+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg

BeSafe
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg Anthracite Mesh
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg Black Cab
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg Car Interior
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg Cloud Melange
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg Metallic Melange
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg Peak Mesh
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg Sea Green Melange
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Dodatki
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
2 897 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2897zł
289,70 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika RWF BeSafe STRETCH

Akcesorium od marki BESAFE fotelik samochodowy 9-36 kg to produkt, który starczy na długie lata dla Twojego dziecka i możesz zacząć go używać już od momentu, kiedy osiągnie wzrost 61 cm, aż do 125 cm lub 36 kg wagi. Wiele dodatkowych elementów przemawia za tym, by wybrać BESAFE STRETCH fotelik samochodowy. Montaż pasami to nie tylko jeden z nich. BeSafe Stretch fotelik 36 kg gwarantuje dziecku bardzo dużą przestrzeń na nogi, co w naturalny sposób przekłada się na jego poczucie komfortu. Dodatkowo możesz również regulować kąt nachylenia oparcia, by zapewnić podróżnikowi odpowiednią pozycję do jego aktualnych potrzeb.

BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg – bezpieczeństwo i wygoda

BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg to model dla dzieci, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu im maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Do jego najważniejszych cech należy bardzo długi czas przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy (aż do ok. 7 lat), innowacyjna koncepcja ramy Exo zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo podczas zderzenia czołowego, wygodny montaż na dowolnym miejscu w samochodzie oraz bardzo prosty montaż dzięki dolnym pasom ze zwijaczami.

Ponadto BESAFE fotelik samochodowy 9-36 kg jest niezwykle przestronny. Umożliwia regulację odległości od oparcia kanapy do 30 cm, co zapewnia dziecku wystarczającą ilość miejsca na nogi. Dodatkowo siedzisko fotelika można pochylić już po jego instalacji, by zapewnić optymalny kąt siedzenia dla dziecka. BeSafe Stretch fotelik 36 kg jest mocowany tyłem.

BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg waży około 11,5 kg, co czyni go jednym z najlżejszych w swojej kategorii na rynku. Miejsca do przeprowadzenia pasa bezpieczeństwa są łatwo dostępne i widoczne, a system blokady i jego napinania został połączony w jednym miejscu i obsługiwany jest za pomocą obrotowego pokrętła. Dolne pasy kotwiczące posiadają automatyczny zwijacz, który ściąga je, gdy nie są w użyciu, co ułatwia montaż i demontaż fotelika.

To, co również wyróżnia na rynku BESAFE STRETCH fotelik samochodowy RWF to dodatkowa funkcja bezpieczeństwa SIP+ (Side Impact Protection Plus), która pochłania energię i zmniejsza obciążenie szyi i głowy dziecka nawet o dodatkowe 20% w przypadku zderzenia bocznego. Fotelik przeszedł niezwykle trudny i surowy szwedzki test zderzeniowy Test Plus, co czyni go jednym z niewielu fotelików na rynku z takim wyróżnieniem.

BESAFE STRETCH fotelik samochodowy RWF został wykonany z trwałych i bezpiecznych materiałów, co pozwala na jego użytkowanie przez okres nawet 15 lat. Dzięki unikalnej koncepcji ramy Exo i sztywnej skorupie siedziska, fotelik zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy.

Co jeszcze wyróżnia BESAFE STRETCH fotelik samochodowy? Montaż pasami to jeden z tych elementów. Ponadto fotelik samochodowy mocowany tyłem do kierunku jazdy może być używany w przedziale od 61 do 125 cm wzrostu. Dodatkowo jest on zgodny z europejską normą i-Size, która gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg 1

