+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Gdańsku

Sklep z wózkami Gdańsk

BoboWózki - Gdańsk

ul. Łostowicka 4,
80-121 Gdańsk
(przy skrzyżowaniu Łostowickiej z Kartuską)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 9:00-18:00,
Sob. 10:00-18:00

Kontakt telefoniczny:
+48 504 968 360

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Gdańsk

Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dostępne w naszym sklepie internetowym, a także w stacjonarnym salonie w Gdańsku to propozycja dla osób, które chcą zapewnić swoim dzieciom jak największe bezpieczeństwo oraz wygodę. W bogatej ofercie klienci znajdą między innymi wózki wielofunkcyjne, 3w1, spacerowe i głęboko spacerowe czy bliźniacze modele wózków dla dzieci Posiadamy też dziecięce foteliki samochodowe, w tym nowoczesne modele z serii RWF. Są one przystosowane dla dzieci o wadze mieszczącej się w następujących zakresach: 0-13kg, 9-18kg lub 15-36kg. Bezpieczna podróż lub spacer z dzieckiem po Gdańsku? Wszystko to staje się możliwe dzięki naszym wózkom i fotelikom. Zapraszamy na wygodne zakupy online w korzystnej cenie.

Profesjonalizm z myślą o najmłodszych

Nasze działania są skoncentrowane na tym, aby każdy rodzic z Gdańska mógł zapewnić najlepsze wyposażenie dla swojej pociechy. Wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe dla dzieci pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Jesteśmy profesjonalistami i współpracujemy z profesjonalistami. A wszystko z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie najmłodszych.

Elastyczne zakupy

Specjalnie dla naszych klientów z Gdańska wprowadziliśmy wygodną i praktyczną możliwość zwrotu zakupów, dokonanych online, w ciągu 100 dni. Jeśli okaże się, że wózek dziecięcy nie spełnia oczekiwań, można dokonać bezpłatnego zwrotu, pod warunkiem, że produkt nie jest używany i nie posiada uszkodzeń.

Rezerwacja wózka dziecięcego lub fotelika samochodowego

Rodzice z Gdańska, którym zależy na tym, by w chwili narodzin dziecka wszystko było już przygotowane, mogą skorzystać w naszym sklepie online z atrakcyjnej opcji BoboRezerwacje. Wystarczy złożyć zamówienie na konkretny wózek dziecięcy czy fotelik samochodowy dla dziecka i odebrać zakup w dogodnym dla siebie momencie.

Pomoc przy montażu fotelika samochodowego

Oferujemy dostawę wózka czy fotelika dziecięcego pod wybrany adres w Gdańsku. W przypadku fotelika samochodowego dla dziecka oferujemy także fachowe wsparcie przy jego montażu w aucie. Zapraszamy do kontaktu!

BoboWózki Gdańsk wózki dziecięce Gdańsk foteliki samochodowe Gdańsk

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Gdańsk

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.