+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Jeleniej Górze

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Jelenia Góra

BoboWózki - Jelenia Góra

ul. Klonowica 2,
58-500 Jelenia Góra

Godziny otwarcia:
Pn. 10:00-17:00,
Wt. - Czw. 09:00-17:00,
Pt. 09:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 514 460 644

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Jelenia Góra

Rodzice z Jeleniej Góry i okolic tego pięknego miasta w stacjonarnym salonie BoboWózki oraz sklepie online mogą zakupić niezbędne produkty do codziennego, komfortowego funkcjonowaia z dzieckiem. Rodzice mogą wybrać najlepsze dla siebie wózki wielofunkcyjne, spacerowe, a także bliźniacze, wózki do roweru, biegowe. W ofercie naszego sklepu znajduje się cały wachlarz pięknych i wyjątkowych modeli od producentów znanych dziś już na całym świecie. Foteliki samochodowe, jakie oferujemy w salonie w Jeleniej Górze i sklepie online, zapewnią maksymalnie bezpieczną podróż na cały okres przewożenia dziecka w foteliku.

Profesjonalne doradztwo

W naszym jeleniogórskim salonie BoboWózki oraz w sklepie online pracują profesjonaliści, którzy urodzili się z talentem do wysłuchania potrzeb klientów i doradzania im. Gwarantujemy, że uważnie wysłuchają wszelkich pytań, potrzeb i oczekiwań rodziców, a następnie pomogą w wyborze najlepszego wózka i fotelika dla dziecka.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Jako profesjonaliści wiemy, że w życiu każdego człowieka zdarzają się różne sytuacje, których nie sposób przewidzieć. Początkowy zachwyt danym modelem wózka może okazać się nietrafiony lub tez trafimy na produkt, który pokochamy od razu. Klienci z Jeleniej Góry nie muszą obawiać się takich sytuacji, ponieważ w ciągu aż 100 dni mają możliwość zwrotu zakupionego online wózka, czy fotelika. Warunkiem wykonania zwrotu jest idealny stan produktu, brak jakichkolwiek usterek. Jeśli chcesz zwrócić nam produkt, zwróć go w takim stanie, w jakim go otrzymałeś.

Serwis Door-To-Door

Sytuacje bywają w życiu skomplikowane, wiele zdarzeń nakłada się jednocześnie. Doskonale rozumiemy takie możliwości i wiemy, że niekiedy nie ma szans, by kupić wymarzony wózek i od razu go odebrać. Stąd też naszym klientom w Jeleniej Górze umożliwiamy dokonanie BoboRezerwacji. Wystarczy porozmawiać ze sprzedawcą i dogadać się, by mieć pewność, że dany model będzie na nas czekał!

Montaż fotelików w Twoim aucie

Nasi doradcy na każdym kroku dbają o to, by klienci naszych salonów byli maksymalnie zadowoleni, a także odczuwali komfort i spokój o bezpieczeństwo dziecka. To właśnie dlatego po dokonaniu zakupu fotelika w salonie BoboWózki Jelenia Góra, nasi sprzedawcy pomagają z montażem fotelika w aucie. Wszystko dla komfortu, zadowolenia rodziców i bezpieczeństwa dziecka.

BoboWózki Jelenia Góra sklep z wózkami Jelenia Góra foteliki samochodowe Jelenia Góra

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Jeleniej Górze

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.