+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg

Britax
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg Dusty Rose
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg Midnight Grey
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg Night Blue
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg Space Black
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Dodatki
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
948 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 948zł
94,80 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon+48 518 434 922

Zapytaj nas o Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Britax Evolvafix - Opis fotelika samochodowego

Britax EvolvaFix to innowacyjny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci, który zapewnia doskonałe bezpieczeństwo i komfort podczas podróży. Fotelik został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wszechstronnej ochrony w każdym wieku dziecka.

Jedną z głównych cech fotelika Britax EvolvaFix jest możliwość dostosowania do rozwoju dziecka. Fotelik posiada system, który umożliwia precyzyjne dopasowanie pasów bezpieczeństwa do wzrostu dziecka. Dzięki temu fotelik rośnie wraz z dzieckiem, zapewniając odpowiednią ochronę na każdym etapie.

Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg 1

Britax Evolvafix – zalety fotelika 9-36 kg

 • Możliwość dostosowania Britax Romer Evolvafix do rozwoju dziecka, by zapewnić optymalną ochronę na każdym etapie
 • Zaawansowany system ochrony bocznej – redukuje ryzyko obrażeń w przypadku zderzenia
 • Regulowany zagłówek w kształcie litery V dla wygody i ochrony głowy dziecka
 • Prosty system montażu ISOFIX zapewniający stabilne i bezpieczne przymocowanie do samochodu Britax Romer Evolvafix
 • Nowy typ złączy Isofix – ich regulacja w foteliku BRITAX EVOLVAFIX jest niezależna od siebie
 • Britax Romer fotelik Evolvafix możesz zamocować również na samochodowy pas bezpieczeństwa
 • Łatwość utrzymania czystości dzięki możliwości zdejmowania i prania pokrowca
 • SECUREGUARD – chroni wrażliwe okolice brzucha dziecka przed obrażeniami
 • Możesz regulować poziom nachylenia Britax Romer fotelik Evolvafix, dzięki czemu zapewnisz dziecku zawsze wygodną pozycję

Britax EvolvaFix spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i został poddany rygorystycznym testom, aby zapewnić maksymalną ochronę dla dziecka podczas podróży samochodem. To doskonały wybór dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w podróży. Dzięki temu każda podróż samochodem będzie nie tylko bezpieczna, ale również maksymalnie komfortowa dla dziecka i rodziców. Z fotelikiem Britax EVOLVAFIX możesz podróżować spokojnie i z gwarancją najwyższego bezpieczeństwa Twojego małego pasażera.

Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg 2
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg 3
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg 4
Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy 9-36 kg 5
Fotelik samochodowy Britax Evolvafix i-Size przodem
Fotelik dla dziecka 9-36 kg Britax Evolvafix

Evolvafix – model marki Britax wart uwagi

Oferowany przez markę Britax EVOLVAFIX, fotelik samochodowy jest modelem niezwykle wszechstronnym. Zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo dzięki zaawansowanym systemom ochronnym i elastycznej regulacji.

Fotelik samochodowy EVOLVAFIX został wyposażony w systemy bezpieczeństwa, takie jak:

 • Pivot Link Isofix – jego rolą jest minimalizowanie ruchu fotelika do przodu w trakcie kolizji lub gwałtownego hamowania, poprzez kierowanie energii uderzenia w pierwszej kolejności w dół, a dopiero następnie do przodu, co pozwala zredukować ryzyko obrażenie szyi i głowy;
 • Technologia SICT (Side Impact Cushion Technology) – nowoczesny system zaawansowanej ochrony bocznej, którego rolą jest zapewnienie dodatkowej ochrony w razie kolizji bocznej, poprzez absorpcję energii uderzenia, w celu zmniejszenia siły oddziałującej na dziecko;
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa – gwarantują optymalne zabezpieczenie dziecka, poprzez rozłożenie siły uderzenia na aż 5 obszarów, takich jak ramiona, biodra oraz krok, co przekłada się na wyższą ochronę w razie kolizji lub gwałtownego manewru;
 • Top Tether – dodatkowy pas mocujący, którego rolą jest zapobieganie rotacji fotelika oraz zwiększeniu stabilności, poprzez zmniejszenie ruchu dziecka do przodu w trakcie stłuczki lub gwałtownego hamowania.

