+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Krakowie

Kraków BoboWózki

BoboWózki - Kraków

Al. Jana Pawła II 31,
31-864 Kraków
(vis a vis Politechniki Krakowskiej)

Bezpłatne parkowanie na parkingu wewnętrznym
- wjazd na podstawie przepustki od pracowników salonu.

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 690 245 582

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Kraków

Zachęcamy rodziców z Krakowa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w której zawarte są wysokiej jakości wózki dziecięce oraz luksusowe foteliki samochodowe. Kraków to miasto, w którym możesz zobaczyć wszystkie produkty z oferty osobiście. To świetna okazja do dokonania ostatecznego wyboru podczas zakupów kolejnych pozycji z wyprawki. Rozbudowany asortyment pozwala wybierać wśród różnych propozycji wózków dla dzieci. Oferujemy modele wielofunkcyjne, bliźniacze, wózki w zestawie z fotelikiem, modele 3w1 czy głęboko spacerowe. Posiadamy także foteliki samochodowe typu RWF, przystosowane do obciążeń w zakresie 0-13 kg, 9-18 kg i 15-36 kg. Zapraszamy do naszego sklepu online, a także do salonu BoboWózki Kraków. Zapewniamy profesjonalną obsługę i korzystne ceny.

Najlepsze produkty dla dzieci

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem dobrze wiemy, że zakup wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego to dla rodziców bardzo odpowiedzialna decyzja. Chodzi przecież o zdrowie i bezpieczeństwo ich pociech. W tym przypadku nie może być mowy o błędach. Z tego powodu trzeba wybrać do zakupów odpowiedni sklep dla dzieci. Kraków to miasto, w którym nie tylko obejrzysz ofertę w salonie BoboWózki, ale również możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Oferujemy najwyższej jakości foteliki i wózki dziecięce. Kraków, wraz z salonem stacjonarnym, to świetne miejsce do zakupu produktów, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi oraz pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów.

Atrakcyjne warunki sprzedaży online

Czy wózek dziecięcy, zamówiony w naszym sklepie internetowym, nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz prawo do zwrotu w ciągu 100 dni. Pamiętaj tylko, że towar nie może być ani uszkodzony, ani używany. Przy okazji odwiedź również sklep dla dzieci – Kraków to miasto, w którym dokonasz ponownych zakupów stacjonarnych i lepiej dobierzesz produkt do swoich potrzeb. Wszystko to z dbałością nie tylko o bezpieczeństwo i komfort dziecka, ale również Twoje oczekiwania związane z estetyką!

Zanim dziecko przyjdzie na świat

Specjalnie dla klientów z Krakowa wprowadziliśmy możliwość rezerwacji wybranego wózka dziecięcego, fotelika samochodowego czy innego sprzętu dla dziecka. Rezerwujesz w dowolny sposób, a odbierasz osobiście w salonie BoboWózki Kraków. I to w terminie, który samodzielnie wyznaczysz jako najwygodniejszy dla Ciebie! To świetna decyzja, bo o najważniejszych rzeczach warto myśleć z wyprzedzeniem. Dzięki temu nie musisz martwić się o kupno wózka, które zajmuje często sporo czasu, już z maleństwem na ręku. Możesz zamówić dowolne foteliki lub wózki dziecięce – Kraków, a raczej znajdujący się w nim salon stacjonarny, pozwoli Ci na odbiór towaru w dogodnym dla Ciebie momencie. Również już po narodzinach pociechy!

Poprawny montaż fotelika - pewność bezpiecznej podróży

Wybrałeś już wymarzone sprzęty w salonie BoboWózki Kraków? Bardzo często zdarza się, że o ile złożenie wózka to nie problem, o tyle większych kłopotów dostarczają foteliki samochodowe. Kraków wraz z punktem stacjonarnym naszego sklepu to miejsce, w którym otrzymasz pomoc w tym zakresie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy zabezpieczą Twoją pociechę na czas podróży. Nie tylko otrzymasz porady, co do wyboru fotelika do danego modelu samochodu czy potrzeb dziecka, ale możesz również liczyć na to, że wyjedziesz z salonu z profesjonalnie zamontowanym sprzętem.

sklep z wózkami w Krakowie foteliki samochodowe Kraków sklep BoboWózki Kraków

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Kraków

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up