+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Gnieźnie

BoboWózki Gniezno

BoboWózki - Gniezno

ul. Grunwaldzka 2,
62-200 Gniezno

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 11:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 536 32 19 24

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Gniezno

W asortymencie naszego sklepu internetowego rodzice z Gnieźnie znajdą bogaty wybór produktów pozwalających stworzyć solidną wyprawkę dla dziecka. Są to przede wszystkim wózki dziecięce, a także foteliki samochodowe. Gniezno to także miasto, w którym znajdziesz stacjonarny salon sprzedaży. W różnorodnej ofercie wózków w salonie BoboWózki Gniezno znajdują się modele bliźniacze, spacerowe i głęboko spacerowe, wielofunkcyjne, a także wózki dziecięce z serii 3w1. W naszym sklepie online można kupić także solidne i bezpieczne foteliki RWF, podzielone według kryterium masy ciała dziecka: 0-13kg, 9-18kg oraz 15-36kg. Zarówno wózki, jak i foteliki samochodowe dla dzieci gwarantują maluchom wygodę, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Cały ten asortyment wypełnia sklep dla dzieci. Gniezno to miasto, w którym znajdziesz go w wersji stacjonarnej. Oferujemy najwyższą jakość i korzystne ceny. Odwiedź nas i wybierz najlepsze produkty dla swojej pociechy.

Profesjonalizm: klucz do sukcesu

Nasz sukces to zasługa zarówno pracy, jak i pasji. To właśnie ich połączenie pozwala nam na w pełni profesjonalne działania w ramach sklepu internetowego i salonu BoboWózki Gniezno. Jesteśmy fachowcami i tylko z takimi firmami współpracujemy. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby klienci z Gniezna mieli możliwość zakupu najlepszego wózka dziecięcego czy fotelika samochodowego. Jeśli interesuje Cię profesjonalny salon wózków dziecięcych, Gniezno to miasto, w którym zdecydowanie go znajdziesz!

Możliwość i warunki zwrotu towaru

Klienci z Gniezna, którzy kupili konkretny wózek dziecięcy w naszym sklepie internetowym, a następnie uznali, że jednak nie spełnia on ich wymagań, mają prawo do zwrotu. Zwrócić można wszystkie nieużywane wózki dziecięce. Okres, w którym można dokonać zwrotu, wynosi 100 dni. Przy okazji dokonywania zwrotu zamówienia możesz też odwiedzić sklep dla dzieci w Gnieźnie. Gniezno to miejsce, w którym znajdziesz bogaty asortyment, umożliwiający dokonanie praktycznych i sprawdzonych zakupów.

Szansa zarezerwowania wybranych produktów dziecięcych

Rodzice z Gniezna, którzy są zainteresowani naszą ofertą wózków i fotelików dziecięcych mają teraz możliwość dokonania BoboRezerwacji wybranych modeli. BoboRezerwacja to praktyczna i wygodna usługa, która zagwarantuje dostępność produktu w wybranym przez klienta dniu. To świetny sposób, aby kupić wcześniej wózki dziecięce. Gniezno z salonem stacjonarnym zagwarantuje Ci odbiór w czasie, którym sam określisz, nawet tego samego dnia, w którym narodzi się dziecko.

Sprawnie i fachowo: montaż fotelika

W salonie BoboWózki Gniezno otrzymasz nie tylko profesjonalne doradztwo, ale też pomoc przy zamocowaniu fotelika. Poprawny montaż dziecięcego fotelika samochodowego, zwłaszcza modelu RWF, to podstawa bezpiecznej podróży z maluchem, czy to w obrębie Gniezna, czy poza jej granicami. W każdej chwili służymy profesjonalnym wsparciem naszym klientom, którzy chcą zamontować foteliki samochodowe. Gniezno z punktem stacjonarnym udostępnia usługę montażu przeprowadzanego przez fachowców. W efekcie wyjedziesz z salonu z prawidłowo dopasowanym do Twojego auta, a także właściwie zamocowanym fotelikiem. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu Twojego dziecka!

Sklep z wózkami w Gnieźnie Gniezno BoboWózki salon Foteliki samochodowe Gniezno

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Gniezno

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up