+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Gdańsku

Sklep z wózkami Gdańsk

BoboWózki - Gdańsk

ul. Łostowicka 4,
80-121 Gdańsk
(przy skrzyżowaniu Łostowickiej z Kartuską)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9:00-18:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 504 968 360

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Gdańsk

Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dostępne w naszym sklepie internetowym, a także w stacjonarnym salonie w Gdańsku to propozycja dla osób, które chcą zapewnić swoim dzieciom jak największe bezpieczeństwo oraz wygodę. W bogatej ofercie klienci znajdą między innymi wózki wielofunkcyjne, 3w1, spacerowe i głęboko spacerowe czy wózki dziecięce bliźniacze. Jako salon BoboWózki Gdańsk dostarczamy też dziecięce foteliki samochodowe, w tym nowoczesne modele z serii RWF. Są one przystosowane dla dzieci o wadze mieszczącej się w następujących zakresach: 0-13kg, 9-18kg lub 15-36kg. Bezpieczna podróż lub spacer z dzieckiem po Gdańsku? Wszystko staje się możliwe dzięki naszym wózkom i fotelikom. Zapraszamy na wygodne zakupy online w korzystnej cenie. A jeśli jesteś na miejscu, zabierz dziecko na wycieczkę i odwiedź salon wózków dziecięcych w Gdańsku. W ten sposób wybierzesz dokładnie taki produkt z naszej oferty, który stuprocentowo spełni Twoje oczekiwania. Postaw w ten sposób na bezpieczeństwo, zwłaszcza wybierając foteliki samochodowe. Gdańsk, dzięki obecności salonu, to doskonałe miejsce do profesjonalnego doboru idealnego fotelika.

Profesjonalizm z myślą o najmłodszych

Nasze działania są skoncentrowane na tym, aby każdy rodzic z Gdańska mógł zapewnić najlepsze wyposażenie dla swojej pociechy. Na tym skupiamy się w sklepie BoboWózki. Gdańsk to miasto, w którym samodzielnie obejrzysz nasze produkty. Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dla dzieci pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. A wszystko z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych. Odwiedź sklep dla dzieci – Gdańsk to doskonałe miasto, aby dobrać dla pociechy najbezpieczniejsze i jednocześnie najmodniejsze wyposażenie.

Elastyczne zakupy

Specjalnie dla naszych klientów z Gdańska wprowadziliśmy wygodną i praktyczną możliwość zwrotu zakupów dokonanych online w ciągu 100 dni. Okazało się, że chcesz wymienić wózki dziecięce? Wystarczy, że z jakiegoś powodu nie spełnia Twoich oczekiwań. Zgłoś się wówczas do obsługi prowadzącej sklep dla dzieci. Pamiętaj, aby okazać dowód zakupu. Oddawany przez Ciebie wózek nie powinien mieć uszkodzeń i być używany.

Rezerwacja wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego

Rodzice z Gdańska, którym zależy na tym, by w chwili narodzin dziecka wszystko było już przygotowane, mogą skorzystać z atrakcyjnej opcji BoboRezerwacje w sklepie internetowym BoboWózki. Gdańsk jest jednym z miast, w których potem można odebrać zamówiony produkt. Wystarczy złożyć zamówienie na konkretny wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy dla dziecka i odebrać zakup w dogodnym dla siebie momencie. To doskonała opcja dla rodziców, którzy mają już upatrzone wózki dziecięce. Gdańsk to jeden z punktów odbioru, szczególnie komfortowego po narodzinach dziecka.

Pomoc przy montażu fotelika samochodowego

Oferujemy dostawę wózka czy fotelika dziecięcego pod wybrany adres w Gdańsku. To szczególnie ważne dla tych rodziców, którzy z powodu braku fotelika nie mogą wybrać się w podróż do salonu z dzieckiem. To jednak nie wszystkie oferowane przez nas usługi! W przypadku fotelika samochodowego dla dziecka oferujemy także fachowe wsparcie przy doborze. Wszystko po to, aby mieć pewność, że rodzice wybierają najbezpieczniejsze i najlepiej dopasowane foteliki samochodowe. Gdańsk jest miastem, w którym zapewniamy pomocy przy montażu w samochodzie. Zapraszamy do kontaktu!

BoboWózki Gdańsk wózki dziecięce Gdańsk foteliki samochodowe Gdańsk

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Gdańsk

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up