+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Rowerki trójkołowe


Rowerki trójkołowe

Rowerek trójkołowy łączy zalety wózka spacerowego i dwóch kółek dla najmłodszych. To pojazd, który łatwo dopasować do potrzeb małego podróżnika. Pociecha będzie miała mnóstwo frajdy z każdego spaceru, a przy okazji zacznie uczyć się pedałowania. Gdy się zmęczy, wygodne siedzisko z budką pozwoli jej odpocząć. Oparcie możesz regulować, więc dopasujesz je do potrzeb malca. Gdy będzie chciał się zdrzemnąć, zapewnisz mu do tego idealną pozycję. Rowerki występują w różnych wariantach kolorystycznych. Do wyboru masz uniwersalną szarość, a także ciemną zieleń. Jako rowerek trójkołowy dla dziewczynki doskonale sprawdzi się model z różowym materiałem obiciowym. Wybieraj spośród produktów od sprawdzonych marek, np. Kinderkraft.

...

Rowerek trójkołowy – odkryj jego zalety

Pojazdy są bezpieczne dla maluszka. Podobnie jak w spacerówkach znajdziesz w nich regulowane pasy z miękkimi nakładkami. Chronią przed wypadnięciem z siedziska. Są miękkie, dlatego nawet podczas długiej wycieczki nie wywołują dyskomfortu u maluszka. Rowerek trójkołowy jest też wyposażony w barierkę – to dodatkowe zabezpieczenie przed niespodziewanym wypadnięciem z wózka. Zaletą pojazdów są wytrzymałe koła. Te z poliuretanu cechują się odpornością na przebicie. Możesz zdecydować się na model, którego koła nie wymagają pompowania. Pojazdy są wykonywane z solidnych materiałów. Możesz postawić na model z lekką ramą ze stopu magnezu, odporną na korozję. Rowerek ma budkę, dzięki której osłoni Twoją pociechę przed wiatrem. Możesz regulować kąt nachylenia elementu, żeby maluszek zawsze pozostawał w cieniu. Znajdziesz tu modele z okienkiem w budce, przez które możesz łatwo kontrolować, co robi pociecha. Rowerek w trójkołowej wersji rośnie razem z dzieckiem. Twoim zadaniem jest dopasowywanie konstrukcji do zmieniających się potrzeb maluszka. W początkowych etapach korzystania z pojazdu pociecha ma szansę trenować koordynację ruchową i przygotowywać się do samodzielnej jazdy. Finalnie produkt przekształci się w lekki trójkołowiec.

Rowerki trójkołowe – od kiedy i do kiedy dzieci mogą z nich korzystać?

Rowerek dziecięcy trójkołowy sprawdzi się dla maluszków, które ukończyły 9. miesiąc życia. Żeby korzystać z tego modelu, pociecha musi potrafić dobrze siedzieć samodzielnie. Produkt rośnie razem z dzieckiem dzięki możliwości konfiguracji. Pojazd dopasujesz idealnie do potrzeb malucha – zarówno dziesięciomiesięcznego, jak i trzyletniego. Rowerek może posłużyć nawet do 5. roku życia pociechy, więc jest to zakup na lata. Produkt jest doskonałą alternatywą dla spacerówki. Możesz, podobnie jak w przypadku wózka, zdecydować się na obrócenie siedziska przodem do rodzica, gdy szkrab nie chce korzystać z funkcji rowerka, a woli mieć kontakt z rodzicem. Zabierzesz zarówno na codzienny spacer, jak i daleki, wakacyjny wyjazd taki wygodny jeździk. Rowerek trójkołowy sprawdzi się wszędzie dzięki możliwości błyskawicznego rozmontowania elementów. Kompaktowe rozmiary pozwolą Ci spakować pojazd do bagażnika samochodu. Złożony rowerek zmieścisz również w szafie. Maluch będzie korzystać z pojazdu na różne sposoby. Na początku może oprzeć nóżki na podnóżkach przymocowanych do przedniego koła. To świetne rozwiązanie, jeśli pociecha nie dosięga jeszcze do pedałów. Następnie możesz skorzystać z funkcji wolnego koła. Dzięki niej dziecko będzie uczyć się pedałowania bez wprawiania rowerka w ruch. To Ty będziesz mieć kontrolę nad pojazdem. Gdy maluch okaże się gotowy, oddasz mu władzę nad kierownicą. Są tu modele, których rączki pokryto antypoślizgowym materiałem. Zapewnia on maluszkowi pewny chwyt, a to szczególnie ważne w początkowych etapach nauki.

Rowerek trójkołowy dla dziecka – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Zwróć uwagę na wielkość kół. To m.in. od niej będzie zależało, po jakich ścieżkach maluszek będzie mógł się poruszać. Przyjrzyj się konstrukcji budki. Świetnie, jeśli jest rozkładana na tyle, żeby dobrze chronić dziecko przed różnymi warunkami pogodowymi. Sprawdź też, z czego została wykonana. W sklepie BoboWózki czekają na Ciebie modele, które zostały pokryte hydrofobową powłoką. Taka budka jest wodoodporna, więc skutecznie zabezpiecza maluszka przed nagłą ulewą. Dodatkowo materiał może mieć filtr SPF50+, dzięki czemu powstrzyma promienie słoneczne. Jeśli zależy Ci, żeby trójkołowy rowerek był łatwy do utrzymania w czystości, sprawdź, czy można zdjąć i wyprać pokrowiec siedziska. Przydatne są kosze do przechowywania różnych przedmiotów. Możesz wybrać model, który ma pojemnik z przodu, przy kierownicy. To miejsce posłuży maluszkowi na drobiazgi. Dodatkowy kosz z tyłu przyda się na zabawki do piaskownicy.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up