+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki Navington

Navington Connection System to rozwiązanie, które zapewnia możliwość rozbudowy wózka od momentu narodzin, przez niemowlęctwo, aż po wczesne dzieciństwo. NCS umożliwia m. in. zapięcia na wybranej ramie: Navington Caravel, Corvet, Galeon - zarówno gondoli Genua, fotelika X-Car, jak i siedziska spacerówki Spinaker. Navington Contessa to bezkonkurencyjny majstersztyk. Prezentowane wózki dla dzieci dzielą się na następujące serie: Caravel, Corvet, Galeon, Royal. Każda z nich jest wyjątkowa, ma swoje cechy szczególne, które wyróżniają ją od pozostałych produktów. Wózki Navington kierowane są do rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku komfortowe dzieciństwo.

...

Wózki Navington − produkty, które spełniają wszystkie standardy

Polska marka Navington stawia przede wszystkim na rozwój dziecka. Z tego powodu to dziecięce potrzeby wychodzą na pierwszy plan, jeśli chodzi o produkty tej marki. Klasyczny design sprawia, że wózki Navington mogą przywodzić na myśl tradycyjne modele, jednakże w rzeczywistości istotnie się od nich różnią − przede wszystkim jakością oraz wykorzystaniem nowoczesnych technologii i połączeniem ich z tradycyjnym wyglądem.

Wysoka jakość wykonania to jedna z podstawowych kwestii, która wyróżnia produkty Navington. Wózek zawsze jest przygotowany według najwyższych standardów. Cechuje się przede wszystkim doskonałą jakością wykończenia. Wszystkie materiały, które zostały wykorzystane do jego produkcji są certyfikowane, a co za tym idzie, bezpieczne dla dziecka. Masz pewność, że Twoja pociecha ma komfortowe, a przy tym odpowiednie do swoich potrzeb warunki rozwoju i funkcjonowania na co dzień.

Wózki Navington są dostępne w tradycyjnej linii zarówno z opcją wypinania siedzisk, jak i bez niej. Estetyczny design sprawia, że wózki te przyciągają spojrzenia na ulicy. Odnoszą się do klasycznych projektów, jednak bez trudu łączą w sobie cechy nowoczesności oraz tradycji. Dzięki temu każdy model wózka jest zarazem stylowy i wygodny w użytkowaniu oraz bezpieczny dla Twojego dziecka.

Zobacz, co wyróżnia wózki Navington

Elementem, który od razu przyciąga uwagę, jest stylizowany wygląd produktów. Wózki Navington zostały zaprojektowane w odniesieniu do stylistyki retro. Tradycyjne modele bez wypinanych gondoli szczególnie wyraźnie nawiązują do wózków, które były wszechobecne na ulicach jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Z kolei nieco nowszy, przygotowany przez firmę Navington wózek łączy elementy stylu retro z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Najbardziej tradycyjne modele bez opcji wypięcia siedziska to przede wszystkim wózki głębokie. Charakteryzują się między innymi stylizowanym, profilowanym stelażem pokrytym chromowaniem, które zapobiega rdzewieniu czy uszkodzeniu ramy. Wózki Navington w stylu retro mają gondolę wykończoną wysokiej klasy materiałami. Jest ona szeroka i długa, zatem świetnie sprawdza się w przypadku noworodków oraz dzieci urodzonych jesienią i zimą, kiedy konieczne jest stosowanie śpiworków i dodatkowych akcesoriów.

Alternatywą, która łączy styl retro z nowoczesnymi technologiami, są wózki Navington wielofunkcyjne. Zazwyczaj dostępne są one w opcji 2w1. Znajdziesz w niej ramę, która mimo stylizowania jest wygodna i składana. Dzięki temu łatwiej ją przechowasz czy przewieziesz w bagażniku. Do zestawu dołączona jest gondola oraz siedzisko spacerowe. Dzięki temu spacerówka Navington może służyć dziecku nawet przez kilka lat.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Insevio, wózki Greentom, wózki ABC Design, wózki Mountain Buggy

Rozszerzoną wersją opisanego zestawu jest komplet 3w1. Zawiera on dodatkowo nosidełko, czyli bezpieczny fotelik samochodowy dla dzieci do mniej więcej pierwszego roku życia. Tutaj każdy przygotowany przez firmę Navington wózek współpracuje z modelami cenionymi na rynku produktów dla dzieci. Każdy fotelik samochodowy możesz też zamontować w ramie, o ile wyposażysz się w odpowiednie do tego celu adaptery.

