+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Zielonej Górze

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Zielona Góra

BoboWózki - Zielona Góra

Al. Wojska Polskiego 43,
65-764 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 9:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 792 070 757

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Zielona Góra

Nasza bogata oferta sklepu w Zielonej Górze zawiera w sobie wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Każdy klient znajdzie dla siebie i swojego dziecka odpowiednie produkty, by spełnić oczekiwania i potrzeby każdej ze stron. W ofercie sklepu w Zielonej Górze rodzice znajdą wózki wielofunkcyjne, głębokie i spacerowe w wersji dla jednego, dwójki i większej gromadki dzieci. Oprócz wózków w naszej ofercie są również foteliki samochodowe dla dziecka w każdej grupie wiekowej. Rodzice mogą zakupić u nas fotele dla niemowląt wraz z bazami Isofix, na których będą mocowane, a także foteliki dla starszych maluchów. Osoby mające starsze pojazdy nie muszą obawiać się o brak zaczepów Isofix, ponieważ mamy foteliki mocowane na pas bezpieczeństwa. W naszej ofercie są również foteliki mocowane tyłem i przodem do kierunku jazdy, a także modele obrotowe.

Profesjonalne doradztwo

Wszyscy rodzice z Zielonej Góry i okolic mogą liczyć na pomoc i wiedzę naszych wykwalifikowanych specjalistów. We współpracy z naszymi partnerami handlowymi dbamy o to, by zapewnić rodzicom i ich dzieciom produkty najwyższej jakości. To sprawia, że nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają najbezpieczniejsze i najlepsze wózki dziecięce i foteliki samochodowe.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Nasz sklep internetowy gwarantuje klientom z Zielonej Góry możliwość zwrotu zakupionych produktów w przeciągu nawet 100 dni. Czasem okazuje się, że produkt jednak nie spełnia oczekiwań rodziców, co doskonale rozumiemy. Jedynym warunkiem zwrotu produktów kupionych przez internet jest ich nienaruszony stan.

Serwis Door-To-Door

Niekiedy rodzice są w takiej sytuacji, że do ostatniej chwili nie są w stanie zdecydować się na dokonanie wyboru wózka czy fotelika dla swojego dziecka, a jednocześnie obawiają się, że nie zdążą go zakupić przed jego wyprzedaniem. Właśnie na takie sytuacje salon BoboWózki w Zielonej Górze umożliwia dokonanie rezerwacji.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Nasi eksperci w salonie w Zielonej Górze potrafią bez trudu zamocować każdy fotelik samochodowy w każdym samochodzie. Wspólna droga naszych pracowników i rodziców rozpoczyna się od wysłuchania potrzeb rodziców, przez doradztwo w wyborze, aż po montaż zakupionego fotelika w samochodzie dla maksymalnego bezpieczeństwa maluszka.

BoboWózki Zielona Góra 2 BoboWózki Zielona Góra 3 BoboWózki Zielona Góra 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Zielonej Górze

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.