+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki Mountain Buggy

Mountain Buggy swój początek datuje na rok 1992, kiedy to ojciec potrzebował wózka, który bez trudu pokona wymagające nowozelandzkie tereny górskie. Jednocześnie wózka, który będzie bezpieczny i wygodny dla dziecka, ale także komfortowy dla rodzica. I tak dzięki precyzji, technice, wyobraźni i umiejętnościom producenta powstała marka Mountain Buggy, która już teraz staje się legendą. Producent specjalizuje się w tworzeniu bardzo solidnych i wytrzymałych wózków dziecięcych, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach i nawet na najbardziej ekstremalnych terenach. Dzięki temu zostawiają konkurencję daleko w tyle.

Zakres cenowy
157zł
5743zł

Wózki dziecięce dla których limit jest nieznany

Wielofunkcyjne wózki Mountain Buggy są bardzo wytrzymałe, a przy tym w pełni bezpieczne dla dziecka, co jest najważniejsze dla producenta i oczywiście dla rodziców. Zwracają także uwagę swoją oryginalnością. W bogatym asortymencie znajdują się następujące serie: Duet 3, Swift, Terrain, Urban. Każda z nich oznacza komfort dla dziecka oraz spokój dla rodzica. Wśród wózków dziecięcych Mountain Buggy przeważają modele głęboko spacerowe, które mogą występować w zestawie z fotelikiem samochodowym czy hulajnogą.

RedDot to nagroda ważna dla każdego producenta - nie tylko wózków, czy wszelakich akcesoriów dla dzieci. Znana na całym świecie Czerwona Kropka cenna jest także dla producentów mebli, elektroniki, a nawet dla producentów wszelkiego rodzaju opakowań. Firma Mountain Buggy może pochwalić się dwiema nagrodami RedDot. Pierwszą z nich otrzymał wózek urban jungle, który ma niezwykle duże możliwe obciążenie - nawet do 35 kg, do tego prowadzi się go niezwykle lekko i sprawnie. Drugim nagrodzonym RedDot wózkiem jest model nano - po złożeniu staje się niezwykle kompaktowy, a do tego jest bardzo lekki, co przekłada się na łatwość jego prowadzenia. W naszej ofercie online są one dostępne w atrakcyjnej cenie.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Phil&Teds, wózki Bebetto, wózki Tako, wózki Baby Jogger

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.