+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki i foteliki dla dzieci Joie

Joie to międzynarodowa grupa przyjaciół i rodziców z Wielkiej Brytanii, która wyznaczyła sobie jedną prostą misję. Joie chce dzielić się swoimi pomysłami i produktami z rodzicami na całym świecie. Marka dba o to, by w swoich produktach zagwarantować jak najlepszą jakość, która niewątpliwie przełoży się na bezpieczeństwo dziecka, co przecież jest najważniejsze dla rodziców i ich pociech. Wszystkie wózki Joie jak i foteliki cieszą się dużym zainteresowaniem – zarówno modele od lat dostępne na rynku, jak i te, które dopiero się na nim pojawiają. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy są to przygotowane przez firmę Joie spacerówki, czy wózki głębokie i wielofunkcyjne.

...

Wózki od Joie – idealne dla nowoczesnych rodziców

Każdy rodzic, któremu zależy na bezpieczeństwie dziecka, stawia na akcesoria sprawdzone i atestowane na wszelkie sposoby. Takie są też produkty Joie – foteliki, wózki i nie tylko. Firma pochodząca z Wielkiej Brytanii powstała przede wszystkim po to, aby spełnić oczekiwania rodziców i zapewnić im łatwość użytkowania wszystkich wyrobów. Równie istotne dla producentów są bezpieczeństwo i komfort samego dziecka − zarówno jeśli chodzi o foteliki, jak i wózki Joie.

Wszystkie dostępne produkty dla dzieci od Joie to wyroby przygotowane zgodnie z zamysłem producenta. Oferowane przez firmę Joie wózki spacerowe i wielofunkcyjne oraz foteliki zostały stworzone w oparciu o plany projektowane przez wiele godzin i regularnie analizowane oraz ulepszane. W efekcie modele fotelików czy wózków przekonują do siebie rodziców z całego świata.

Rozbudowana oferta sprawia, że Joie oferuje na terenie kraju wszystkie modele. Dzięki temu bez większego problemu można dobrać fotelik samochodowy odpowiedni dla grupy wagowej albo wiekowej, a także zdecydować o wyborze takiego wózka, który będzie idealnie sprawdzał się w danych warunkach. Wszystkie foteliki Joie przechodzą dodatkowo staranne testy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Z tego powodu gwarantują rodzicom najwyższy stopień jakości i najlepszą ochronę dziecka przed uszkodzeniem w razie wypadku podczas podróży.

Poznaj bliżej produkty dla dzieci Joie

Jedną z podstawowych kategorii w ofercie producenta są foteliki. Joie to firma, która stawia przede wszystkim na ulepszenie poszczególnych modeli pod kątem maksymalnego bezpieczeństwa dziecka. W efekcie wszystkie przygotowane przez firmę Joie foteliki spełniają podstawowe normy związane z przydatnością do użytku w określonych grupach wagowych i wiekowych.

Oferta obejmuje foteliki Joie montowane przede wszystkim w sposób dostosowany do możliwości auta. Modele przystosowane są zarówno do zamocowania za pomocą systemu Isofix, jak również z użyciem pasów samochodowych. To sprawia, że możesz przekładać przygotowany przez formę Joie fotelik samochodowy do innego modelu samochodu bez ryzyka, że nie będzie możliwości, aby go zamocować.

Jedną z atrakcyjnych propozycji jest fotelik obrotowy Joie. Model ten doskonale sprawdza się w przypadku, gdy zależy Ci na komforcie dziecka, ale również Ciebie jako opiekuna. Fotelik samochodowy Joie został przystosowany do obrotu podczas wyjmowania lub wkładania dziecka. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia dostęp i umożliwia prawidłowe zapięcie dziecka. System obrotowy jest blokowany po osiągnięciu odpowiedniej pozycji.

