+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

BeSafe

Marka BeSafe to norweski producent jednych z najbardziej znanych na świecie fotelików samochodowych dla dzieci. Foteliki samochodowe BeSafe osiągają najwyższe notowania w testach bezpieczeństwa. Foteliki BeSafe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, by kompleksowo chronić najmłodszych od pierwszych chwil ich życia. BeSafe to holistyczne podejście do ochrony niemowląt i dzieci, a także najwyższej opieki dzieci nienarodzonych. W ich ofercie znajdziesz specjalne adaptery do pasów bezpieczeństwa, które chronią kobiety w ciąży podczas przemieszczania się samochodem. Foteliki BeSafe występują we wszystkich kategoriach wagowych. Możesz znaleźć fotelik samochodowy do 18 kg, do 36 kg i takie dla najmłodszych do 13 kg. Flagowym produktem w portfolio BeSafe jest fotelik tyłem do kierunku jazdy - RWF.

...

Foteliki RWF uważane są za najbezpieczniejsze dla najmłodszych dzieci – to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na zdrowiu Twojego malucha. Jeśli szukasz produktów, które rosną wraz z dzieckiem i towarzyszą mu od urodzenia, wybierz BeSafe dla dzieci nawet do 36 kg. Foteliki dla niemowląt wyposażone są w specjalne magnesy, które przytrzymują pasy bezpieczeństwa. Możesz także zdecydować się na model z bazą Isofix, która daje pewność właściwego zamontowania fotelika. Fotelik BeSafe jest zgodny z najnowszymi normami i-Size. BeSafe to również foteliki samochodowe dla dzieci starszych, a także produkty stworzone z myślą o dzieciach niepełnosprawnych, które mają ułatwić im oraz ich rodzicom codzienne czynności.

BeSafe – foteliki, które zapewniają bezpieczeństwo

Fotelik samochodowy BeSafe to najlepszy przyjaciel Twojego dziecka, który daje pewność, że maluch bezpiecznie dotrze do celu. Ofertę otwiera fotelik BeSafe dla dzieci o wadze 0-13 kg. Foteliki RWF dla najmłodszych pozwolą Ci komfortowo przywieźć noworodka ze szpitala i opiekować się nim w pierwszych miesiącach życia. Niewątpliwą zaletą fotelików BeSafe jest baza Isofix, która stanowi część modułowego systemu fotelików. Jeśli wybierzesz BeSafe, foteliki dla starszych dzieci zamontujesz na tej samej bazie, bez konieczności nabywania całego nowego produktu. Dzięki temu foteliki BeSafe stanowią fantastyczną zgraną rodzinę produktową.

Fotelik BeSafe dla niemowląt posiada ulepszoną ochronę boczną. W zagłówku fotelika znajdują się miękkie wkładki, które podnoszą komfort użytkowania i zwiększają jego bezpieczeństwo. Fotelik dla noworodka zawiera dodatkową wkładkę. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa posiadają przyjemną w dotyku otulinę, a całość wykonana jest z wysokiej jakości pianki i odpornej na zabrudzenia tkaniny. Nosidełko BeSafe dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych. Bez trudu zapniesz je na stelażu wózka lub przeniesiesz wraz ze śpiącym dzieckiem do mieszkania dzięki ergonomicznej rączce.

Zobacz również: foteliki Cybex, foteliki Avionaut, foteliki Szczecin,foteliki Maxi Cosi

Jeśli chcesz, aby fotelik samochodowy BeSafe posłużył Twojemu dziecku przez dłuższy czas, zdecyduj się na model dla dzieci o wadze do 18 kg lub 25 kg, montowany tyłem do kierunku jazdy za pomocą pasa samochodowego lub bazy Isofix. Te foteliki samochodowe posiadają opcję regulacji ilości miejsca na nogi dziecka oraz ułożenia zagłówka. Możesz odchylić fotelik dziecięcy, by zapewnić maluchowi spokojny sen lub możliwość oglądania tego, co dzieje się za oknem. Fotelik samochodowy do 18 kg będzie Wam służył mniej więcej do czwartek roku życia dziecka.

BeSafe posiada w swojej ofercie foteliki dla najstarszych dzieci, w przedziale wagowym od 15 36 kg. Szerokość oparcia fotelika możesz regulować, dzięki czemu automatycznie zmieni się też jego wysokość. Wszystkie foteliki BeSafe posiadają ochronę boczną SIP, która zwiększa bezpieczeństwo w przypadku zderzenia bocznego. Foteliki BeSafe 15 36 kg przeznaczone są na cały okres korzystania z fotelika. Są to więc modele, które są z Wami najdłużej. Foteliki 15 36 kg zawsze są mocowane przodem do kierunku jazdy.

W ofercie marki znajduje się również fotelik samochodowy BeSafe dla dzieci niepełnosprawnych – z dodatkową poduszką i pianką na wysokości głowy, szyi, brzucha i ud. Zestaw zamyka adapter do pasów bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży oraz akcesoria, które ułatwiają transport maluszka, takie jak lusterko, ochraniacz fotelika samochodowego, osłonka przeciwsłoneczna, łącznik szelek bezpieczeństwa i znak Baby on Board. Wszystko po to, by każda podróż była tylko miłym wspomnieniem.

Bezpieczeństwo BeSafe – foteliki dla ochrony najmłodszych

Fotelik BeSafe to wybór świadomego i odpowiedzialnego rodzica. Jeśli szukasz fotelika, który oprócz bezpieczeństwa da komfort i przyjemność użytkowania Twojemu maluchowi, BeSafe sprosta Twoim wymaganiom. Fotelik BeSafe spodoba się użytkownikom, którzy poszukują intuicyjnych rozwiązań. Jest lekkie i wytrzymałe, ułatwi przemieszczenie się z dzieckiem w mieście i wakacyjne podróże. Wyjątkowymi nowościami w kolekcji 2021 są BeSafe iZi Flex Fix dla dzieci 15 36 kg, czy też BeSafe iZi Turn i-Size dla dzieci o wadze 0-18 kg.

Produkty dziecięce BeSafe skierowane są do osób, dla których ochrona najmłodszych domowników podczas korzystania z samochodu jest priorytetem. Jeśli często podróżujesz w różnych porach dnia i w zmiennych warunkach pogodowych, BeSafe ułatwi właściwe zamontowanie fotelika dzięki specjalnym wskaźnikom. Fotelik BeSafe sprawdzi się przy wysokiej temperaturze, gdyż specjalny system wentylacji zamieszczony w tylnej ścianie fotelika zapobiega przegrzaniu dziecka. BeSafe to fotelik, który rośnie z Twoim dzieckiem i umożliwia dowolne ustawienie jego poszczególnych elementów. Dziecko powinno podróżować w foteliku aż do momentu osiągnięcia wagi 36 kg. Już od pierwszych chwil po urodzeniu warto zadbać o bezpieczeństwo. Z fotelikami BeSafe podróże są komfortowe i bezpieczne. Nie musisz się obawiać, że maluchowi będzie niewygodnie podczas podróżowania w nocy lub gdy złapie go drzemka. To także gwarancja najwyższej jakości wykonania i bezpiecznych materiałów, wykorzystanych do produkcji fotelików dla najmłodszych. Europejskie normy bezpieczeństwa potwierdzają, że foteliki BeSafe mogą być najlepszym wyborem dla Twojego dziecka!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up