+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Krakowie

Kraków BoboWózki

BoboWózki - Kraków

Al. Jana Pawła II 31,
31-864 Kraków
(vis a vis Politechniki Krakowskiej)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 690 245 582

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Kraków

Zachęcamy rodziców z Krakowa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w której zawarte są wysokiej jakości wózki dziecięce oraz luksusowe foteliki samochodowe. Rozbudowany asortyment pozwala wybierać wśród różnych propozycji wózków dla dzieci. Oferujemy modele wielofunkcyjne, bliźniacze, wózki w zestawie z fotelikiem, modele 3w1 czy głęboko spacerowe. Posiadamy także foteliki samochodowe typu RWF, przystosowane do obciążeń w zakresie 0-13 kg, 9-18 kg i 15-36 kg. Zapraszamy do naszego sklepu online, a także do salonu w Krakowie. Zapewniamy profesjonalną obsługę i korzystne ceny.

Najlepsze produkty dla dzieci

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem dobrze wiemy, że zakup wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego to dla rodziców bardzo odpowiedzialna decyzja. Chodzi przecież o zdrowie i bezpieczeństwo ich pociech. W tym przypadku nie może być mowy o błędach. W naszym sklepie w Krakowie oferujemy najwyższej jakości wózki i foteliki dziecięce, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi oraz pochodzą wyłącznie od zaufanych producentów.

Atrakcyjne warunki sprzedaży online

Czy wózek dziecięcy, zamówiony w naszym sklepie internetowym, nie spełnił Twoich oczekiwań? Nie musisz go odsyłać! Rodzice z Krakowa, którzy dokonali zakupu wózka dziecięcego w naszym sklepie online, mają prawo zwrócić zakup w ciągu 100 dni. Żaden inny sklep internetowy z wyposażeniem dla dzieci nie oferuje tak korzystnych warunków. Towar, aby został przyjęty, nie może być wcześniej używany.

Zanim dziecko przyjdzie na świat

Specjalnie dla klientów z Krakowa wprowadziliśmy możliwość rezerwacji wybranego wózka dziecięcego, fotelika samochodowego czy innego sprzętu dla dziecka. O najważniejszych rzeczach warto myśleć z wyprzedzeniem. Rodzice mogą u nas zamówić wybrany wózek czy fotelik samochodowy, nawet jeśli maluch nie przyszedł jeszcze na świat.

Poprawny montaż fotelika - pewność bezpiecznej podróży

Nie tylko dostarczamy wózek dziecięcy lub fotelik samochodowy pod wskazany adres w Krakowie, ale też oferujemy fachową pomoc przy montażu tego drugiego. Dobrze zamontowany fotelik samochodowy to pewność bezpiecznej i spokojnej podróży. Warto powierzyć to zadanie naszym specjalistom, ponieważ są w swoim fachu najlepsi w Polsce.

sklep z wózkami w Krakowie foteliki samochodowe Kraków sklep BoboWózki Kraków

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Kraków

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.