+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Łodzi

Sklep z wózkami w Łodzi

BoboWózki - Łódź

ul. Kilińskiego 298,
93-160 Łódź
(Park Handlowy Squer - przy Kauflandzie)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 9:00-15:00

Kontakt telefoniczny:
+48 505 549 828

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Łódź

Zapraszamy wszystkich rodziców z Łodzi do naszego sklepu internetowego, w którym znajdują się luksusowe wózki dziecięce, a także foteliki samochodowe. Łódź to również miasto, w którym znajdziesz także stacjonarny salon firmy! To świetna okazja do dokonania ostatecznego wyboru w trakcie zakupu kolejnych pozycji z wyprawki dla dziecka. W naszej różnorodnej ofercie posiadamy wygodne wózki 3w1, wielofunkcyjne, bliźniacze czy głęboko spacerowe. Można u nas kupić także nowoczesne i w pełni bezpieczne foteliki samochodowe RWF tyłem przystosowane do różnych obciążeń, w tym 0-13 kg, 9-18 kg i 15-36 kg. Wszystko po to, aby oferta salonu BoboWózki Łódź była w stanie spełnić wszystkie oczekiwania rodziców i ich pociech. Zachęcamy klientów z Łodzi do bezpośredniego odwiedzenia naszego salonu, a także do zakupów w sklepie online. Zapewniamy szeroki wybór wózków dziecięcych oraz fotelików samochodowych. Produkty dostępne są w przystępnej cenie. Punkt BoboWózki w Łodzi z dniem 1 grudnia 2017 został przeniesiony z ul. Brukowa 8 do nowej lokalizacji, przy ul. Kilińskiego 298. Pod tym adresem znajdziesz nasz dobrze wyposażony sklep dla dzieci – Łódź to idealne miejsce, aby dokonać w nim zakupów!

Co czyni nas profesjonalistami?

Salon Bobowózki Łódź zapewnia profesjonalizm w każdym aspekcie. Oferujemy wyłącznie wózki dziecięce i foteliki samochodowe pochodzące od zaufanych producentów, zapewniamy najwyższy poziom obsługi, a także liczne udogodnienia związane z zakupem. W podejmowanych działaniach nieustannie mamy na uwadze komfort i bezpieczeństwo maluchów z Łodzi, a także spokój i wygodę ich rodziców. Z tego powodu stale ulepszamy nasz salon wózków dziecięcych. Łódź to miasto, w którym nie tylko znajdziesz bogaty asortyment, ale również profesjonalistów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania z nim związane.

Dopasowani do klienta

Oferujemy wyłącznie najlepsze produkty dla dzieci. Wiemy jednak, co to znaczy niedopasowany zakup. Chcąc uprościć naszym klientom procedurę zwrotu produktów kupionych przez internet, dajemy możliwość zwrotu zakupionego wózka dziecięcego w ciągu 100 dni. Dotyczy to zakupów zrobionych w sklepie online. Zwracany wózek dziecięcy nie może jednak posiadać śladów używania. Łódź z salonem stacjonarnym może okazać się miejscem, w którym dokonasz ponownego, tym razem lepiej dopasowanego do potrzeb Twoich i Twojej pociechy zakupu.

Dla tych którzy lubią działać z wyprzedzeniem

Wciąż rozwijamy nasze usługi, tak by w możliwie najwyższym stopniu spełnić oczekiwania naszych klientów z Łodzi. Wiemy, że niektórzy z nich planują zakup wyprawki dla dziecka jeszcze na długo przed jego narodzinami, wybierając np. wózki dziecięce. Łódź z punktem stacjonarnym to miejsce, w którym odbierzesz zarezerwowany wcześniej zakup. Wystarczy, że skorzystasz z opcji BoboRezerwacji, która pozwala rodzicom na złożenie zamówienia nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Potem możesz skontaktować się z salonem BoboWózki Łódź i odebrać towar w umówionym terminie!

Bezpieczna podróż

Klienci z Łodzi mogą liczyć na naszą fachową pomoc w zakresie montażu fotelika samochodowego. Posiadamy w tej kwestii bogate doświadczenie. Nasze wsparcie nie tylko pozwala oszczędzić czas, ale przede wszystkim gwarantuje bezpieczeństwo podczas podróży. Upatrzyłeś sobie konkretne foteliki dziecięce? Łódź to dobre miejsce, aby nie tylko je kupić, ale również uzyskać pomoc przy ich mocowaniu! W ten sposób wyjedziesz z naszego salonu już z zamontowanym fotelikiem, który będzie w pełni bezpieczny dla dziecka zarówno podczas przejażdżek po mieście, jak i dalekich podróży.

wózki dziecięce Łódź sklep BoboWózki Łódź foteliki samochodowe Łódź

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Łódź

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up