Zobacz również: meble BabyVox, wózki Navington, wózki Bebetto, wózki Dubatti, wózki Camarelo

Każdy fotelik samochodowy Joie jest regulowany, aby dostosować go odpowiednio do potrzeb dziecka. Regulacji podlegają pasy bezpieczeństwa oraz zagłówek. Co więcej, foteliki samochodowe Joie mogą być często montowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. To drugie rozwiązanie zalecane jest jak najdłużej, dlatego większość modeli do 18 kg ma możliwość montowania jako fotelik RWF, czyli tyłem. Pierwsze wózki dziecięce Joie dla noworodków i niemowląt mają standardową formę nosidła.

Firma oferuje również inne produkty, takie jak na przykład wózki i foteliki Joie. Wśród dostępnych modeli znajdują się popularne zestawy wózków wielofunkcyjne 2w1. W takim przypadku wózki dziecięce Joie wyposażone są w ramę oraz dopasowane do niej siedziska: gondolę oraz siedzisko spacerowe. Zestaw 3w1 jest uzupełniony dodatkowo o foteliki samochodowe Joie albo innych cenionych producentów. Wystarczają one na pierwszy rok życia dziecka.

Bogatą ofertę stanowią spacerówki Joie. Wózki te przeznaczone są dla samodzielnie siedzących dzieci. Przygotowany przez firmę Joie wózek spacerowy wyróżnia się brakiem opcji wyjęcia siedziska. W efekcie jest trwały, lekki, a także składa się do niewielkich rozmiarów. To sprawia, że spacerówka Joie jest idealna do zabrania ze sobą w dłuższą trasę albo do przechowywania w niewielkim mieszkaniu.

Sprawdź, kiedy postawić na produkty Joie – foteliki i wózki

Wybierz foteliki Joie, jeśli zależy Ci na nowoczesnych, funkcjonalnych, a jednocześnie lekkich produktach. Większość modeli dostępnych jest w neutralnej kolorystyce. Dzięki temu pasują zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Przygotowane przez firmę Joie spacerówki czy wózki głębokie przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Jeśli uprawiasz sport i chcesz to robić z nieco starszym dzieckiem, wybierz spacerówki Joie z linii sportowej. Dzięki obecności amortyzatorów wózki dziecięce Joie doskonale radzą sobie na nierównym podłożu. Jednocześnie są bardzo lekkie, co jest zasługą konstrukcji i wykorzystanych materiałów. Wózek spacerowy Joie będzie świetny do miasta oraz poza nim.

Wszystkie wózki Joie mogą być uzupełnione o przydatne akcesoria. Niektóre z nich są dostępne w zestawie, a inne można dokupić. Wśród nich znajdują się między innymi torba do wózka Joie czy chroniące przed deszczem i komarami nakładki na spacerówki Joie. Zarówno wózek spacerowy Joie, jak i wersja głęboka, zawierają wygodny kosz pod siedziskiem. Z nim łatwo zrobisz i przywieziesz do domu zakupy.

Legendarne Joie Litetrax, Stages

Joie to producent akcesoriów dziecięcych, wózków dla dzieci i fotelików samochodowych. Do każdego z tych produktów producent przykłada wiele serca, precyzji i uwagi, zanim dopuści produkt do sprzedaży. Foteliki samochodowe marki Joie rewelacyjnie przechodzą trudne crash testy, co tylko utwierdza w przekonaniu o ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Te testy wykazują, że foteliki zachowują się prawidłowo podczas zedrzeń bocznych i czołowych. To upewnia rodziców w przekonaniu, że foteliki są bezpieczne i zapewnią dziecku najwyższe bezpieczeństwo. Producent do procesu tworzenia używa materiałów najwyższej jakości, które przez swoją wytrzymałość dają Joie miejsce na górnej półce pośród akcesoriów dla dzieci.

Załoga tworząca firmę jest dumna z każdego wózka, każdego fotelika samochodowego i każdego innego produktu, który powstaje pod nazwą Joie. Wszystko to za sprawą przywiązania producenta do najwyższych standardów projektowania, technologii produkcji i bezpieczeństwa dzieci. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, które marka zdobyła w branży dziecięcej, jest w stanie tworzyć z oddaniem i pasją produkty idealnie zaspokajające potrzeby rodziców, dzieci i środowiska. W naszym sklepie internetowym produkty Joie można kupić w dobrej, niskiej cenie.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up