+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki Navington

Navington Connection System to rozwiązanie, które zapewnia możliwość rozbudowy wózka od momentu narodzin, przez niemowlęctwo, aż po wczesne dzieciństwo. Navington Connection System umożliwia między innymi zapięcia na wybranej ramie: Navington Caravel, Navington Corvet, Navington Galeon - zarówno gondoli Genua, fotelika X-CAR, jak i siedziska spacerówki Spinaker. Navington Contessa to bezkonkurencyjny majstersztyk. Prezentowane wózki dla dzieci dzielą się na następujące serie: Caravel, Corvet, Galeon, Royal. Każda z nich jest wyjątkowa, ma swoje cechy szczególne, które wyróżniają ją od pozostałych produktów. Wózki Navington kierowane są do rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku komfortowe dzieciństwo, i najlepszy start w dorosłość.

...
Zakres cenowy
146zł
4245zł

Navington Caravel

Navington to marka o bezkompromisowej jakości, dla której najważniejszy jest komfort zarówno dziecka, jak i rodzica. Założyciel sam jest ojcem i ma świadomość tego, jak niezwykle ważne dla rozwoju dziecka są trzy pierwsze lata jego życia. Zawsze z dużą troską podchodził do tworzenia wózków, które zagwarantują dzieciom najlepszą przyszłość.

Producent doskonale wie o tym, że początek życia jest kluczowy dla zdrowia i rozwoju, dlatego w swoich wózkach wykorzystuje sprawdzone rozwiązania gwarantujące ochronę i bezpieczeństwo dziecka. Choć Navington jest marką stosunkowo młodą, to główna firma produkuje wózki dla dzieci od ponad pięciu dekad, co niewątpliwie przekłada się na doświadczenie i mocno rozwiniętą umiejętność przewidywania i analizowania potrzeb rodziców i dzieci.

Navington 3w1 z fotelikiem

W ofercie Navington przeważają wielofunkcyjne modele głęboko spacerowe, które mogą występować w zestawie z bezpiecznym i wygodnym fotelikiem samochodowym. W naszym sklepie internetowym rodzice znajdą ekskluzywne wózki dla dzieci Navington, które przyciągają najwyższą jakością wykonania oraz korzystną ceną.

Navington to firma rodzinna. Już czwarte pokolenie testuje, projektuje i produkuje wózki i akcesoria dla dzieci. Wiedza i doświadczenie zdobywane od lat ’50 ubiegłego wieku są przekazywane i w kreatywny sposób łączone z najnowocześniejszymi technologiami i materiałami.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Insevio, wózki Greentom, wózki ABC Design, wózki Mountain Buggy

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.