+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Maxi Cosi

Marka Maxi Cosi: lider w bezpiecznych podróżach z dziećmi

Firma Maxi Cosi dba o to, aby jej produkty spełniały podstawowe normy związane z jakością materiałów czy bezpieczeństwem użytkowania tak wózków, fotelików samochodowych jak też akcesoriów Maxi Cosi dla dzieci. Od lat jest to jeden z częściej wybieranych producentów dla dzieci, gdyż wraz z jakością podąża bardzo korzystna cena i funkcjonalność, która podoba się wymagającym rodzicom.

Dlaczego marka Maxi Cosi zdobyła zaufanie rodziców na całym świecie?

Na każdym etapie produkcji foteliki Maxi Cosi są starannie kontrolowane, a ich jakość nieustannie sprawdzana, aby wychwycić najmniejszy błąd. Dzięki temu, że oferowane przez Maxi Cosi foteliki samochodowe poddawane są testom zewnętrznym, ich wartości, takie jak poziom bezpieczeństwa, są obiektywnie oceniane. Maxi Cosi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży fotelików samochodowych, których jakość i bezpieczeństwo potwierdzają niezależne testy. Oprócz fotelików producent ma w swojej ofercie szeroki wachlarz wózków: wózki spacerowe oraz wózki wielofunkcyjne, by asortyment był jak najlepiej dopasowany do rodziców i dzieci.

Ewolucja i innowacje w rozwoju produktów Maxi Cosi

Specjaliści z Maxi Cosi jak mało kto precyzyjnie realizują obraną misję, starając się zrozumieć jak to jest w dzisiejszych czasach być rodzicem. Doceniają jednocześnie tę niepowtarzalną, wielką radość płynącą z bycia szczęśliwą mamą oraz tatą. W obecnej kolekcji wózków i fotelików samochodowych Maxi Cosi styliści tej firmy inspirowali się najgłębszymi wartościami, płynącymi z bycia rodzicem. Wózki i foteliki Maxi Cosi, w tym Maxi Cosi Street + oraz Maxi Cosi Plaza + to gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i zadowolenia.

...

Produkty Maxi Cosi: synonim bezpieczeństwa i komfortu

Firma Maxi Cosi stawia przede wszystkim na wieloletnie doświadczenie, które ułatwia przygotowanie funkcjonalnych rozwiązań na każdy etap życia dziecka. Marka Maxi Cosi, dzięki zespołom projektantów, inżynierów oraz innych specjalistów, jest w stanie stale analizować oraz ulepszać wszystkie dostępne na rynku oferty. W efekcie każdy oferowany przez firmę Maxi Cosi wózki 2w1, czy wózki spacerowe oraz wszystkie foteliki Maxi Cosi nie tylko świetnie się prezentują, ale również są bezpieczne w użytkowaniu oraz funkcjonalne. Wszystkie wózki i foteliki powstają dokładnie tak, by spełniać najsurowsze normy i oczekiwania rodziców.

Kompleksowy przewodnik po produktach Maxi Cosi: od fotelików do wózków

Zależnie od tego, w jakim wieku jest dziecko, firma Maxi Cosi przygotowała różne wersje bezpiecznych akcesoriów transportowych. Marka Maxi Cosi oferuje nowoczesne wózki dziecięce, foteliki oraz ciekawe akcesoria, w których zastosowano najnowsze rozwiązania zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i bezpieczeństwa. Innowacyjnym produktem jest baza 2 WayFix – ta sama do różnych fotelików samochodowych Maxi Cosi, która poza montażem fotelika dla noworodka, pozwala na zamontowanie również siedziska dla starszego dziecka, z możliwością uzyskania wersji fotelika RWF włącznie. Sygnalizacja dźwiękowa i świetlna potwierdza prawidłowość montażu bazy. W pierwszych miesiącach życia możesz korzystać z niezawodnych modeli dla niemowląt MAXI COSI PEBBLE 360, MAXI COSI CABRIO FIX lub MAXI COSI PEARL 360. Dla starszaków świetnym wyborem będzie MAXI COSI KORE PRO i wygodny na bardzo wiele lat Maxi Cosi EMERALD 360 S.

Jak produkty Maxi Cosi wspierają rozwój i bezpieczeństwo dzieci?

