+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki i foteliki Maxi Cosi

Firma Maxi Cosi dba o to, aby jej produkty spełniały wyśrubowane normy związane z jakością materiałów czy bezpieczeństwem użytkowania tak wózków, fotelików samochodowych jak też akcesoriów Maxi Cosi dla dzieci. Na każdym etapie produkcji foteliki Maxi Cosi są starannie kontrolowane, a ich jakość nieustannie sprawdzana, aby wychwycić najmniejszy błąd. Dzięki temu, że oferowane przez Maxi Cosi foteliki samochodowe poddawane są testom zewnętrznym, ich wartości, takie jak poziom bezpieczeństwa, są obiektywnie oceniane. Maxi Cosi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży fotelików samochodowych, których jakość i bezpieczeństwo potwierdzają niezależne testy. Oprócz fotelików producent ma w swojej ofercie szeroki wachlarz wózków: wózki spacerowe wózki wielofunkcyjne, by asortyment był jak najlepiej dopasowany do rodziców i dzieci. A z nowości 2022 Maxi Cosi Street + oraz Plaza Plus.

...

Maxi Cosi – foteliki i wózki światowej jakości

Specjaliści z Maxi Cosi jak mało kto precyzyjnie realizują obraną misję, starając się zrozumieć jak to jest w dzisiejszych czasach być rodzicem, doceniając jednocześnie tę niepowtarzalną, wielką radość płynącą z bycia szczęśliwą mamą oraz tatą. W obecnej kolekcji wózków i fotelików samochodowych Maxi Cosi styliści tej firmy inspirowali się najgłębszymi wartościami, płynącymi z bycia rodzicem. Wózki i foteliki Maxi Cosi, w tym Maxi Cosi Street + oraz Maxi Cosi Plaza + to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i zadowolenia.

Firma Maxi Cosi stawia przede wszystkim na wieloletnie doświadczenie, które ułatwia przygotowanie funkcjonalnych rozwiązań na każdy etap życia dziecka. Marka Maxi Cosi, dzięki zespołom projektantów, inżynierów oraz innych specjalistów, jest w stanie stale analizować oraz ulepszać wszystkie dostępne na rynku oferty. W efekcie każdy oferowany przez firmę Maxi Cosi wózki 2w1, czy wózki spacerowe oraz wszystkie foteliki Maxi Cosi nie tylko świetnie się prezentują, ale również są bezpieczne w użytkowaniu oraz funkcjonalne. Wszystkie wózki i foteliki powstają dokładnie tak, by spełniać najsurowsze normy i oczekiwania rodziców.

Podczas procesu produkcji wszystkie materiały, z których tworzone są przez firmę Maxi Cosi foteliki samochodowe i wózki, są poddawane kontroli. To efekt dbałości Maxi Cosi o to, aby pochodziły one ze źródeł, dzięki którym dbanie o naturę jest jeszcze łatwiejsze. Troska o środowisko to również myślenie przyszłościowe – firma Maxi Cosi chce zapewnić pokoleniom dzieci możliwie najlepsze warunki życia i najzdrowsze środowisko. W ten sposób łączy troskę o każdy szczegół z przejęciem odpowiedzialności z barków rodziców. A Ty możesz cieszyć się rodzicielstwem, oddając kwestie techniczne dotyczące tego, jak skonstruowany jest fotelik Maxi Cosi, w ręce ekspertów.

Zobacz, jakie foteliki Maxi Cosi znajdziesz w ofercie

Zależnie od tego, w jakim wieku jest dziecko, firma Maxi Cosi przygotowała różne wersje bezpiecznych akcesoriów transportowych. Absolutną podstawę stanowią foteliki samochodowe Maxi Cosi w formie nosideł czy też tak zwanych skorup. Nazwa ta wynika z ich charakterystycznej budowy w formie połówki skorupy z orzecha. Fotelik Maxi Cosi w tej kategorii wagowej przeznaczony jest już dla noworodków. Można go używać nawet w przypadku dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia, zgodnie z kategorią wagową. Z czasem fotelik Maxi Cosi może być zredukowany o wkładkę dla noworodków, aby zapewnić dziecku idealny komfort. Foteliki Maxi Cosi są zaprojektowane i wyprodukowane tak, by dziecko było bezpieczne i czuło komfort na każdym etapie rozwoju.

Aż do czwartego roku życia dziecko powinno podróżować w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy, czyli RWF. Foteliki Maxi Cosi umożliwiają tego rodzaju rozwiązanie w przypadku większości produktów w klasie do 18 kg. Dzięki regulacji zagłówka możesz dopasować fotelik Maxi Cosi do potrzeb dziecka. W takim przypadku oferowany przez firmę Maxi Cosi fotelik jest zazwyczaj wyposażony w pasy wewnętrzne.

Zobacz również: foteliki Axkid, wózek Babyzen, foteliki Cybex, wózki Childhome, fotelik Avionaut

W przypadku starszych dzieci, które mają już ponad cztery lata, foteliki Maxi Cosi mogą być montowane przodem do kierunku jazdy (FWF). Kilka rodzajów montażu sprawia, że możesz wybrać dokładnie taki fotelik samochodowy Maxi Cosi, który najlepiej sprawdzi się w Twoim samochodzie. Dzięki specjalnym prowadnicom foteliki samochodowe Maxi Cosi w tej grupie wiekowej pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie przez ciało dziecka pasa bezpieczeństwa fabrycznie zamontowanego w aucie.

