+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Meble do pokoju dziecięcego

Ofertę sklepu internetowego BoboWózki staramy się rozszerzyć o nową kategorię produktów, czyli meble i wyposażenie pokojów dziecięcych. Nasza firma proponuje zarówno komplety mebli dla dzieci, które pozwolą wyposażyć cały pokoik dziecięcy, jak i pojedyncze meble, a w szczególności łóżeczka dziecięce, elementy łóżeczek, wielofunkcyjne krzesełka, kojce, szafki, szafy regały czy też przewijaki. Ofertę z tej kategorii stale rozwijamy i jest ona naturalnym uzupełnieniem naszej core sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nią i zakupu.

...
Zakres cenowy
75zł
5300zł

Meble Timoore, BabyVox, Bellamy a może BabyBest?

Wyselekcjonowaliśmy najlepsze z firm produkujących meble dla dzieci, którym z pewnością warto zaufać. Meble marek Timoore, BabyVox, BabyBest czy też Bellamy wyróżniają się nowoczesnymi wykończeniami, stonowaną kolorystyka, starannym wykonaniem, a przede wszystkim są zgodne z najnowszymi wymogami bezpieczeństwa wobec artykułów dla dzieci.

Zobacz również: wózki spacerowe, wózki 3w1, foteliki samochodowe, foteliki RWF, wózki bliźniacze

Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.