+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Gliwicach

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Gliwice

BoboWózki - Gliwice

ul. Dojazdowa 11,
44-100 Gliwice
 

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-16:00

Kontakt telefoniczny:
+48 518 053 817

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Gliwice

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu BoboWózki Gliwice, w którym znajdują się luksusowe wózki dziecięce i bezpieczne foteliki samochodowe. Od 2004 roku dbamy o najwyższą jakość naszego asortymentu, żeby każdy rodzic mógł spokojnie cieszyć się zakupami bez konieczności martwienia się o atesty bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że każdy wózek i fotelik dziecięcy, który znajduje się w naszym sklepie internetowym, nie tylko przeszedł niezbędne testy, ale i został wykonany z najwyższej jakości materiałów. W ofercie naszego salonu BoboWózki Gliwice znajdują się: wózki wielofunkcyjne 3w1, wózki spacerowe, głęboko spacerowe, wózki bliźniacze, wózki z fotelikiem, a także foteliki RWF, foteliki obrotowe, foteliki 0-13 kg, foteliki 9-18 kg, foteliki 15-36 kg. Znajdziesz tutaj wyłącznie najlepszej jakości produkty, zarówno foteliki, jak i wózki dziecięce. Gliwice z naszym punktem stacjonarnym to świetne miejsce do zrobienia zakupów i nabycia wszystkich niezbędnych elementów wyprawki!

Profesjonalne doradztwo

W ofercie naszego sklepu internetowego i salonu w Gliwicach znajdziesz bezpieczne wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Gliwice to miejsce, w którym kupisz również modele fotelików RWF, czyli montowanych tyłem do kierunku jazdy. Zapewniamy produkty wysokiej jakości, jednak to, co nas wyróżnia, to obsługa klienta na najwyższym poziomie.Wiemy, że tego typu zakupy to niezwykle odpowiedzialne, a dla niektórych rodziców – stresujące zadanie. Właśnie dlatego oferujemy pomoc na każdym etapie zakupów dla osób, które odwiedzą nasz sklep dla dzieci. Gliwice mają dodatkowo bardzo dobrze wyposażony punkt stacjonarny. To w połączeniu z profesjonalnym doradztwem gwarantuje pełną satysfakcję z zakupów!

Aż tyle dni na zwrot wózka

W ciągu 100 dni możesz zwrócić wszystkie kupione online wózki dziecięce. Dzięki temu każdy rodzic, który zmieni zdanie lub stwierdzi, że produkt jednak nie spełnia jego oczekiwań, może bez problemu dokonać zwrotu zakupionego towaru. Jednak abyśmy mogli przyjąć towar, nie może on być wcześniej używany i nie może być uszkodzony. Gliwice z punktem stacjonarnym oferują możliwość osobistego obejrzenia produktów. Gliwice oferują bogaty asortyment w punkcie stacjonarnym. W efekcie możesz samodzielnie wybrać nowy wózek, tym razem oglądając go na żywo. To świetna okazja do zrobienia trafionych zakupów.

Serwis Door-To-Door

Doskonale rozumiemy, że świeżo upieczeni rodzice nie zawsze mają czas na wizyty w sklepach, a wybór wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego to stresujący proces, który czasami lepiej przeprowadzić online. Zdarza się również, że do naszego salonu BoboWózki Gliwice przychodzą rodzice, którzy chcą zarezerwować wózek, jednak nie chcą go od razu kupować z różnych powodów (remont w mieszkaniu, przeprowadzka itp.) – dla takich osób umożliwiamy rezerwację (konieczne jest wpłacenie 200 zł zadatku) wybranego wózka lub fotelika dla dzieci. Towar może czekać do 9 miesięcy. Potem wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep dla dzieci. Gliwice z punktem stacjonarnym umożliwią Ci odbiór produktu w dogodnym dla Ciebie terminie.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Foteliki samochodowe często spędzają rodzicom sen z powiek. Ilość informacji na temat fotelików może przytłaczać, a prawidłowy montaż gwarantuje bezpieczeństwo naszego dziecka. Właśnie dlatego oferujemy naszą pomoc w tej kwestii. Nasi pracownicy mają doświadczenie w montażu fotelików RWF, czyli tyłem do kierunku jazdy, a także pomogą go dopasować do samochodu. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla każdej osoby, która postawi na nasze foteliki samochodowe. Gliwice w punkcie stacjonarnym oferują pomoc wykwalifikowanej kadry, która zamontuje fotelik w dowolnym modelu samochodu. Dzięki temu możesz wyruszyć zarówno na przejażdżkę po mieście, jak i w dalszą podróż po Polsce bez obaw o bezpieczeństwo dziecka czy jego komfort.

Wózki dziecięce Gliwice Foteliki samochodowe Gliwice Wózki i foteliki Gliwice

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Gliwice

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up