+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce klasy Premium

Premium wózki wyjątkowe i o unikatowym charakterze. Wybór wśród szerokiej gamy wózków wielofunkcyjnych dla dzieci jest obecnie nie łatwy, dlatego cenna jest pomoc doświadczonego doradcy, który profesjonalnie przeprowadzi każdego Was jako rodziców przez cały proces doboru wózka dziecięcego dla swojej pociechy. Specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy najciekawsze propozycje i warte uwagi wózki dla dzieci klasy Premium. W kategorii systemów podróżnych 3w1 z fotelikami proponujemy te wózki wielofunkcyjne również w gotowych zestawach tzw. Travel System. Szczególnie w pierwszych miesiącach po urodzeniu kiedy dziecko jeszcze dużo sobie śpi spore znaczenie ma to, by wygodny fotelik bezpiecznie miał możliwość połączenia z ramą wózka, a dzięki temu do ok. 2 godzin można przewozić w nim dziecko na stelażu, bez gondoli. Czy wtedy śpiące dziecko zauważy że jest przekładane z samochodu na wózek lub odwrotnie?

...
Zakres cenowy
1719zł
11998zł

Jak dopasować wózek do swoich potrzeb?

Wśród szerokiego spektrum wózków dziecięcych mamy często możliwość wyboru pomiędzy wersjami wózka głęboką, głęboko-spacerową, jak również w zestawach, czyli tzw. Travel System. Najprostszym sposobem na właściwy wybór odpowiedniego dla siebie wózka, a przede wszystkim dla wygody swojego dziecka jest konsultacja z zaufanym i profesjonalnym doradcą. Skarbnicą informacji jest również dobrze zaopatrzony w najnowsze modele wózków, fachowy sklep internetowy który prezentuje szeroką ofertę, ma wybór modeli wielu prestiżowych marek oraz rzetelnie je prezentuje. Stale rozwijamy nasz sklep internetowy, więc serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jego ciekawymi propozycjami tak wśród wózków jak i fotelików.

Szeroki wybór dodatków do wózków dziecięcych Cybex

Poza samymi wózkami dziecięcymi niemal każdy z producentów oferuje bogatą gamę różnego rodzaju akcesoriów i dodatków do swoich wózków, które mają zwiększyć nie tylko atrakcyjność wózków, ale też również podnieść komfort oraz bezpieczeństwo dla najmłodszych, którzy będą z tych wózków korzystać. Ponieważ od wielu lat zajmujemy się i wąsko specjalizujemy w tematyce wózków dla dzieci oraz naturalnie wiążącymi się z nimi bezpiecznymi fotelikami samochodowymi - co nie co o tym już wiemy i chcemy się tym z Wami podzielić.

Zobacz również: wózki dla dzieci 3w1, wózek z fotelikiem BeSafe, wózek z fotelikiem Cybex, z fotelikiem Avionaut, wózek z Maxi Cosi

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.