jednocześnie - synonimem luksusu wśród wózków dla dzieci.

...
TEXT_NO_PRODUCTS

Marka wózków Maclaren ma ponad 50 lat!

Słynna marka wózków spacerowych Maclaren od ponad pół wieku stawia sobie założenia najwyższej rangi w zakresie innowacji, bezpieczeństwa, jak również designu dla swoich wózków dziecięcych. Co sprawia, że wózki marki Maclaren są tak wyjątkowe? Każdy wózek spacerowy Maclaren cechuje się lekkością, użytecznością, ciekawą kolorystyką oraz najwyższym standardem bezpieczeństwa. Wyjątkowo przyjazne systemy składania, oparte na intuicyjnych mechanizmach, pozwalają składać każdy z wózków przy użyciu tylko jednej ręki, w zaledwie kilka sekund. To tylko nieliczne z wielu zalet! Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w wygodnym systemie Door-To-Door. Po zarejestrowaniu się po zakupie wózka Maclaren - na stronie internetowej producenta - zyskasz dożywotnią gwarancję.

Czy można jeszcze ulepszyć doskonały wózek spacerowy Maclaren?

Wiedza połączona z wieloma latami doświadczeń ekspertów od wózków dziecięcych Maclaren w rozwijaniu własnej technologii sprawia, że każdy z wózków jest nadal ciągle dopracowywany i unowocześniany, a ponadto - eksperci Maclaren wysoko stawiają sobie poprzeczkę, by rozwiązywać problemy których nikt wcześniej się nie podjął. To wszystko sprawia, że rodzice mogą skupić swoją uwagę na opiece nad dziećmi, kiedy cały zespół Maclaren z działem rozwoju stale pracuje, aby zapewnić dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy na co dzień. Każdy wózek spacerowy Maclaren jest idealnym i bardzo wygodnym towarzyszem podczas spacerów ze swoim maluszkiem.

Zobacz również: wózki BabyJogger, wózki Cosatto, wózki Xlander, wózki Inglesina, wózki GB

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up