+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Białymstoku

BoboWózki Białystok

BoboWózki - Białystok

ul. Wasilkowska 30,
15-137 Białystok
(vis a vis Tesco przy ul. Andersa)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 505 549 918

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Białystok

Bezpieczna i komfortowa podróż z dzieckiem, czy to po Białymstoku czy po innym mieście w Polsce, wymaga odpowiedniego wyposażenia. Nasz sklep internetowy wychodzi naprzeciw tej potrzebie, oferując luksusowe wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. W naszym rozbudowanym asortymencie znajdują się wózki bliźniacze, spacerowe, głęboko spacerowe, wielofunkcyjne czy modele 3w1. Wśród fotelików samochodowych klienci z Białegostoku znajdą nowoczesne foteliki RWF, podzielone na kategorie w zależności od masy dziecka: 0-13 kg, 9-18 kg i 15-36 kg . Zapewniamy najwyższą jakość produktów dla dzieci, a przy tym atrakcyjne ceny.

Sprawdzone produkty i fachowa obsługa

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe to produkty, o których wiemy prawie wszystko. To nie tylko nasza praca, ale także pasja, i to od wielu lat. Rodziny z Białegostoku mogą z naszej strony liczyć na profesjonalne wsparcie podczas zakupów. W naszym wyselekcjonowanym asortymencie znajdują się wyłącznie sprawdzone wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. Każdy model pozytywnie przeszedł szczegółowe testy jakości.

Zwrot w ciągu 100 dni: tylko u nas!

Jesteśmy pionierem w branży pod względem oferowanego czasu zwrotu produktów zakupionych online. Naszym celem jest to, żeby rodzice z Białegostoku mieli pewność, że wybrali wózek dziecka, który pod każdym względem spełnia ich potrzeby. Z tego powodu nieużywany wózek dziecięcy można u nas zwrócić w ciągu 100 dni.

Co daje rezerwacja i na czym polega?

BoboRezerwacja to specjalna oferta skierowana przede wszystkim do tych klientów z Białegostoku, którzy wybrali już konkretny rodzaj wózka czy fotelika samochodowego dla dziecka. Warto skorzystać z niej przed nadejściem dziecka na świat, aby po jego narodzinach móc cieszyć się nowym wózkiem i fotelikiem nawet w dniu narodzin!

Pewność poprawnego montażu

Nasi specjaliści z chęcią pomogą rodzicom z Białegostoku w poprawnym zamontowaniu fotelika dziecięcego w aucie. Dzięki ich wsparciu wszystko z pewnością przebiegnie sprawnie i profesjonalnie. Mamy najlepszych monterów w kraju! Jesteśmy do Państwa usług.

sklep z wózkami Białystok wózki dziecięce Białystok BoboWózki Białystok salon

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Białystok

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.