+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Mountain Buggy

Marka Mountain Buggy swój początek datuje na rok 1992, kiedy to ojciec potrzebował wózka, który bez trudu pokona wymagające nowozelandzkie tereny górskie. Jednocześnie wózka, który będzie bezpieczny i wygodny dla dziecka, ale także komfortowy dla rodzica. I tak dzięki precyzji, technice, wyobraźni i umiejętnościom producenta powstała marka Mountain Buggy, która już teraz staje się legendą. Producent specjalizuje się w tworzeniu bardzo solidnych i wytrzymałych wózków dziecięcych, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach i nawet na najbardziej ekstremalnych terenach. Dzięki temu zostawiają konkurencję daleko w tyle.

...

Wózek dziecięce Mountain Buggy − odpowiedź na potrzeby rodzica

Nowozelandzka firma Mountain Buggy powstała z potrzeby chwili. Jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które spędzają aktywnie czas z dziećmi i chcą czuć się wówczas komfortowo. Oferuje nie tylko wygodę użytkowania, ale również odpowiednią przestrzeń dla dziecka oraz jego bezpieczeństwo w trakcie podróży w różnych konfiguracjach.

Firma Mountain Buggy w swoich produktach stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Każdy wózek Mountain Buggy został przygotowany w zgodzie z najnowszymi technologiami, co sprawia, że jest trwały, ale również bardzo wygodny w użytkowaniu przez rodziców. Firma oferuje rozwiązania zarówno dla rodziców jedynaków, jak również dzieci urodzonych w ciążach mnogich.

Producent Mountain Buggy aktywnie działa w akcjach charytatywnych. Przez ponad 20 lat swojego funkcjonowania firma przekazała wiele sztuk sprzętów do domów potrzebujących, a także organizacji zajmujących się dziećmi. Dodatkowo producent wózków dziecięcych Mountain Buggy regularnie wspiera również lokalne organizacje oraz zbiórki, oferując ogromne sumy potrzebującym dzieciom z Australii i Nowej Zelandii.

Poznaj produkty Mountain Buggy

Oferta firmy Mountain Buggy w sklepie BoboWózki obejmuje wiele różnych modeli w ciekawych i atrakcyjnych wersjach kolorystycznych. Każdy wózek dla dziecka ma nieco inne zastosowanie, a wszechstronny wybór modeli oraz zestawów sprawia, że bez trudu dobierzesz produkt odpowiedni do swoich potrzeb.

Wózek Mountain Buggy dostępny jest przede wszystkim w wersji 2w1. Oznacza to, że zestaw obejmuje praktyczną, składaną, lekką ramę, do której dołączone są dwa rodzaje siedzisk. Pierwsze element nadwozia to po prostu głęboka gondola, która umożliwia wygodne spacery z małym dzieckiem − noworodkiem lub niemowlęciem, które jeszcze nie siedzi. Druga opcja to wózek spacerówka Mountain Buggy, którą stworzysz, montując zamiast gondoli siedzisko spacerowe.

Alternatywnym rozwiązaniem są zestawy wózka 3w1. W takim przypadku wózek dziecięcy Mountain Buggy zawiera to, co w przypadku modelu 2w1, czyli ramę oraz dwa rodzaje siedzisk dla dzieci w różnym wieku. Dodatkowo komplet jest wzbogacony również o pierwszy fotelik samochodowy w formie nosidełka. Nadaje się on dla noworodków oraz szczególnie małych niemowląt. Może być on użytkowany zazwyczaj do okolic pierwszych urodzin dziecka.

Aby w pełni korzystać z funkcjonalności takiego zestawu wózka 3w1, sprawdź, czy fotelik samochodowy ma adaptery, które pozwoliłyby na wpięcie go do ramy wózka. W ten sposób firma Mountain Buggy znacznie ułatwia załatwianie sprawunków, takich jak szybkie zakupy, na które trzeba dojechać samochodem, czy szczepienie dziecka. Jeśli adaptera nie ma w zestawie, bez trudu kupisz go jako osobny dodatek.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Kinderkraft, wózki Bebetto, wózki Tako, wózki Baby Jogger

Jeżeli Twoje dziecko wyrosło już z wózka głębokiego i szukasz dla niego rozwiązania na spacery w pozycji siedzącej, dobrym wyborem będzie wózek spacerówka Mountain Buggy. Firma udostępnia kilka modeli wózków spacerowych, które świetnie sprawdzą się zwłaszcza w przypadku osób często podróżujących. Większość tych produktów składa się do niewielkich rozmiarów, co sprawia, że łatwo możesz je przenieść albo przechować na przykład w szafie czy w bagażniku samochodu.

