+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Zielonej Górze

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Zielona Góra

BoboWózki - Zielona Góra

Al. Wojska Polskiego 43,
65-764 Zielona Góra

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 792 070 757

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Zielona Góra

Nasza bogata oferta sklepu zawiera wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Zielona Góra ma świetnie wyposażony salon. Każdy klient znajdzie dla siebie i swojego dziecka odpowiednie produkty, by spełnić oczekiwania i potrzeby każdej ze stron. Jeśli poszukujesz wózków wielofunkcyjnych, głębokich czy spacerowych, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Zielona Góra to miasto, w którym znajdziesz modele w wersji dla jednego, dwójki i większej gromadki dzieci – zarówno tych leżących, jak i już siedzących samodzielnie. Oprócz wózków w naszej ofercie są również foteliki samochodowe. Zielona Góra to miasto, w którym dostępne są modele dla dziecka w każdej grupie wiekowej. Rodzice mogą zakupić u nas fotele dla niemowląt wraz z bazami Isofix, na których będą mocowane, a także foteliki dla starszych maluchów. Jeśli masz nieco starszy model samochodu, również odwiedź nasz sklep BoboWózki. Zielona Góra ma salon świetnie wyposażony w foteliki mocowane na pas bezpieczeństwa. Nie musisz się więc obawiać o brak zaczepów Isofix. W naszej ofercie są również foteliki mocowane tyłem i przodem do kierunku jazdy, a także foteliki obrotowe. Zapraszamy Cię na stacjonarne zakupy do sklepu BoboWózki. Zielona Góra to jedno z wielu miast, w których nas znajdziesz. Jeśli nie masz czasu na stacjonarne zakupy, sprawdź naszą ofertę dostępną online.

Profesjonalne doradztwo

eśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Zielona Góra ma sklep, w którym wszyscy rodzice mogą liczyć na pomoc i wiedzę naszych wykwalifikowanych specjalistów dostępnych w salonie BoboWózki. Zielona Góra to miasto, w którym znajdziesz pomoc w wyborze produktów dla malucha. We współpracy z naszymi partnerami handlowymi dbamy o to, by zapewnić rodzicom i ich dzieciom produkty najwyższej jakości. To sprawia, że nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają najbezpieczniejsze i najlepsze wózki dziecięce i foteliki samochodowe.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Nasz sklep internetowy gwarantuje klientom z Zielonej Góry możliwość zwrotu zakupionych produktów w przeciągu nawet 100 dni. Czasem okazuje się, że produkt jednak nie spełnia oczekiwań rodziców, co doskonale rozumiemy. Jedynym warunkiem zwrotu produktów kupionych przez internet jest ich nienaruszony stan. Masz więc pewność, że zmiana decyzji nie będzie kłopotem. Możesz po zwrocie modelu ponownie odwiedzić nasz salon i obejrzeć inne wózki dziecięce. Zielona Góra to miasto, w którym znajdziesz ich ogromny wybór.

Serwis Door-To-Door

Czasami rodzice do ostatniej chwili nie są w stanie zdecydować się na dokonanie wyboru wózka czy fotelika dla swojego dziecka, a jednocześnie obawiają się, że nie zdążą go zakupić przed jego wyprzedaniem. Właśnie na takie sytuacje salon BoboWózki przygotował możliwość dokonania rezerwacji na foteliki czy wózki dziecięce. Zielona Góra posiada sklep, w którym również znajdziesz tę praktyczną opcję.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Jeśli szukasz wysokiej jakości, bezpiecznych fotelików, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Zielona Góra ma w ofercie mnóstwo propozycji. Ważny jest jednak nie tylko model fotelika, lecz także jego prawidłowy montaż. Nasi eksperci w salonie w Zielonej Górze potrafią bez trudu zamocować każdy fotelik samochodowy. Wspólna droga naszych pracowników i rodziców rozpoczyna się od wysłuchania potrzeb rodziców, przez doradztwo w wyborze, aż po montaż zakupionego fotelika w samochodzie dla maksymalnego bezpieczeństwa maluszka.

wózki dziecięce Zielona Góra sklep z wózkami Zielonej Górze foteliki samochodowe Zielona Góra

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Zielonej Górze

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up