+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Foteliki Britax Römer – BoboWózki

Britax Römer to seria wyjątkowo niezawodnych fotelików dla najmłodszych. Od wielu lat wybiera ją grono troskliwych rodziców. Najważniejszą cechą, która wyróżnia foteliki Britax, jest jakość i bezpieczeństwo dziecka. Produkty niemieckiego producenta są synonimem najwyższej ochrony noworodka i niemowlęcia od pierwszych wspólnych podróży z dzieckiem autem. Wraz z wysokim standardem wykonania i oryginalną stylistyką, zyskujesz pewność, że Twoja pociecha jest optymalnie chroniona podczas każdorazowej przejażdżki samochodem. Każdy fotelik samochodowy Britax wykorzystuje najnowsze systemy bezpieczeństwa, które zabezpieczają delikatne ciało dziecka na wypadek zderzenia lub nagłego hamowania. Miękka i przyjemna w dotyku tapicerka dodatkowo pomaga niwelować siły i przeciążenia, działające na malucha w czasie jazdy autem. Głębokie zagłówki ze wzmocnionym systemem ochrony bocznej pozwalają twojemu dziecku odpocząć i wygodnie podróżować nawet na dłuższych trasach, także podczas przemieszczania się w nocy. Jeśli zdecydujesz się na Britax Romer, fotelik samochodowy okaże się prawdziwym przyjacielem Twojego dziecka. Możliwość wykorzystania fotelików z pozycją spoczynkową przyda się nie tylko na czas drzemki niemowlęcia. To także dobra opcja dla starszaka podczas jazdy nocą lub po intensywnym dniu na placu zabaw. Wszystkie produkty z serii Britax to modele wykonane z bezpiecznych dla najmłodszych materiałów, ze zdejmowaną tapicerką, którą możesz wygodnie wyprać w pralce.

Britax Romer – foteliki dla każdego maluszka

Fotelik samochodowy Britax Romer to produkt na każdy etap dorastania Twojego dziecka. Wśród rozbudowanej serii nowoczesnych fotelików znajdziesz takie, które są przystosowane do przewożenia noworodków i kilkumiesięcznych niemowląt. Foteliki samochodowe Britax z kategorii wagowej 0-13 kg są niezbędne od pierwszej wspólnej jazdy autem, aż do momentu, gdy Twój bobas zacznie samodzielnie siedzieć lub chodzić. Pierwsze nosidełka są wyposażone w regulowane pasy bezpieczeństwa oraz wygodną rączkę do przenoszenia. Do wyboru zyskujesz także foteliki z kategorii wagowej 9-18 kg lub fotelik 15-36 Britax. Wersja fotelika dla starszaka posiada regulowane na kilku poziomach zagłówki, a także szerokie siedzisko. W regulacji pomagają czytelne oznaczenia kolorystyczne i dźwiękowe, które zapewniają rodzica o prawidłowym zapięciu pasów lub montażu fotelika. Foteliki samochodowe Britax dają dziecku jednocześnie swobodę ruchów, przy jednoczesnej ochronie tułowia i głowy małego pasażera. Wszystkie foteliki z serii Britax są zgodne z najnowszymi normami bezpieczeństwa. Skorupy fotelików mają rozbudowane systemy wentylacji. Dzięki temu maluch nie przegrzewa się podczas jazdy latem. Foteliki pozwalają na ich wygodne zapięcie na tylnej kanapie pojazdu tak, aby dziecko mogło swobodnie oglądać zmieniające się krajobrazy za oknem.

Foteliki samochodowe Britax – dla codziennej wygody dziecka

Fotelik Britax Romer i-Size jest fotelikiem, który pozwoli Twojemu dziecku podróżować samochodem w przyjemnej atmosferze. Dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo ich pociechy – w foteliku Britax znajdziesz zarówno rozbudowane zagłówki, jak i głębokie siedzisko czy oddychająca tapicerkę. Wszystkie modele fotelików marki Britax poddawane są cyklicznym testom bezpieczeństwa w niezależnych organizacjach motoryzacyjnych. Dzięki temu, gdy wybierasz foteliki Britax masz pewność, że inwestujesz w najwyższą jakość podróży dla dzieci. Jeżeli interesuje Cię marka Britax Romer, fotelik samochodowy dostępny jest w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. W ofercie producenta znajdziesz foteliki dla chłopców i dziewczynek, a także wyjątkowo miękkie w dotyku nosidełka dla niemowląt. Wszystkie pierwsze foteliki dla niemowlaków, dzięki wykorzystaniu specjalnych adapterów, możesz wpiąć do stelaża wózka. To ułatwienie, które pomaga sprawnie zmienić środek transportu lub wyjąć śpiącego maluszka z auta. Fotelik samochodowy Britax Romer zamontujesz w każdym rodzaju samochodu. Możesz zdecydować się na fotelik z bazą stabilizującą i obrotowym siedziskiem, który ułatwia zapinanie dziecka w samochodzie. Dla bobasów bardzo przydatne są pasy bezpieczeństwa w nosidełku ze specjalnymi otulaczami, które zapobiegają przypadkowym otarciom. Możesz też korzystać z jednej bazy do różnych wersji siedziska – to oszczędność w domowym budżecie i większa wygoda montażu fotelika.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up