Fotelik Britax EVOLVAFIX dba także o komfort i wygodę malucha. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu takich elementów, jak:

 • Wielopozycyjny zagłówek i regulowane pasy – można je bez trudu dostosować jedną ręką, zarówno podczas snu malucha, jak i w celu dopasowania fotelika do zmieniającego się wzrostu dziecka, dbając jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo;
 • Miękkie siedzisko i pasy – dbają o wygodę dziecka, minimalizując dyskomfort spowodowany naciskiem
 • Wielopozycyjne nachylenie – fotelik samochodowy Britax EVOLVAFIX zapewnia możliwość dostosowania kąta siedzenia, tak aby maluch wygodnie podróżował lub drzemał.

Oferowany przez markę Britax EVOLVAFIX fotelik samochodowy został wykonany z wysokiej jakości, trwałych i hipoalergicznych materiałów.

Parametry techniczne

Kategoria wagowa9-36kg
Kierunek montażuFWF - przodem
Sposób montażupasy lub Isofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°nie
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Jakie są zalety fotelika Britax EVOLVAFIX pod kątem długotrwałego użytkowania?

Fotelik Britax EVOLVAFIX to uniwersalny produkt dla maluszków i starszych dzieci, który rośnie wraz z małym użytkownikiem i pozwala na korzystanie z poszczególnych elementów przez kilka lat życia smyka. Z fotelika mogą już korzystać niemowlęta, które osiągną wagę 9 kg, czyli ok. 7-miesięczne bobasy, aż do osiągnięcia maksymalnej wagi aż 36 kg. Praktycznie do końca przygody z jazdą w foteliku. Jednocześnie fotelik posiada bardzo trwałą i odporną na zabrudzenia tapicerkę, którą można śmiało używać przez kilka sezonów. Konstrukcja fotelika została zaprojektowana z trwałych i bezpiecznych dla dziecka materiałów, których jakość nie zmienia się wraz z czasem użytkowania.

Czy Britax EVOLVAFIX posiada regulowany zagłówek?

Fotelik Britax EVOLVAFIX posiada regulowany zagłówek na kilku poziomach, by optymalnie chronić delikatną głowę i szyję dziecka. Regulacji podlegają także łatwe do dopasowania pasy bezpieczeństwa z miękkimi otulaczami, które zapobiegają przypadkowym otarciom. Bez trudu ustawiasz wysokość zagłówka i dopasujesz kąt nachylenia oparcia do aktualnej aktywności maluszka. Panele boczne fotelika zabezpieczają tułów maluszka na wypadek zderzenia lub nagłego hamowania. Miękka tapicerka dodatkowo pochłania siły działające na małego pasażera w trackie przemieszczania się autem.

Jakie są opcje instalacji fotelika Britax EVOLVAFIX w samochodzie?

Bardzo bezpieczny fotelik Britax EVOLVAFIX możesz zamontować w każdym rodzaju samochodu, przodem do kierunku jazdy. Montaż siedziska dobywa się przede wszystkim przy pomocy dedykowanej bazy stabilizującej. Dzięki niej nie musisz każdorazowo sprawdzać prawidłowego zapięcia siedziska na kanapie samochodu i masz pewność, że fotelik pewnie trzyma się na wyznaczonym miejscu. Alternatywą dla bazy jest montaż przy użyciu samochodowych pasów bezpieczeństwa, dostępnych w starszych modelach pojazdów. Produkt posiada funkcję ustawienia pozycji spoczynkowej, niezwykle praktyczną w najdłuższych trasach lub podczas jazdy z dzieckiem nocą.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up