+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki i foteliki dla dzieci Joie

Joie to międzynarodowa grupa przyjaciół i rodziców z Wielkiej Brytanii, która wyznaczyła sobie jedną prostą misję. Joie chce dzielić się swoimi pomysłami i produktami z rodzicami na całym świecie. Marka dba o to, by w swoich produktach zagwarantować jak najlepszą jakość, która niewątpliwie przełoży się na bezpieczeństwo dziecka, co przecież jest najważniejsze zarówno dla producenta, jak i dla rodziców.

...
Zakres cenowy
739zł
1195zł

Legendarne Joie Litetrax, Stages

Joie to producent akcesoriów dziecięcych, wózków dla dzieci i fotelików samochodowych. Do każdego z tych produktów producent przykłada wiele serca, precyzji i uwagi, zanim dopuści produkt do sprzedaży. Foteliki samochodowe marki Joie rewelacyjnie przechodzą trudne crash testy, co tylko utwierdza w przekonaniu o ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Te testy wykazują, że foteliki zachowują się prawidłowo podczas zedrzeń bocznych i czołowych. To upewnia rodziców w przekonaniu, że foteliki są bezpieczne i zapewnią dziecku najwyższe bezpieczeństwo. Producent do procesu tworzenia używa materiałów najwyższej jakości, które przez swoją wytrzymałość dają Joie miejsce na górnej półce pośród akcesoriów dla dzieci.

Załoga tworząca firmę jest dumna z każdego wózka, każdego fotelika samochodowego i każdego innego produktu, który powstaje pod nazwą Joie. Wszystko to za sprawą przywiązania producenta do najwyższych standardów projektowania, technologii produkcji i bezpieczeństwa dzieci. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, które marka zdobyła w branży dziecięcej, jest w stanie tworzyć z oddaniem i pasją produkty idealnie zaspokajające potrzeby rodziców, dzieci i środowiska.

W naszym sklepie internetowym produkty Joie można kupić w dobrej, niskiej cenie.

Zobacz również: meble BabyVox, wózki Navington, wózki Bebetto, wózki Dubatti, wózki Camarelo

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.