+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Białymstoku

BoboWózki Białystok

BoboWózki - Białystok

ul. Wasilkowska 30,
15-137 Białystok
(vis a vis Netto przy ul. Sosabowskiego)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 505 549 918

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Białystok

Bezpieczna i komfortowa podróż z dzieckiem, czy to po Białymstoku, czy po innym mieście w Polsce, wymaga odpowiedniego wyposażenia. Nasz sklep internetowy wychodzi naprzeciw tej potrzebie, oferując luksusowe wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. Białystok to miejsce, w którym zobaczysz je wszystkie na żywo. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się wózki bliźniacze, spacerowe, głęboko spacerowe, wielofunkcyjne czy modele 3w1. Wśród fotelików samochodowych klienci z Białegostoku znajdą nowoczesne foteliki RWF, podzielone na kategorie w zależności od masy dziecka: 0-13 kg, 9-18 kg i 15-36 kg . Zapewniamy najwyższą jakość produktów dla dzieci, a przy tym atrakcyjne ceny – wszystko to w punkcie BoboWózki Białystok. Wybierz się na zakupy i zdecyduj na sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo i komfort Twojemu dziecku!

Sprawdzone produkty i fachowa obsługa

Istnieją takie produkty, o których wiemy praktycznie wszystko. To foteliki samochodowe i wózki dziecięce. Białystok jest miastem, w którym obejrzysz je osobiście. To nie tylko nasza praca, ale także pasja, i to od wielu lat. Rodziny z Białegostoku mogą z naszej strony liczyć na profesjonalne wsparcie podczas zakupów. W naszym wyselekcjonowanym asortymencie znajdują się wyłącznie sprawdzone wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. Każdy model pozytywnie przeszedł szczegółowe testy jakości. Jak przystało na miasto, w którym mieści się salon wózków dziecięcych, Białystok zachwyci Cię szerokim wyborem spośród sprawdzonego asortymentu.

Zwrot w ciągu 100 dni: tylko u nas!

Jesteśmy pionierem w branży pod względem oferowanego czasu zwrotu produktów zakupionych online. Naszym celem jest to, żeby rodzice z Białegostoku mieli pewność, że wybrali wózek dziecka, który pod każdym względem spełnia ich potrzeby. Z tego powodu możesz zwrócić u nas w ciągu 100 dni nieużywane wózki dziecięce zakupione online. Przy okazji możesz też odwiedzić sklep dla dzieci – Białystok to świetnie miejsce do kupienia nowego modelu wózka czy fotelika, tym razem stacjonarnie.

Co daje rezerwacja i na czym polega?

BoboRezerwacja to specjalna oferta skierowana przede wszystkim do tych klientów z Białegostoku, którzy wybrali już konkretny rodzaj wózka czy fotelika samochodowego dla dziecka. Obejmuje również salon BoboWózki Białystok. Warto skorzystać z niej przed nadejściem dziecka na świat, aby po jego narodzinach móc cieszyć się nowym wózkiem i fotelikiem nawet w dniu narodzin! sklep dla dzieci - Białystok umożliwia Ci po prostu odbiór wcześniej wybranego modelu.

Pewność poprawnego montażu

Nasi specjaliści z chęcią pomogą rodzicom z Białegostoku w wyborze fotelików – wszystko w salonie BoboWózki Białystok. Dzięki ich wsparciu wszystko przebiegnie sprawnie i profesjonalnie. To jednak nie wszystko dla rodziców, którzy wybiorą konkretne foteliki samochodowe. Białystok to miasto, w którym w salonie znajdziesz profesjonalnych montażystów. Dzięki ich usługom możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie model fotelika zostanie nie tylko dobrze dopasowany do auta i potrzeb dziecka, ale również fachowo zamontowany. To gwarancja komfortu i bezpieczeństwa Twojej pociechy.

sklep z wózkami Białystok wózki dziecięce Białystok BoboWózki Białystok salon

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Białystok

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up