BESAFE STRETCH fotelik RWF 9-36 kg - zalety

 • Montaż fotelika odbywa się za pomocą pasa bezpieczeństwa, co przekłada się na jego uniwersalność
 • STRETCH jest mocowany tylko tyłem do kierunki jazdy, jest to więc fotelik RWF
 • Zgodność z europejską normą i-Size potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki oferuje ten model
 • Fotelik tyłem do kierunku jazdy jest przeznaczony do używania już od 61 cm wzrostu, aż do momentu, kiedy dziecko osiągnie wzrost 125 cm lub 36 kg wagi
 • Regulacja odległości fotelika od kanapy samochodu (aż do 30 cm!) zadba o najwyższy komfort dziecka w czasie jazdy
 • STRETCH oferuje dzięki temu największą ilość miejsca na nogi jako fotelik RWF
 • Kąt nachylenia siedziska możesz regulować po zamocowaniu fotelika w samochodzie, by zapewnić dziecku komfort i pozycję, jaka aktualnie jest mu potrzebna
 • Fotelik BeSafe Stretch to waga zaledwie 10 kg - jest to doskonały wynik w tej kategorii fotelików samochodowych
 • Dzięki bardzo dobrej widoczności miejsc przeprowadzenia pasów montaż fotelika jest szybki, łatwy i wygodny
 • Specjalny system blokady i napinania pasa jest połączony w jednym miejscu, całość jest obsługiwana za pomocą wygodnego pokrętła
 • Dolne pasy kotwiczące mają specjalny zwijacz automatyczny, który zwija pasy, kiedy te nie są używane
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg 2
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg 3
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg 4
BESAFE STRETCH fotelik samochodowy 9-36 kg 5

BeSafe STRETCH jako fotelik tyłem do kierunku jazdy może być używany w przedziale 61-125 cm wzrostu. Fotelik BeSafe Stretch jest zgodny z europejską normą i-Size, która gwarantuje wysoki poziom jego bezpieczeństwa. STRETCH możesz odsunąć od kanapy samochodu aż o 30 cm, by zapewnić dziecku maksymalną ilość miejsca na nogi. Montaż fotelika w samochodzie nie będzie sprawiał trudności dzięki bardzo dobrej widoczności miejsc, w których należy przeprowadzić pas bezpieczeństwa. Specjalny system zwijania w pasach kotwiczących zwija je, kiedy nie są aktualnie używane.

Fotelik BeSafe Stretch bezpieczny fotelik na długie lata!

Fotelik BeSafe Stretch bezpieczny fotelik na długie lata!

Parametry techniczne

Kategoria wagowa9-36kg
Kierunek montażuRWF - tyłem
Sposób montażupasy
Isofixnie
Norma I-Sizetak
Test Plustak
Możliwość obrotu 360°nie
Regulacja pozycji spoczynkowejtak
Waga fotelika10 kg

FAQ

Jakie są zalety fotelika BESAFE STRETCH dla starszych dzieci?

BESAFE STRETCH to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze między 9 a 36 kg lub wzroście od 61 do 125 cm. Jego montaż odbywa się przy użyciu pasa samochodowego i jedynie tyłem, więc jest to model z kategorii RWF. Jest to oczywiście jedna z głównych zalet BESAFE STRETCH, ponieważ umożliwia przewożenia małego pasażera tyłem do kierunku jazdy nawet do 7. roku życia. Fotelik ten waży 11,5 kg, a to oznacza, że jest jednym z najlżejszych w swojej kategorii. Niewątpliwą zaletą modelu BESAFE STRETCH jest system SIP+ (Side Impact Protection Plus), który pochłania energię i zmniejsza obciążenie szyi i głowy dziecka nawet o dodatkowe 20% w przypadku zderzenia bocznego. Warto podkreślić, że fotelik BESAFE STRETCH zaliczył pozytywnie wymagający szwedzki test zderzeniowy Test Plus. Na ten moment wskazany atest posiada stosunkowo niewiele modeli. Z uwagi na to, że model BESAFE STRETCH będzie służył maluchowi nawet do 7. roku życia, ma on wbudowaną regulację odległości od oparcia kanapy do 30 cm, która zapewnia dziecku odpowiednią ilość miejsca na nogi.

Czy BESAFE STRETCH posiada funkcje regulacji wysokości i nachylenia?

Model BESAFE STRETCH, który mocowany jest tyłem do kierunku jazdy, posiada możliwość regulacji nachylenia siedziska już po instalacji fotelika w samochodzie. Co więcej, producent zamontował system dający możliwość odsunięcia fotelika od oparcia kanapy do 30 cm, co zapewnia dziecku właściwą ilość miejsca na nogi.

Jakie są opcje bezpieczeństwa w foteliku BESAFE STRETCH?

Foteliki RFW (montowane tyłem do kierunku jazdy), do których należy BESAFE STRETCH, zapewniają maksimum bezpieczeństwa małemu pasażerowi nawet podczas długiej podróży. Dodatkowo model STRTECH posiada system SIP+, który pochłania energię i zmniejsza obciążenie szyi i głowy dziecka nawet o dodatkowe 20% w sytuacji zderzenia bocznego. Dla bezpieczeństwa dziecka duże znaczenie ma również unikalna koncepcja ramy Exo oraz sztywna skorupa siedziska.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up