+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

X-lander

Marka X-lander została stworzona z myślą o rodzicach, spodziewających się dziecka oraz tych, którzy niedawno powitali na świecie nowego członka rodziny. Każdy, kto uwielbia spacery, aktywność na świeżym powietrzu i podróże, potrzebuje odpowiedniego wózka, by komfortowo przemieszczać się z maluszkiem. X-lander od lat wsłuchuje się w indywidualne potrzeby rodziców i ich pociech, czego efektem są coraz nowocześniejsze wózki dziecięce. Produkty X-lander gwarantują bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka, a dodatkowo są niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Gdy wypróbujesz swój nowy wózek X-lander, nie zechcesz zamienić go na żaden inny!

...

Wózki dla dzieci X-lander na każdy teren

Firma pragnie dotrzymać kroku swoim klientom, podczas ich wspólnego przemierzania świata z rozwijającym się dzieckiem. To właśnie dlatego, projektanci kolejnych, nowych modeli X-lander, podchodzą kompleksowo do całego procesu produkcji. Nie liczy się tylko modny design, jaki mają wózki dziecięce X-lander, ale także bezpieczeństwo, które również są w stanie zapewnić przewożonym maluszkom. To wszystko dzięki konsultacjom z ekspertami, wielu wewnętrznym i niezależnym testom oraz kontrolom linii produkcyjnej.

Każdy wózek X-lander spełnia wysokie normy bezpieczeństwa i posiada certyfikat z oznaczeniem potwierdzającym jego przebadane cechy. Warto zaufać polskiej marce z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu nowoczesnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie modeli, zarówno wózków głębokich, spacerowych, jak i podwójnych dla bliźniąt X-Double.

Wózki dziecięce X-lander – wygoda i funkcjonalność

Marka X-lander nie ukrywa, że inspiracją do działania i tworzenia coraz bardziej nowoczesnych wózków jest rodzina, a dokładniej wspólne, aktywne spędzanie czasu. Za cel firma obrała sobie umożliwianie i ułatwianie rodzicom przemieszczania się z małym dzieckiem, już od dnia jego narodzin. Wózki dziecięce X-lander to szeroki wybór zestawów 3w1, spacerówek oraz akcesoriów, niezbędnych podczas spacerów i podróży. Każdy element wyróżnia się elegancką kolorystyką, wysoką jakością wykonania i bogactwem innowacyjnych rozwiązań.

Wózki w zestawach 3w1 dają możliwość zmiany gondoli na siedzisko spacerowe w dowolnym momencie. Kiedy Twój maluch nauczy się samodzielnie siedzieć, będzie miał ochotę poznawać świat, dlatego każdy wózek X-lander posiada opcję zamontowania siedziska spacerówki przodem do rodzica lub do kierunku jazdy. To idealny przykład tego, jak marka reaguje na zmieniające się potrzeby rosnącego malucha.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Roan, wózki Peg Perego, wózki Maxi Cosi, wózki Cosatto

Za pomocą specjalnych adapterów, do stelaża można także wpiąć fotelik samochodowy z zestawu. Dzięki temu nie musisz budzić niemowlęcia, które zasnęło podczas jazdy – wystarczy delikatnie wyjąć fotelik z auta i zamontować na ramie wózka. To praktyczne rozwiązanie jest bardzo cenione przez tysiące rodziców małych dzieci.

Na uwagę zasługują zwłaszcza zwrotne i nowoczesne spacerówki. Każdy wózek spacerowy X-lander posiada szereg wbudowanych udogodnień, które czynią wspólne wyjście z domu niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Marka udowadnia, że uprawianie sporu podczas spaceru dzieckiem jest możliwe. Wystarczy odpowiednia spacerówka X-lander i śmiało możesz ustanawiać nowe rekordy wraz ze swoim małym trenerem!

A na rodziców, których los obdarował podwójnym szczęściem, czeka specjalnie zaprojektowany bliźniaczy wózek spacerowy X-lander. Nie jest to zwykła spacerówka – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, tym modelem można przewozić także noworodki. Każdy wózek X-lander pomaga młodym rodzicom otworzyć się na nowe możliwości wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Spacery to najlepszy sposób na rozbudzanie dziecięcej wyobraźni i ciekawości świata!

Wózek X-lander – mądry wybór nowoczesnych rodziców

Zarówno gondola jak i wózek spacerowy X-lander to niezbędne elementy wyprawki dla niemowlęcia, niezależnie od tego, czy przyjdzie ono na świat zimą, czy latem. Spacery są konieczne, by maluch mógł się zdrowo rozwijać, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni wózek, jeszcze przed narodzinami dziecka. Dzięki temu pierwsze wspólne wyjście będzie bezpieczne i komfortowe, a rodzice skupią się tylko na przeżywaniu radości i budowaniu wspomnień z tego wyjątkowego, rodzinnego spaceru.

Na początek przyda się wózek głęboki, w którym można przewozić niemowlęta w pozycji leżącej. Dopiero gdy dziecko nauczy się samodzielnie siedzieć, będzie Ci potrzebna spacerówka X-lander. Zestaw 3w1 to najlepsze rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców, ponieważ zawiera elementy niezbędne w pierwszych trzech latach życia każdego malucha.

Jeśli Twoje dziecko zakończyło właśnie etap podróżowania w gondoli i szukasz zwrotnego, nowoczesnego wózka spacerowego, z pewnością znajdziesz go w ofercie polskiego producenta. Każda spacerówka X-lander bez problemu pokona nie tylko miejskie drogi, a dodatkowo umożliwi Ci jogging w towarzystwie Twojego dziecka.

Zaufaj polskiej marce, która projektuje wózki dziecięce od trzech pokoleń. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiada X-lander, to gwarancja bezpieczeństwa i wygody przewożenia nawet najmniejszych dzieci.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up