+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Jeleniej Górze

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Jelenia Góra

BoboWózki - Jelenia Góra

ul. Klonowica 2,
58-500 Jelenia Góra

Godziny otwarcia:
Pn. 10:00-17:00,
Wt. - Czw. 09:00-17:00,
Pt. 09:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 514 460 644

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Jelenia Góra

Jeśli potrzebujesz niezbędnych produktów do codziennego, komfortowego funkcjonowania z dzieckiem, odwiedź nasz salon wózków dziecięcych. Jelenia Góra to miasto, w którym znajdziesz świetnie wyposażony sklep. Stacjonarnie możesz obejrzeć różnorodne wózki dziecięce. Jelenia Góra to miasto, w którym dostępne są wózki wielofunkcyjne, spacerowe, a także bliźniacze, wózki do roweru i biegowe. W ofercie naszego sklepu znajduje się cały wachlarz pięknych i wyjątkowych modeli od producentów znanych dziś już na całym świecie. Solidnie wykonane i estetyczne – właśnie takie są modele, które znajdziesz w salonie BoboWózki. Jelenia Góra to miasto, w którym dostępne są niezbędne do podróżowania foteliki samochodowe. Zapewnią one maksymalnie bezpieczną podróż na cały okres przewożenia dziecka w foteliku. Sprawdź nowoczesne modele obrotowe oraz foteliki samochodowe RWF tyłem. Oferujemy produkty z różnych kategorii wagowych 0–13 kg, 9–18 kg oraz 15–36 kg. Jeśli nie masz pewności, jaki wózek czy fotelik wybrać, odwiedź nasz salon BoboWózki. Jelenia Góra to miasto, w którym skorzystasz z pomocy naszych specjalistów. Obejrzysz stacjonarnie dostępne wózki i foteliki samochodowe. Jelenia Góra to tylko jedno z miast, w których nas znajdziesz. Zapraszamy Cię również do sprawdzenia oferty sklepu online.

Profesjonalne doradztwo

Jeśli nie masz pewności, które z rozwiązań wybrać, odwiedź nasz sklep dla dzieci. Jelenia Góra zatrudnia w swojej filii profesjonalistów. To osoby z talentem do wysłuchania potrzeb klientów i doradzania im. Gwarantujemy, że pracownicy uważnie wysłuchają wszelkich pytań, potrzeb i oczekiwań rodziców, a następnie pomogą w wyborze najlepszego wózka i fotelika dla dziecka. Wezmą też pod uwagę Twój budżet.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Jako profesjonaliści wiemy, że w życiu każdego człowieka zdarzają się różne sytuacje, których nie sposób przewidzieć. Początkowy zachwyt danym modelem wózka może okazać się nietrafiony. Klienci z Jeleniej Góry nie muszą obawiać się takich sytuacji, ponieważ w ciągu aż 100 dni mają możliwość zwrotu zakupionego online wózka dziecięcego czy fotelika. Warunkiem wykonania zwrotu jest idealny stan produktu i brak jakichkolwiek usterek. Jeśli chcesz zwrócić nam produkt, zwróć go w takim stanie, w jakim go otrzymałeś. Możesz później znów odwiedzić nasz sklep dla dzieci. Jelenia Góra ma świetnie wyposażoną filię, w której tym razem znajdziesz perfekcyjny model.

Serwis Door-To-Door

Sytuacje bywają w życiu skomplikowane, wiele zdarzeń nakłada się jednocześnie. Doskonale rozumiemy takie sytuacje i wiemy, że czasami nie ma szans, by kupić wymarzony wózek i od razu go odebrać. Stąd też naszym klientom umożliwiamy dokonanie rezerwacji, na przykład na wózki dziecięce. Jelenia Góra to jedno z miast dających tę możliwość. Wystarczy porozmawiać ze sprzedawcą, by mieć pewność, że dany model będzie na nas czekał!

Montaż fotelików w Twoim aucie

Jeśli potrzebujesz fotelika dla swojej pociechy, odwiedź salon BoboWózki. Jelenia Góra ma świetnie wyposażony sklep, w którym z łatwością znajdziesz idealny model. Liczy się jednak nie tylko model, lecz także sposób zamontowania go. Nasi doradcy na każdym kroku dbają o to, by klienci naszych salonów byli maksymalnie zadowoleni, a także odczuwali komfort i spokój o bezpieczeństwo dziecka. To właśnie dlatego podpowiedzą Ci, jak montować foteliki samochodowe. Jelenia Góra to miasto, w którym skorzystasz z pomocy naszych fachowców. Wszystko dla komfortu, zadowolenia rodziców i bezpieczeństwa dziecka.

wózki dziecięce Jelenia Góra sklep z wózkami Jelenia Góra foteliki samochodowe Jelenia Góra

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Jeleniej Górze

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up