+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Akcesoria do wózków
Kategorie

Akcesoria do wózków

Śpiworki do wózków Gondole do wózków Torby do wózków Dodatki
Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala Cybex strzala

Akcesoria do wózka to różnorodna grupa produktów sklepu BoboWózki, która zapewnia wygodę zarówno rodzicom, jak i dziecku. Dodatki chronią przed nieprzyjemną pogodą, gwarantują miejsce do przechowywania i ułatwiają spacery z dwójką maluchów. Znajdziesz tutaj pojemne torby do przechowywania z podróżnym przewijakiem i wieloma wygodnymi kieszeniami. Wybierzesz też spośród gondol przeznaczonych dla dzieci od pierwszych dni życia. Z myślą o zimowych dniach powstały śpiworki, dzięki którym spacer nawet przy bardzo niskiej temperaturze staje się możliwy. Dodatkowe akcesoria są przeznaczone do gondoli i wózków spacerowych.

...

Akcesoria do wózka – odkryj ich zalety

Akcesoria do wózka są niezwykle praktyczne. Sprawiają, że spacer niezależnie od warunków pogodowych mija przyjemniej, a Ty możesz mieć przy sobie wszystko, czego potrzebujesz. Dodatkowe akcesoria powstają z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Wybierzesz spośród śpiworków wyłożonych przyjemnym w dotyku, ogrzewającym polarem. Są one skonstruowane w taki sposób, żeby maluch cieszył się komfortem termicznym zarówno gdy przebywa na dworze, jak i po wejściu do sklepu. Śpiworki mają suwaki po bokach. Po wejściu do marketu wystarczy je rozsunąć, żeby dziecku nie było zbyt gorąco. Dodatki do wózka to również uchwyty na kubek. Ich zaletą jest łatwość montażu. Uchwyt posłuży Ci w zimne dni na kubek gorącej herbaty lub kawy. Latem natomiast sprawdzi się na butelkę schłodzonej wody. Dzięki uchwytowi będziesz mieć w razie potrzeby wolne ręce. Ważnym dodatkiem do wózków są gondole. Znajdziesz tu modele, które odznaczają się obszerną, regulowaną budką. Skutecznie chroni ona pociechę przed silnymi promieniami słońca. Zabezpiecza też przed deszczem, wiatrem i śniegiem. Gondole do wózków są wyposażone w materacyk, który pozwala dziecku przyjąć bezpieczną pozycję.

Akcesoria do wózków – kiedy się przydadzą?

Akcesoria posłużą Ci podczas codziennych pieszych wycieczek zarówno w pierwszych tygodniach życia dziecka, jak i później, gdy maluch przesiądzie się do spacerówki. Moskitiera do wózka pozwoli zorganizować przyjemny spacer po lesie czy w pobliżu zbiornika wodnego. Siatka ochroni malucha przed uciążliwymi komarami, muchami i osami. Jest tak skonstruowana, żeby zapewniać stały dopływ powietrza. Zimą przyda Ci się natomiast śpiworek. Zadba on o komfort termiczny całego ciała maluszka, również główki. Śpiworki występują w wersji z kapturem obszytym futerkiem. Dobrze osłoni on głowę, gdy zacznie intensywnie wiać. Niezależnie od pory roku, praktyczna okaże się torba do przymocowania na wózku. Dzięki niej będziesz mieć wszystkie potrzebne przedmioty dla maluszka w jednym miejscu. Kilka przegródek różnej wielkości ułatwi Ci utrzymanie porządku. Te akcesoria do wózków dziecięcych zapewniają wystarczająco miejsca na nawilżane chusteczki, zapasowe pieluszki, ubranko na zmianę, termos z ciepłą wodą i odmierzoną porcję mleka modyfikowanego. W niektórych modelach znajdziesz też przestrzeń na mokre, brudne rzeczy, a także kieszeń, w którą schowasz dla siebie tablet lub książkę.

Akcesoria do wózka dziecięcego – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy szukasz akcesoriów do wózków, zastanów się, co naprawdę Ci się przyda i czego potrzebuje Twoja pociecha. Jeśli masz dwoje dzieci, a jedno z nich jeździ w spacerówce, weź pod uwagę zakup dostawki. To akcesorium, dzięki któremu nie musisz przerywać spaceru, gdy starszak się zmęczy. Dostawkę mocuje się do wózka, a dziecko może na niej stać lub siedzieć w zależności, jaki model wybierzesz. Sprawdź, jaki maksymalnie udźwig ma produkt. Część dzieci nie przepada, gdy ubiera się je w gruby kombinezon. Jeśli Twój maluch należy do tej grupy, zdecyduj się na wygodny śpiworek. Zwróć uwagę na materiał wykonania produktu. Możesz postawić na model z całkowicie nieprzemakalnej tkaniny – skutecznie ochroni małego podróżnika przed śniegiem z deszczem. Niektóre śpiworki do wózków mają dolną część zapinaną na suwak. Jeśli zależy Ci na produkcie na kilka zimowych sezonów, szukaj modelu właśnie z takim rozwiązaniem. Wśród przydatnych akcesoriów znajdują się też torby do wózków. Gdy szukasz odpowiedniej, sprawdź, czy ma długi pasek. Dzięki niemu w razie potrzeby łatwo przeniesiesz torbę na ramieniu. Zwróć uwagę na miejsce do przechowywania jedzenia. Niektóre torby mają izolowaną kieszeń, w której dłużej utrzymuje się temperatura. Możesz postawić też na model z dodatkowym pudełkiem termicznym. Torby są wykonywane z wodoodpornego materiału, dzięki czemu nawet podczas ulewy pieluszki i ubrania będą chronione przed zamoczeniem.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up