Absolutną podstawę stanowią foteliki samochodowe Maxi Cosi w formie nosideł czy też tak zwanych skorup. Nazwa ta wynika z ich charakterystycznej budowy w formie połówki skorupy z orzecha. Fotelik Maxi Cosi w tej kategorii wagowej przeznaczony jest już dla noworodków. Można go używać nawet w przypadku dzieci, które ukończyły pierwszy rok życia, zgodnie z kategorią wagową. Z czasem fotelik Maxi Cosi może być zredukowany o wkładkę dla noworodków, aby zapewnić dziecku idealny komfort. Foteliki Maxi Cosi są zaprojektowane i wyprodukowane tak, by dziecko było bezpieczne i czuło komfort na każdym etapie rozwoju. Jedną z zalet, które niesie za sobą nosidełko Maxi Cosi, jest jego wielozadaniowość. Przede wszystkim takie nosidełko Maxi Cosi nadaje się oczywiście do bezpiecznego przewożenia dziecka samochodem. Na wielu oddziałach położniczych nosidła takie jak oferowane przez firmę Maxi Cosi foteliki są wymagane do wypisu dziecka. Dodatkowo nosidełko Maxi Cosi, jak sama nazwa mówi, może być wygodnie przenoszone dzięki specjalnemu, profilowanemu uchwytowi. Dodatkowo możesz też wpiąć je w wózki Maxi Cosi albo innych firm po zakupie odpowiednich adapterów. Dzięki temu wózki wielofunkcyjne stają się doskonałymi zestawami podróżnymi, które zapewnią maksymalną wygodę rodzicom i dziecku. To znacznie ułatwia podróżowanie z dzieckiem. Bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, jakie noszą wózki spacerowe to gwarancja zadowolenia i braku niespodzianek i trudności.

Foteliki Maxi Cosi – bezpieczne podróże od pierwszych dni życia

Od urodzenia aż do czwartego roku życia dziecko powinno podróżować w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy, czyli RWF. Foteliki Maxi Cosi umożliwiają tego rodzaju rozwiązanie w przypadku większości produktów w klasie do 18 kg. Dzięki regulacji zagłówka możesz dopasować fotelik Maxi Cosi do potrzeb dziecka. W takim przypadku oferowany przez firmę Maxi Cosi fotelik jest zazwyczaj wyposażony w pasy wewnętrzne. W przypadku starszych dzieci, które mają już ponad cztery lata, foteliki Maxi Cosi mogą być montowane przodem do kierunku jazdy (FWF). Kilka rodzajów montażu sprawia, że możesz wybrać dokładnie taki fotelik samochodowy Maxi Cosi, który najlepiej sprawdzi się w Twoim samochodzie. Dzięki specjalnym prowadnicom foteliki samochodowe Maxi Cosi w tej grupie wiekowej pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie przez ciało dziecka pasa bezpieczeństwa fabrycznie zamontowanego w aucie. Atrakcyjnym rozwiązaniem i bezpieczną alternatywą dla montażu tylko za pomocą pasów bezpieczeństwa jest zwykle baza ISOFIX Maxi Cosi. Możesz wybrać ją tak, aby była dopasowana do konkretnego modelu fotelika Maxi Cosi albo pasowała do całej linii. W tym drugim przypadku oszczędzasz zwykle na zakupie dodatkowej bazy, gdy wymieniasz fotelik samochodowy Maxi Cosi. Oferowana przez firmę Maxi Cosi baza ma specjalną nogę stabilizującą. Jej zadaniem jest przekierowanie siły uderzenia w inną stronę, gdy nastąpi wypadek. Baza ISOFIX Maxi Cosi wyposażona jest też w szereg wskaźników, które oceniają poprawność montażu.

Jak wybrać fotelik Maxi Cosi dopasowany do potrzeb twojego dziecka?

Marka Maxi Cosi pomaga w doborze odpowiedniego fotelika dzięki skali wagowej każdego ze swoich produktów. Produkty Maxi Cosi rosną wraz z małym użytkownikiem, możliwa jest szeroka regulacja ich zagłówków, wysokości oparcia spacerówki Maxi Cosi i innych parametrów. Foteliki Maxi Cosi mają dodatkowe wkładki redukcyjne dla niemowlaków, a dla starszych dzieci – rozszerzane siedziska. Wózki Maxi Cosi pozwalają na sprawną opiekę zarówno nad śpiącym bobasem, jak i przedszkolakiem, który chce aktywnie eksplorować otoczenie z pozycji siedzącej. Sprawdź te Produkty, na które warto zwrócić uwagę to m.in. fotelik Mica, Beryl, nowe kolory Maxi Cosi Pebble Pro, baza 3WayFix wraz z Jade, warto też zwrócić uwagę na pierwszy na świecie fotelik z poduszkami powietrznymi Maxi Cosi Axiss Fix Air, oraz na Maxi Cosi Tobi Fix, Tinca.