Każdy wózek Mountain Buggy jest dostępny zarówno w wersji pojedynczej, jak również podwójnej − przeznaczonej dla bliźniąt lub dla dzieci urodzonych z małą różnicą wiekową, na przykład rok po roku. Rozmaite konstrukcje wózków dziecięcych sprawiają, że bez trudu możesz zdecydować się na model dopasowany do Twoich potrzeb.

Ciekawą alternatywą dla wózków rok po roku są specjalne dostawki. Umożliwiają one podłączenie się do ramy wózka dziecięcego, a następnie przewóz starszego dziecka na przykład na specjalnej hulajnodze. Osobne akcesorium stanowi specjalny jeździk, który będzie idealny, gdy w spacerze uczestniczy dwoje rodziców i dwoje dzieci w różnym wieku.

Do wszystkich wózków Mountain Buggy możesz dobrać praktyczne akcesoria. Są to na przykład torby, które umożliwiają schowanie przedmiotów niezbędnych podczas spacerów, takich jak zapas pieluch. Jako dodatek możesz wybrać też jedną z wielu osłon przeznaczonych głównie do wózków spacerowych.

U kogo sprawdzi się wózek dziecięcy Mountain Buggy?

Wózek Mountain Buggy dopasujesz dokładnie do swoich potrzeb. Możesz wybrać typowo miejski, niewielki model, który poradzi sobie na chodnikach lub taki, który jest dostosowany do poruszania się po bardziej nierównym, nieutwardzonym terenie.

Pojedyncze modele są zazwyczaj wyposażone w trzy duże koła, aby ułatwić Ci prowadzenie wózka. Pozwoli Ci to na szybki powrót do formy i uprawianie aktywności fizycznej podczas spaceru z dzieckiem. Doskonała amortyzacja sprawia, że wózek dziecięcy Mountain Buggy doskonale sprawdza się na łonie natury, gdzie potrzebne jest odpowiednie izolowanie od wstrząsów spowodowanych nierównym podłożem. Prowadzi się go bardzo wygodnie, co zwiększa kontrolę przy większych prędkościach.

Wózek Mountain Buggy to ciekawe rozwiązanie, jeżeli zależy Ci również na atrakcyjnym wzornictwie. Stonowane, przyjemne dla oka barwy świetnie nadają się dla dzieci obojga płci. Stylowy design w połączeniu z praktycznymi rozwiązaniami technologicznymi sprawia, że wózki dziecięce tej marki wyróżniają się spośród innych − oczywiście na plus!

Wózki dziecięce dla których limit jest nieznany

Wielofunkcyjne wózki Mountain Buggy są bardzo wytrzymałe, a przy tym w pełni bezpieczne dla dziecka, co jest najważniejsze dla producenta i oczywiście dla rodziców. Zwracają także uwagę swoją oryginalnością. W bogatym asortymencie znajdują się następujące serie: Duet 3, Swift, Terrain, Urban. Każda z nich oznacza komfort dla dziecka oraz spokój dla rodzica. Wśród wózków dziecięcych Mountain Buggy przeważają modele głęboko spacerowe, które mogą występować w zestawie z fotelikiem samochodowym czy hulajnogą.

RedDot to nagroda ważna dla każdego producenta - nie tylko wózków, czy wszelakich akcesoriów dla dzieci. Znana na całym świecie Czerwona Kropka cenna jest także dla producentów mebli, elektroniki, a nawet dla producentów wszelkiego rodzaju opakowań. Firma Mountain Buggy może pochwalić się dwiema nagrodami RedDot. Pierwszą z nich otrzymał wózek urban jungle, który ma niezwykle duże możliwe obciążenie - nawet do 35 kg, do tego prowadzi się go niezwykle lekko i sprawnie. Drugim nagrodzonym RedDot wózkiem jest model nano - po złożeniu staje się niezwykle kompaktowy, a do tego jest bardzo lekki, co przekłada się na łatwość jego prowadzenia. W naszej ofercie online są one dostępne w atrakcyjnej cenie.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up