Atrakcyjnym rozwiązaniem i bezpieczną alternatywą dla montażu tylko za pomocą pasów bezpieczeństwa jest zwykle baza ISOFIX Maxi Cosi. Możesz wybrać ją tak, aby była dopasowana do konkretnego modelu fotelika Maxi Cosi albo pasowała do całej linii. W tym drugim przypadku oszczędzasz zwykle na zakupie dodatkowej bazy, gdy wymieniasz fotelik samochodowy Maxi Cosi. Oferowana przez firmę Maxi Cosi baza ma specjalną nogę stabilizującą. Jej zadaniem jest przekierowanie siły uderzenia w inną stronę, gdy nastąpi wypadek. Baza ISOFIX Maxi Cosi wyposażona jest też w szereg wskaźników, które oceniają poprawność montażu.

Prócz fotelików samochodowych w ofercie Maxi Cosi znajdują się również wózki Maxi Cosi Street Plus oraz Maxi Cosi Plaza +. Zostały one przygotowane w kilku wersjach. Dostępne są przede wszystkim zestawy 2w1, gdzie znajduje się gondola i spacerówka Maxi Cosi, a także 3w1, gdzie dodatkowym elementem jest nosidełko Maxi Cosi. Możesz jednak zdecydować się też na zakup pojedynczego modelu. Oferowana przez firmę Maxi Cosi spacerówka będzie wówczas idealnie dobrana do potrzeb Twojego dziecka i Twoich oczekiwań.

Wózek i fotelik Maxi Cosi – zobacz, kiedy warto je wybrać

Wszystkie wózki dziecięce Maxi Cosi zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewniać dziecku wygodę. Gondole są przestronne i wyposażone w dodatkowe akcesoria, a także chronione przedłużanymi budkami. Wszystkie wózki dziecięce prezentują bardzo szeroką ofertę, by rodzice mogli znaleźć bez trudu model odpowiedni dla siebie i swojego dziecka.Spacerówka Maxi Cosi ma z kolei regulowane oparcie, które umożliwia dziecku drzemanie podczas spaceru. Dopasowane pasy bezpieczeństwa i podnóżek o zmiennej wysokości sprawiają, że oferowany przez firmę Maxi Cosi wózek Street + jest po prostu wygodny i bezpieczny.

Jedną z zalet, które niesie za sobą nosidełko Maxi Cosi, jest jego wielozadaniowość. Przede wszystkim takie nosidełko Maxi Cosi nadaje się oczywiście do bezpiecznego przewożenia dziecka samochodem. Na wielu oddziałach położniczych nosidła takie jak oferowane przez firmę Maxi Cosi foteliki są wymagane do wypisu dziecka. Dodatkowo nosidełko Maxi Cosi, jak sama nazwa mówi, może być wygodnie przenoszone dzięki specjalnemu, profilowanemu uchwytowi. Dodatkowo możesz też wpiąć je w wózki Maxi Cosi albo innych firm po zakupie odpowiednich adapterów. Dzięki temu wózki wielofunkcyjne stają się doskonałymi zestawami podróżnymi, które zapewnią maksymalną wygodę rodzicom i dziecku. To znacznie ułatwia podróżowanie z dzieckiem. Bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, jakie noszą wózki spacerowe to gwarancja zadowolenia i braku niespodzianek i trudności.

Wszystkie foteliki Maxi Cosi, podobnie jak wózki Maxi Cosi, zostały pokryte praktycznymi i bezpiecznymi w kontakcie z dziećmi materiałami. Atestowane tkaniny nie powodują otarć i alergii. Są też łatwe w czyszczeniu. Fotelik samochodowy Maxi Cosi może być rozebrany z tapicerki na czas jej prania, co ułatwia utrzymanie całości w czystości.

Ciekawe akcesoria Maxi Cosi do wózków i fotelików

Marka Maxi Cosi oferuje również nowoczesne wózki dziecięce, foteliki oraz ciekawe akcesoria, w których zastosowano najnowsze rozwiązania zarówno w zakresie funkcjonalności jak i bezpieczeństwa. Innowacyjnym produktem jest baza 2WayFix - ta sama do różnych fotelików samochodowych Maxi Cosi, która poza montażem fotelika dla noworodka, pozwala na zamontowanie również siedziska dla starszego dziecka, z możliwością uzyskania wersji fotelika RWF włącznie. Sygnalizacja dźwiękowa i świetlna potwierdza prawidłowość montażu bazy.

Dożywotnia gwarancja na nowo zakupione wózki i foteliki Maxi Cosi

Dożywotnia gwarancja na produkty marki Maxi Cosi przysługuje pierwszemu właścicielowi, wystarczy po zakupie zarejestrować produkty na stronie internetowej Maxi Cosi w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu i zachować dowód zakupu wraz z otrzymanym od właściciela marki Maxi Cosi certyfikatem. Poza tym, w trosce o pełne bezpieczeństwo Maxi Cosi oferuje użytkownikom swoich produktów nową usługę swap, czyli wymianę zniszczonego podczas wypadku fotelika samochodowego na nowy. Żeby tego było mało, należy wspomnieć o jeszcze jednej usłudze firmy Maxi Cosi, czyli Hip Safety, która daje możliwość wypożyczenia specjalistycznych fotelików samochodowych dla dzieci dotkniętych dysplazją stawu biodrowego. Nowości 2020 to m.in. fotelik Mica, Beryl, nowe kolory Maxi Cosi Pebble Pro, baza 3WayFix wraz z Jade, warto też zwrócić uwagę na pierwszy na świecie fotelik z poduszkami powietrznymi Maxi Cosi Axiss Fix Air, oraz na Maxi Cosi Tobi Fix, Tinca.

Follow us
Copyrights 2004-2023 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.