+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Spacerówki Espiro

W Poczesnej, nieopodal Częstochowy, swoją siedzibę ma firma Baby Design Group – producent wózków dziecięcych marki Espiro. To właśnie tutaj powstają projekty bezpiecznych, funkcjonalnych i wyróżniających się nowoczesnym designem wózków. Specjaliści Espiro od ponad 25 lat wykorzystują swoje rodzicielskie doświadczenie, aby pokazać innym, że opieka nad dzieckiem może być radosnym odrywaniem świata. Co jest ich celem? Wózki Espiro mają ułatwić codzienną mobilność rodziców na każdym etapie rozwoju malucha. Markę Espiro w tworzeniu produktów najwyższej jakości wspierają europejskie organy certyfikujące, które odpowiednimi testami potwierdzają bezpieczeństwo wózków dziecięcych. Z kolei trwałość materiałów wykorzystanych do produkcji tapicerki testują krajowe instytucje o wieloletniej tradycji — Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi oraz Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Wózki spacerowe Espiro, będące częścią oferty firmy, to doskonały przykład, że można połączyć bezpieczeństwo, innowacyjne rozwiązania techniczne oraz ponadczasowy design. Lata pracy nad rozwojem firmy i udoskonalaniem swoich produktów sprawiły, że spacerówki Espiro towarzyszą rodzicom nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.

Spacerówka Espiro – wózek od pierwszych dni życia dziecka

Dla kogo przeznaczona są wózki Espiro? Spacerowe modele tej firmy to propozycja przede wszystkim dla dzieci, które potrafią już siedzieć. Musisz jednak wiedzieć, że wśród wózków Espiro znajdziesz spacerówkę, w której może podróżować nowordek już od pierwszych dni życia! W pozycji leżącej zabezpiecza maluszka specjalny safety net system, który znajduje się między budką, a oparciem spacerówki. Spacerówki Espiro dostępne są z dwoma rodzajami kół – piankowymi oraz żelowymi. Te pierwsze są lżejsze. Żelowe z kolei wykazują równie wysoką jakość amortyzacji jak pompowane. Należy podkreślić, że oba typy odporne są na przebicia. Koła wykonane z pianki świetnie sprawdzą się w mieście, natomiast żelowe bardzo dobrze poradzą sobie także z nierówną nawierzchnią. Czym wyróżniają się wózki Espiro? Spacerówka polskiego producenta, niezależnie od wersji, charakteryzuje się niską wagą. Najlżejszy model waży zaledwie 6 kg. W ciągu ostatnich lat znacznie udoskonalono system składania i rozkładania wózka. W większości modeli Espiro możesz to zrobić jedną ręką w zaledwie kilka chwil. Po złożeniu spacerówki osiągają kompaktowe wymiary, dzięki czemu z łatwością zapakujesz wózek do niewielkiego bagażnika. Bez problemu w ofercie marki Espiro znajdziesz również spacerówkę, którą po złożeniu zmieści się w luku bagażowym w samolocie.

Bezpieczeństwo małego pasażera gwarantuje barierka ochronna oraz system pasów bezpieczeństwa. Z kolei szerokie i wysokie siedzisko, które wyściełane jest miękką wkładką, zapewnia wygodę nawet podczas długiego spaceru. Marka Espiro zadbała również o komfort rodziców. Regulacja wysokości rączki pozwala dopasować ją do wzrostu prowadzącego. Element jest dodatkowo wykończony ekoskórą, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku.

Spacerówki Espiro – gdy rodzicielstwo dodaje skrzydeł

Wózek spacerowy Espiro to propozycja dla rodziców, którzy wraz z pojawieniem się malucha, nie chcą rezygnować z aktywności. Wręcz przeciwnie – spacerówki Espiro, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, mają zachęcić Cię do spędzenia czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu, planowania bliższych i dalszych wypraw. Czym zachwycą Cię propozycje od Espiro? Spacerówki tej marki pozwalają na długie, codzienne spacery oraz wakacyjne wojaże niezależnie od pogody. Gwarantuje to obszerna budka, którą można powiększyć do rozmiarów XL. Chroni ona małego pasażera przed słońcem i wiatrem. W zależności od wybranego modelu wózka spacerówka Espiro może mieć budkę wykonaną z wodoodpornego materiału, a także zawierającą SPF50+, który odbija szkodliwe promienie słoneczne. Wybrane spacerówki Espiro umożliwiają wpięcie siedziska w obu kierunkach jazdy. Może być to przydatne szczególnie w przypadku młodszych dzieci, które czasami potrzebują kontaktu wzrokowego z rodzicem podczas podróży. Jeśli planujesz w miesiącach letnich spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, wybierz model ze wbudowaną moskitierą. Będzie ona chronić dziecko przed owadami. Jakie akcesoria ma każdy wózek Espiro? Spacerówka, niezależnie od wybranego modelu, wyposażona jest w pokrowiec na nogi, który otula dziecko w chłodniejsze dni. Długi spacer w zimowy dzień czy wycieczka poza miasto – Twojemu maluchowi zawsze będzie ciepło i wygodnie. Dodatkowo widoczność wózka po zmroku zapewniają elementy odblaskowe.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up