Zarówno spacerówka Navington, jak i wózek głęboki mają charakterystyczne, haczykowate zawieszenie. To ono wyróżnia wózki tej firmy. Zapewnia świetną jakość bujania dziecka do snu, co pozwala mu łatwiej się wyciszyć i spędzić więcej czasu na dworze podczas drzemki. Tego samego rodzaju zawieszenie stosowane było niegdyś w tradycyjnych wózkach wszystkich producentów – teraz jednak połączone jest z opcją demontażu siedziska.

Każda przygotowana przez firmę Navington spacerówka czy wersja wózka z gondolą jest dostępna w kilku opcjach kolorystycznych. Możesz je wybrać zgodnie z Twoim gustem i oczekiwaniami. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dedykowanych akcesoriów, dzięki którym spacery z dzieckiem będą jeszcze wygodniejsze. Należą do nich na przykład kocyk, ocieplacze, mufki na dłonie dla opiekunów, a także śpiworki czy torba na akcesoria do pielęgnacji.

Kiedy sięgnąć po wózki Navington?

Jeśli cenisz sobie klasyczny design w stylu retro, a jednocześnie oczekujesz od produktów dla dzieci funkcjonalności, przygotowana przez firmę Navington spacerówka czy wózek głęboki doskonale spełnią Twoje oczekiwania. Ciekawie linie kolorystyczne oraz użytkowość poszczególnych modeli na pewno Cię zachwycą.

Nie każdy rodzic lubi zakupy, zwłaszcza gdy są one nagłe. Często przesiadka z gondoli do siedziska spacerowego nadchodzi z dnia na dzień, wraz ze zmianą umiejętności i preferencji dziecka. W takim przypadku spacerówka Navington w zestawie 2w1 lub 3w1 to świetny wybór. Wystarczy zmienić siedzisko i nie trzeba martwić się koniecznością zrobienia kolejnych zakupów.

Starsze dzieci często mają określone oczekiwania, jeśli chodzi o funkcjonalność wózka. Mowa przede wszystkim o obecności podnóżka albo wygodnych pasów z osłonami. W takim przypadku spacerówka Navington spełni potrzeby Twojego dziecka. Dodatkowo jest wyposażona w długą budkę przeciwsłoneczną i regulowane oparcie, więc dziecko może nadal zażywać drzemek w trakcie spacerów.

Klasyczny wzór wśród wózków dziecięcych Navington Caravel

Navington to marka o bezkompromisowej jakości, dla której najważniejszy jest komfort zarówno dziecka, jak i rodzica. Założyciel sam jest ojcem i ma świadomość tego, jak niezwykle ważne dla rozwoju dziecka są trzy pierwsze lata jego życia. Zawsze z dużą troską podchodził do tworzenia wózków, które zagwarantują dzieciom najlepszą przyszłość.

Producent doskonale wie o tym, że początek życia jest kluczowy dla zdrowia i rozwoju, dlatego w swoich wózkach wykorzystuje sprawdzone rozwiązania gwarantujące ochronę i bezpieczeństwo dziecka. Choć Navington jest marką stosunkowo młodą, to główna firma produkuje wózki dla dzieci od ponad pięciu dekad, co niewątpliwie przekłada się na doświadczenie i mocno rozwiniętą umiejętność przewidywania i analizowania potrzeb rodziców i dzieci.

Wyjątkowa kolekcja wózków Navington 3w1 z fotelikiem

W ofercie Navington przeważają wielofunkcyjne modele głęboko spacerowe, które mogą występować w zestawie z bezpiecznym i wygodnym fotelikiem samochodowym. W naszym sklepie internetowym rodzice znajdą ekskluzywne wózki dla dzieci Navington, które przyciągają najwyższą jakością wykonania oraz korzystną ceną. Navington to firma rodzinna. Już czwarte pokolenie testuje, projektuje i produkuje wózki i akcesoria dla dzieci. Wiedza i doświadczenie zdobywane od lat ’50 ubiegłego wieku są przekazywane i w kreatywny sposób łączone z najnowocześniejszymi technologiami i materiałami.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up