+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Espiro

Jeśli szukasz gondoli lub spacerówki wyprodukowanej w Polsce, poznaj markę Espiro. Wózki dla dzieci tworzy z pasją od ponad 25 lat, czego efektem jest ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. „Designed to move”, czyli „zaprojektowane do ruchu” to hasło, które przyświeca Espiro. Wózki dziecięce i inne produkty dla dzieci są stworzone, by ułatwiać rodzicom codzienną opiekę nad ich pociechami. Dzięki temu jeszcze bardziej możesz odczuwać radość z rodzicielstwa, bez obaw o bezpieczeństwo swojego maluszka w tak ważnym atrybucie każdego rodzica jakim jest wózek. Rozwiązania stosowane w wózkach są nowoczesne, proste w obsłudze i funkcjonalne.

...

Wszystkie modele posiadają niezbędne certyfikaty, świadczące o tym, że każdy wózek Espiro 3w1, spacerówka Espiro, czy fotelik, został wyprodukowany według wysokich standardów i wszelkich wymaganych norm bezpieczeństwa. Markę Espiro tworzą specjaliści, którzy jednocześnie sami są rodzicami, dlatego doskonale rozumieją potrzeby każdego, kto spodziewa się dziecka lub niedawno powitał je na świecie. Dzięki temu, produkty Espiro – wózki, foteliki oraz inne akcesoria odpowiadają na indywidualne potrzeby maluchów i ich rodziców.

O jakość wykonania dba zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce. Każdego roku na rynku pojawia się nowa kolekcja Espiro. Wózki o nowoczesnym, modnym designie są nie tylko bezpieczne i wygodne dla dziecka oraz rodziców, ale także atrakcyjne wizualnie. Te wszystkie zalety sprawiają, że każdy spacer jest okazją do odkrywania świata razem z dzieckiem, bez zbędnych zmartwień o kwestie związane z przemieszczaniem. Wybrany wózek Espiro 3w1, czy nawet spacerówka rozkładana do pozycji leżącej, jest przystosowana do przewożenia maluszków od dnia narodzin.

Wózek Espiro – gwarancja bezpieczeństwa i maksymalnego komfortu

Każdy fotelik samochodowy oraz wózek Espiro, zanim trafi do Ciebie, przechodzi surowe kontrole pod kątem bezpieczeństwa. To daje pewność, że produkt, który otrzymujesz, jest dokładnie sprawdzony i godny zaufania. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie marki Espiro – wózek spacerowy o lekkiej konstrukcji, lub zestaw 3w1 wózek głęboko spacerowy z gondolą i fotelikiem samochodowym. Wybór należy do Ciebie, jednak zanim go podejmiesz, poznaj cechy każdego z elementów.

Wszystkie wózki Espiro wyróżnia oryginalny design, stworzony przez profesjonalistów, takich jak projektanci, inżynierowie i specjaliści do spraw stosowanych materiałów. Kolor jest bardzo istotną, choć nie jedyną kwestią, którą trzeba wziąć pod uwagę. Prace nad ostatecznym kształtem, formą i parametrami użytych tkanin to długotrwały proces. Jego efektem są wózki o wyglądzie odzwierciedlającym światowe trendy.

Marka Espiro przygotowała dla rodziców i dzieci duży wybór wózków 3w1, spacerowych, a także fotelików samochodowych. Dowiedz się, co je wyróżnia i poznaj wszystkie zastosowane w nich udogodnienia oraz innowacje. Każdy wózek 3w1 oraz spacerówka Espiro posiada stabilny stelaż o wysokiej nośności. To pozwala na przewożenie starszych dzieci o wadze do 22 kg, podczas gdy wózki produkowane przez konkurencyjne firmy, mają najczęściej zakres do 15 kg.

W wielu modelach budka wyposażona jest w materiał z filtrem SPF50, który chroni maluszka przed promieniowaniem słonecznym. Zarówno gondola, jak i spacerówka Espiro, w której zastosowano to rozwiązanie, zapewni bezpieczne spacery o każdej porze roku, gdy dopisuje słoneczna pogoda.

Każdy, kto zaufa polskiej marce i wybierze dla swojego dziecka wózek Espiro, na pewno się nie zawiedzie. Specjaliści dokładają wszelkich starań, by w ręce rodziców trafiały tylko produkty najwyższej jakości.

Wielofunkcyjny zestaw 3w1 i wózek spacerowy Espiro – nowoczesne modele dla rodziców niemowląt i starszaków

Wielu rodziców zastanawia się, co będzie lepsze dla maluszka od urodzenia – wózek Espiro 3w1, na który składa się gondola, spacerówka Espiro oraz fotelik samochodowy, czy oddzielny wózek spacerowy. Espiro posiada w swoim asortymencie spacerówki przystosowane do przewożenia noworodków, jednak większość rodziców nowo narodzonych niemowląt, woli przemieszczać się z gondolą, a dopiero gdy maluszek nauczy się samodzielnie siedzieć, zamontować siedzisko spacerowe. Małe dzieci, które zaczynają dopiero obserwować świat z pozycji siedzącej, wolą na początku mieć kontakt wzrokowy z rodzicem. To daje im poczucie bezpieczeństwa i ośmiela do poznawania otoczenia. Każdy wielofunkcyjny wózek Espiro typu 3w1 pozwala na wpięcie siedziska zarówno przodem do rodzica, jak i do kierunku jazdy. Dzięki temu możesz na bieżąco reagować na potrzeby Twojego maluszka.

Rodzicom, którzy szukają lekkiej spacerówki dla nieco starszego dziecka, również naprzeciw wychodzi marka Espiro. Wózek spacerowy waży mniej niż gondola i posiada łatwy system składania. Jest niezwykle zwrotny i świetnie sprawdzi się zarówno na spacerze, jak i w podróży.

Każdy wózek spacerowy Espiro bardzo dobrze radzi sobie na różnych rodzajach podłoża. Nie tylko w mieście możesz cieszyć się komfortowymi przechadzkami z maluszkiem! O Waszą wspólną wygodę zadba Espiro. Wózek spacerowy, czy modele wózków 3w1 – wybór należy do Ciebie, jednak niezależnie od tego, na jaki produkt się zdecydujesz, zaskoczy Cię wysoki komfort jego użytkowania.

Zobacz również: wózki Tako Junama, wózki Camarelo, wózki Navington, Cybex Priam 2.0, wózki Bebetto

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up