Foteliki Maxi Cosi: zobacz, co wyróżnia nasze produkty

Podczas procesu produkcji wszystkie materiały, z których tworzone są przez firmę Maxi Cosi foteliki samochodowe i wózki, są poddawane kontroli. To efekt dbałości Maxi Cosi o to, aby pochodziły one ze źródeł, dzięki którym dbanie o naturę jest jeszcze łatwiejsze. Troska o środowisko to również myślenie przyszłościowe – firma Maxi Cosi chce zapewnić pokoleniom dzieci możliwie najlepsze warunki życia i najzdrowsze środowisko. W ten sposób łączy troskę o każdy szczegół z przejęciem odpowiedzialności z barków rodziców. A Ty możesz cieszyć się rodzicielstwem, oddając kwestie techniczne dotyczące tego, jak skonstruowany jest fotelik Maxi Cosi, w ręce ekspertów. Wszystkie foteliki Maxi Cosi, podobnie jak wózki Maxi Cosi, zostały pokryte praktycznymi i bezpiecznymi w kontakcie z dziećmi materiałami. Atestowane tkaniny nie powodują otarć i alergii. Są też łatwe w czyszczeniu. Fotelik samochodowy Maxi Cosi może być rozebrany z tapicerki na czas jej prania, co ułatwia utrzymanie całości w czystości. Sprawdź też foteliki obrotowe!

Wózki Maxi Cosi: niezawodny towarzysz każdej rodzinnej przygody

Prócz fotelików samochodowych w ofercie Maxi Cosi znajdują się wózki Maxi Cosi Street Plus oraz Maxi Cosi Plaza +. Zostały one przygotowane w kilku wersjach. Dostępne są przede wszystkim zestawy 2w1, gdzie znajduje się gondola i spacerówka Maxi Cosi, a także 3w1, gdzie dodatkowym elementem jest nosidełko Maxi Cosi. Możesz jednak zdecydować się też na zakup pojedynczego modelu. Oferowana przez firmę Maxi Cosi spacerówka będzie wówczas idealnie dobrana do potrzeb Twojego dziecka i Twoich oczekiwań, również na wakacjach, podczas spontanicznych wyjazdów i rodzinnych wycieczek na łono przyrody.

Odkryj wózki Maxi Cosi: idealne połączenie stylu i funkcjonalności

Wszystkie wózki dziecięce Maxi Cosi zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewniać dziecku wygodę. Gondole są przestronne i wyposażone w dodatkowe akcesoria, a także chronione przedłużanymi budkami. Wszystkie wózki dziecięce prezentują bardzo szeroką ofertę, by rodzice mogli znaleźć bez trudu model odpowiedni dla siebie i swojego dziecka. Spacerówka Maxi Cosi ma z kolei regulowane oparcie, które umożliwia dziecku drzemanie podczas spaceru. Dopasowane pasy bezpieczeństwa i podnóżek o zmiennej wysokości sprawiają, że oferowany przez firmę Maxi Cosi wózek Street + jest po prostu wygodny i bezpieczny.

Praktyczne porady: jak wybrać wózek Maxi Cosi dla swojej rodziny?

Wózki Maxi Cosi i inne akcesoria tej popularnej marki do dobry wybór dla Twojej rodziny. Dożywotnia gwarancja na produkty marki Maxi Cosi przysługuje pierwszemu właścicielowi, wystarczy po zakupie zarejestrować produkty na stronie internetowej Maxi Cosi w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu i zachować dowód zakupu wraz z otrzymanym od właściciela marki Maxi Cosi certyfikatem. Poza tym, w trosce o pełne bezpieczeństwo Maxi Cosi oferuje użytkownikom swoich produktów nową usługę swap, czyli wymianę zniszczonego podczas wypadku fotelika samochodowego na nowy. Żeby tego było mało, należy wspomnieć o jeszcze jednej usłudze firmy Maxi Cosi, czyli Hip Safety, która daje możliwość wypożyczenia specjalistycznych fotelików samochodowych dla dzieci dotkniętych dysplazją stawu biodrowego.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up