+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki Euro Cart

Polecamy Państwu bezpieczne i komfortowe wózki dziecięce Euro Cart, które można kupić w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie. Produkty dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej i spełniają najwyższe wymagania jakościowe. W ofercie producenta znajdują się także foteliki jak i krzesełka do karmienia. Dzięki nim wszystkie posiłki staną się przyjemnością, zarówno dla rodzica, jak i dla malucha. W krzesełku Euro Cart dziecko czuje się wyjątkowo dobrze i przyjemnie. Ciekawa kolorystyka doda oryginalnego charakteru każdemu wnętrzu, niezależnie od tego, czy jest ono klasyczne, czy całkowicie nowoczesne.

...
Zakres cenowy
179zł
2169zł

Pokaźna kolekcja modeli wózków

Dominują wśród nich modele spacerowe i głęboko spacerowe. Wózki dla dzieci Euro Cart można podzielić na kilka serii: Lira, Passo, Ritmo, Runner oraz VOLT. Mogą one występować w wersji 3w1 i posiadać fotelik samochodowy. Wózki Euro Cart sprawdzą się zarówno w terenie, jak i w mieście. Ich zakup to spokojna i wygodna podróż dla dziecka, zaś dla rodzica spokój i poczucie zapewniania swojemu maluchowi wszystkiego, co najlepsze. Produkty Euro Cart to gwarancja jakości, wygody i bezpieczeństwa dla dziecka, ale także komfortu dla rodzica. Producent komfort rodzicowi gwarantuje poprzez tworzenie wózków odpornych na różne czynniki zewnętrze, różną pogodę i warunki atmosferyczne.

Dla rodziców jakość produktów jest bezcenna

Spokój o stan wózka po spacerze przekłada się na to, że z wózkami Euro Cart możemy spacerować z maluchem zarówno w upalne lato, jak i mroźną zimę. Dodatkowo rodzice odczuwają komfort podczas używania wózka, kiedy lekko i łatwo się go prowadzi, kiedy jego skrętność i manewrowość jest bardzo dobra, kiedy wózek nie jest ciężki i przede wszystkim jest funkcjonalny. Takie właśnie są produkty marki Euro Cart. Warto zaufać znanemu producentowi, który poza skupianiem się na dziecku - będącym dla niego najważniejszym - nie zapomina o rodzicach, których potrzeby są równie ważne.

Zobacz również: Maxi Cosi Kore Pro, Cybex E Priam, BeSafe Modular, Kiddy Cruiserfix 3, foteliki Nuna

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.