+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce Cosatto

Cosatto to brytyjska firma o bardzo ciekawej historii i ogromnym doświadczeniu w projektowaniu oraz produkcji oryginalnych wózków dziecięcych. Za datę jej powstania przyjmuje się rok 2003, kiedy to Andrew Kluge kupił ją od poprzednich właścicieli. W ciągu kilkunastu lat doprowadził markę Cosatto na sam szczyt, co potwierdzają liczne nagrody, takie jak tytuł kreatywnej firmy roku. Wózki dziecięce Cosatto to solidne zestawy głęboko-spacerowe, lekkie spacerówki oraz modele bliźniacze. W ofercie Cosatto można znaleźć także wyjątkowe akcesoria, jak krzesełka do karmienia dla niemowląt oraz śpiworki zimowe dla maluchów, które jeżdżą w wersjach spacerowych wózków.

...

Każdy wózek Cosatto – 3w1, 2w1 oraz spacerówka, wyróżniają się wyjątkowymi wzorami i kolorami. Jeżeli zależy Ci na modelu o niebanalnym designie i oryginalnym nadruku, sprawdź ofertę marki Cosatto. Wózki brytyjskiego producenta przystosowane są do wożenia dzieci o masie nawet do 20 kg, dlatego masz pewność, że posłużą Ci przez cały okres, w którym Twoja pociecha potrzebuje przewożenia.

Dla rodziców spodziewających się podwójnego szczęścia firma przygotowała specjalny model do transportowania dwójki dzieci jednocześnie. Choć produkt marki Cosatto – wózek bliźniaczy – występuje tylko w formie spacerowej, to można w nim przewozić także noworodki. Tak szerokie możliwości daje regulowane oparcie – aż do pozycji siedzącej.

Już od prawie dwudziestu lat, marka Cosatto zdobywa doświadczenie w dziedzinie projektowania wózków dla niemowląt i małych dzieci. Każda kolejna kolekcja nowoczesnych modeli Cosatto posiada innowacje i udogodnienia, stworzone na podstawie setek rozmów z klientami oraz wychodzenia naprzeciw ich potrzebom. Dzięki temu, zarówno rodzice noworodków, jak i starszaków, mają pewność, że dziecko ma zapewniony pełen komfort jazdy oraz maksymalne bezpieczeństwo.

Cosatto – wózek brytyjskiej jakości, który Cię zachwyci

Doskonale wiemy, czym zachwyca marka Cosatto. Wózek każdego typu przyciąga spojrzenia za sprawą nowoczesnego, niezwykle modnego wyglądu. Ciekawe zestawienia kolorystyczne nie są przypadkowe. To efekt pracy najbardziej utalentowanych projektantów wózków dziecięcych. Połączenia barw mają za zadanie nie tylko zachwycać rodzica i innych dorosłych, ale także stymulować rozwój dziecka.

Warto zwrócić uwagę na budkę, a dokładnie jej wnętrze. Kolorowy nadruk od spodu jest niezwykle interesujący dla maluszka i rozwija jego wyobraźnię. Już od pierwszych miesięcy życia, niemowlę może obserwować wzory, dzięki czemu nie nudzi się podczas spacerów na leżąco w gondoli Cosatto. Wózek spacerowy również ma budkę ozdobioną od spodu, co przyciąga ciekawy świata wzrok malucha.

Z kolei rodzic, nie musi się obawiać o ochronę dziecka przed czynnikami atmosferycznymi – zarówno promieniami słonecznymi, jak i ulewnym deszczem, czy śniegiem. Każda gondola i wózek spacerowy Cosatto, posiadają daszek z wysokim filtrem UV, chroniący malucha przed słońcem. Przeciwdeszczowa folia, którą producent dołącza do wszystkich swoich wózków, zabezpieczy wnętrze spacerówki oraz gondoli przed zamoczeniem, a Twoja pociecha na pewno nie zmoknie.

Pojemny kosz pod każdym wózkiem pozwala na zabranie najpotrzebniejszych rzeczy lub zrobienie szybkich zakupów podczas spaceru. Sprawdź, jakie jeszcze udogodnienia przygotowała marka Cosatto. Wózki wyposażone są w wiele akcesoriów, bardzo przydatnych rodzicowi i dziecku, podczas spacerów po okolicy oraz dalekich podróży, pełnych niesamowitych przygód i wspólnego odkrywania świata.

Cosatto – wózki o niebanalnym designie, stworzone dla wymagających

Wszyscy rodzice noworodków, niemowląt oraz małych dzieci, znajdą idealny model w ofercie marki Cosatto. Wózek, na który się zdecydujesz, powinien być dopasowany do potrzeb Twojej pociechy, jak i Twoich własnych. To Ty będziesz prowadzić wózek przez cały okres przewożenia dziecka, dlatego przy wyborze, nie zapominaj o swojej wygodzie.

Na początku, do transportowania noworodka, przyda Ci się gondola. W niej maluszek może spokojnie spać, ponieważ budka dobrze izoluje wnętrze wózka od ulicznych hałasów. System amortyzacji uchroni dziecko przed wstrząsami, nawet podczas spacerów po trudnym, nieregularnym terenie. Warto zainwestować w zestaw – wózek Cosatto 3w1 lub 2w1, ponieważ gdy tylko Twój maluch zacznie samodzielnie siadać, niezbędna będzie zmiana na model spacerowy.

Ogromnym plusem jest to, że spacerówka Cosatto, stworzona z zestawu może być montowana zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. To pozwala dopasować wózek do indywidualnych wymagań dziecka na każdym etapie jego rozwoju, niezależnie do tego, czy jest to potrzeba kontaktu wzrokowego z rodzicem, czy ochota na poznawanie świata.

Każdy wózek tej brytyjskiej marki – gondola oraz spacerówka Cosatto pozwoli Ci czerpać ogromną radość ze spacerów ze swoim maluszkiem i starszakiem. Wyjątkowe modele zapewniają wysoki komfort podróży w wózku oraz jego prowadzenia. Cosatto to gwarancja bezpieczeństwa i wygody – nie tylko Twojego dziecka, ale także Twojej.

Zobacz również: Joolz Day+, Maclaren XLR, Peg Perego Book, Cybex Priam 2.0, ABC Design Salsa 4 Air

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up